Şimdi Ara

PS PLUS (115 Oyun) - (PS3 - Vita) [ANA KONU] (301. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
21.683
Cevap
157
Favori
717.170
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 299300301302303
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

ya şu anda kullandığım şeyin neyini yanlış biliyorum? siz kullanamadınızmı da böyle birşey savunuyorsunuz ? bende 2 adet ps3 de ve 1 adet ps vitada kayıtlı cihaz sorunsuz bir şekilde kullanılabiliyor. TR psn plus hesabı. 3 cihazda da plus ın bütün özelliklerinde faydalanabiliyorum hiçbirini deactive etmeden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: syphonfilter

@ajmet @Gintoki

ya şu anda kullandığım şeyin neyini yanlış biliyorum? siz kullanamadınızmı da böyle birşey savunuyorsunuz ? bende 2 adet ps3 de ve 1 adet ps vitada kayıtlı cihaz sorunsuz bir şekilde kullanılabiliyor. TR psn plus hesabı. 3 cihazda da plus ın bütün özelliklerinde faydalanabiliyorum hiçbirini deactive etmeden.

Dostum ben kullanamıyorum hesabı farklı bir makinede ps3+vita kullanıyorum.Denedim olmadı bir önceki mesajda söylediğim gibi bir akrabam ile paylaşacaktım olmadı.Senim hesap ne zaman aldım paylaşım sayısı düşürülmeden öncemi.Benimde şuan 5 kişi ile paylaştığım bir hesap var.Fakat şuan kullandığım hesabı paylaşamıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LawlietRyuzaki

quote:

Orijinalden alıntı: thriller89

quote:

Orijinalden alıntı: noxite

quote:

Orijinalden alıntı: thriller89

The Walking Dead'i bilgisayarda oynayıp bitirmiştim. Tavsiye ederim kesinlikle. Benim hayatımda en çok etkilendiğim oyundur Heavy Rain ile birlikte.

heavy rain de bu kadar etkileyici olan ne var anlamadım gitti. olay gizem cozmek degilmi h.r. de yani bu kadar etki altında klınıcak ne var ilginc

Herkese hitap eden bir tür değil belki bu yüzden hoşuna gitmemiştir. Beni etkileyen hikaye anlatımı, atmosfer, seslendirmeler, müzikler, grafikler, Ethan Mars'ın çaresizliği, 4 karakterin birbirini tamamlayan kişilikleri. Karakterlere bağlanmak ancak oyunun sonunda, aslında hiç tanımadığımızı anlamak. Çok katil gördük filmlerden ama, çocukları yağmur suyunda boğarak öldüren bir katil, inanılmaz acımasız bir konsept. Uç nokta bence.

ayrıca,

spoiler'ı sildim!

hocam çok ağır spoiler , oyunun sonu ile ilgili spoiler filan deseydin ya oldu mu bu şimdi?

Çok üstüme geldiniz ama, spoiler tuşu böyle durumlar için zaten. Tıklamayın bir zahmet. Neyse, mesajı düzenledim. Alıntı yapanlar da o bölümü silsin de, daha fazla küfür yemiyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thriller89 -- 22 Mart 2013; 14:57:50 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Gintoki

quote:

@ajmet @Gintoki

Dostum ben kullanamıyorum hesabı farklı bir makinede ps3+vita kullanıyorum.Denedim olmadı bir önceki mesajda söylediğim gibi bir akrabam ile paylaşacaktım olmadı.Senim hesap ne zaman aldım paylaşım sayısı düşürülmeden öncemi.Benimde şuan 5 kişi ile paylaştığım bir hesap var.Fakat şuan kullandığım hesabı paylaşamıyorum.

hayır tr hesabım eylül tarihli falan. zaten sony birçok içeriğinde de yazıyor 2 adet ps3 ve 2 adet el konsolunda kullanılabilri tarzında bir ibare. yani 2 ps3 ve 2 vita ile 1 hesabı kullanabilirsin. akraban belki ps3 de yeni kullanıcı oluşturmadan girmeye çalışmıştır veya vitada kullanacaksa herşeyi sıfırlayıp yapmamıştır ( vita nın işlemler biraz garip kullanıcı değiştirme bende tam bilmiyorum) bu sebepten kullanamamış olabilir. resimde de görülüyor benim hesaba ait 3 cihaz da aktif. 2 si ps3 1 tane de ps vita.

