Şimdi Ara

PS PLUS (115 Oyun) - (PS3 - Vita) [ANA KONU] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21.683
Cevap
157
Favori
717.170
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Mr.Hadoken

40 GB hdd'yi değiştirmenin vakti geldi bi 1 TB çekiyim

Değişile biliyor mu?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: karafaruk19

quote:

Değişile biliyor mu?

Sanırım evet değiştiriliyor bende eu.playstation.com da gördüm bugün. Ama yanılıyor olabilirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Infamous paralı.Sırf onun için almıştım plusı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunların bitiş süreleri ne zaman?Mesela Renegade Ops'u 15 Ağustosa kadar indirebiliriz ve Ocak 15 de oyuna girme hakkımız bitecek.Böyle bir kural var mı?Yoksa oyunların oynanış sürelerinin bitiş tarihi plus ile aynı mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kuru Altı Pilav -- 13 Temmuz 2012; 10:34:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: K U N

Infamous paralı.Sırf onun için almıştım plusı

Ben o sorunun düzeleceğini düşünüyorum.Türkiye PSN'i UK ile aynı server a bağladılarsa(yada bunu gibi bişey) aynı içerikler bize gelmiştir.İnfamous 2 dil değişikliği nedeniyle kısa süre sonra gelir bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kuru Altı Pilav

Oyunların bitiş süreleri ne zaman?Mesela Renegade Ops'u 15 Ağustosa kadar indirebiliriz ve Ocak 15 de oyuna girme hakkımız bitecek.Böyle bir kural var mı?Yoksa oyunların oynanış sürelerinin bitiş tarihi plus ile aynı mı?

Üyeliğim daha bitmediği için, bedavaya gelen oyunları üyeliğini uzatınca da oynayabilir misin bilmiyorum. Ancak, oyunların belirli bir indirme tarihi oluyor. O tarihe kadar download listene atarsan, istediğin zaman yükleyebilirsin ve üyeliğinin sonuna kadar oynayabilirsin. Renegade Ops için 15 Ocak oyuna giriş hakkı bitecek demişsin, eğer oyuna özel bir durumsa 15 Ocak'ta biter ancak sen bir senelik PLUS aldıysan, süren bitene kadar oynayabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: şanışer

Plus'tan içerikten indirmek isterken 80710092 hatası alıyorum bu Sony'den kaynaklanan geçici bir hata mıdır yoksa kendim mi çözmem gerek ?

Hesabın aktif mi?System activation'a girip bir bak.İlk önce deacive yap.Sonrada kullanmış olduğun hesabı komple sil.Tabi savelerini yedeklemeyi de unutma sakın.Yoksa uçar gider.Hesabı sildikten sonra tekrar kullanmış olduğun hesabı aç ve system activationa girip active yap.O zaman sorun büyük ihtimalle çözülecektir..
  • quote:

Orijinalden alıntı: alaaddinslyr

quote:

Orijinalden alıntı: karafaruk19

quote:

Değişile biliyor mu?

Sanırım evet değiştiriliyor bende eu.playstation.com da gördüm bugün. Ama yanılıyor olabilirim.

Yanılmıyorsun.Hdd değişimi çok basit bir şekilde yapılıyor.Laptoplardaki 2.5" hdd'yi çok kolay bir şekilde ps3'e takabiliyoruz.Benim 120 gb'lık ps3 şu an 500 gb..

• quote:

Orijinalden alıntı: PlayForFun

quote:

Oyunların bitiş süreleri ne zaman?Mesela Renegade Ops'u 15 Ağustosa kadar indirebiliriz ve Ocak 15 de oyuna girme hakkımız bitecek.Böyle bir kural var mı?Yoksa oyunların oynanış sürelerinin bitiş tarihi plus ile aynı mı?

Üyeliğim daha bitmediği için, bedavaya gelen oyunları üyeliğini uzatınca da oynayabilir misin bilmiyorum. Ancak, oyunların belirli bir indirme tarihi oluyor. O tarihe kadar download listene atarsan, istediğin zaman yükleyebilirsin ve üyeliğinin sonuna kadar oynayabilirsin. Renegade Ops için 15 Ocak oyuna giriş hakkı bitecek demişsin, eğer oyuna özel bir durumsa 15 Ocak'ta biter ancak sen