"İndirilen içeriklerin 2 adede kadar etkinleştirilmiş uyumlu Ev Konsolu* sisteminde kullanımı ve 2 adede kadar etkinleştirilmiş uyumlu Taşınabilir Konsol* sisteminde kullanımı için tek seferlik ücret.
    * Daha fazla bilgi almak için Hizmet Koşulları'na başvurun."

bu da örnek olarak motostorm rc nin psnde ki yazısı. sıkıntı yok yani rahatlıkla kullanılabilir 2 ayrı ps3 ile birlikte 2 ayrı vitada, akraban bi hata yapmıştır büyük ihtimalle.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Gintoki

quote:

@ajmet @Gintoki

hayır tr hesabım eylül tarihli falan. zaten sony birçok içeriğinde de yazıyor 2 adet ps3 ve 2 adet el konsolunda kullanılabilri tarzında bir ibare. yani 2 ps3 ve 2 vita ile 1 hesabı kullanabilirsin. akraban belki ps3 de yeni kullanıcı oluşturmadan girmeye çalışmıştır veya vitada kullanacaksa herşeyi sıfırlayıp yapmamıştır ( vita nın işlemler biraz garip kullanıcı değiştirme bende tam bilmiyorum) bu sebepten kullanamamış olabilir. resimde de görülüyor benim hesaba ait 3 cihaz da aktif. 2 si ps3 1 tane de ps vita.

"İndirilen içeriklerin 2 adede kadar etkinleştirilmiş uyumlu Ev Konsolu* sisteminde kullanımı ve 2 adede kadar etkinleştirilmiş uyumlu Taşınabilir Konsol* sisteminde kullanımı için tek seferlik ücret.
    * Daha fazla bilgi almak için Hizmet Koşulları'na başvurun."

bu da örnek olarak motostorm rc nin psnde ki yazısı. sıkıntı yok yani rahatlıkla kullanılabilir 2 ayrı ps3 ile birlikte 2 ayrı vitada, akraban bi hata yapmıştır büyük ihtimalle.

Şimdi daha açıklayıcı oldu.Ps4 çıkınca ps3 te deaktive etmeme gerek yok o zaman hem ps3 hemde ps4 te de kullana bilirim.Ev ve taşınabilir diye ayrıldığına göre.

• beyler az önce bir mesaj aldım büyük ihtimal yalandır ama yine mesajın aynısını yazayım
    spam mı gerçek mi bilmiyorum.Kodu da girmedim korkumdan cihazada kredi kartı bilgilerim girili birşey olmaz umarım.Birde 4.doğum günü yazmışlar

It is PS3's 4th Birthday and for all Sony and PSN users to celebrate, we are offering$50.00 on PS Store to everyone who spreads the news to all of their friends (including the one who sent this msg.) Once you do this, an alert will pop up on screen with a unique code to enter at Accts Management/Redeem Codes, but you have to send this msg to all your friends first. Code is i8p-cibd-rk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NowWeDie -- 22 Mart 2013; 15:35:00 >
  • Arkadaşlar Nisan ayı içeriği belli oldu.

Entering PS Plus in April:
    3rd April: Okami HD
    3rd April: Lord of the Rings: War in the North
    3rd April: The Cave
    10th April: Zero Escape: Virtue’s Last Reward
    24th April: Thomas Was Alone
  • arkadaşlar Nisan ayının oyunları belli olmuş

3rd April: Okami HD
    3rd April: Lord of the Rings: War in the North
    3rd April: The Cave
    10th April: Zero Escape: Virtue's Last Reward
    24th April: Thomas Was Alone
  • tancredi kusura bakma aynı anda girmişiz, ben baktığımda kimse birşey yazmamıştı
  • Bu ne ya hic bildigim bi oyun yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xxpashaxx

tancredi kusura bakma aynı anda girmişiz, ben baktığımda kimse birşey yazmamıştı

Sorun değil hocam,ben de aynı şekilde
  • Saniyeler bile aynıSaolun arkadaslar.Ben de pek beğenmedim.

• LOTR süper oldu bence.
  • The Cave hariç gerisi tırt bence
  • Tam the cave ialacaktim iyi oldu valla.
    okami yi de cok ovuyorlar bakalim iyidir umarim

• Hiç birini de oynamamıştım iyi oldu nisan ayı benim için her ayı pas geçiyordum.
  • bu sefer guldurmedi
  • nisan oyunları tırt çıktı
  • Okami ye tırt diyenler var
    Çok mutlu oldum seneler önce oynamıştım, HD olarak tekrar oynamak mükemmel olacak.
  • The Cave ve Okami HD fena olmadı ama yine de beklentilerin altında kaldı, Thomas Was Alone'u geçenlerde PC'ye indirmiştim güzel bir bulmaca oyunu ama çerezlik, geçen ay da öyle pek iyi değildi ME3 dışında, artık önümüzdeki ay çok iyi oyunlar bekliyorum
  • 
Sayfa: önceki 299300301302303
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.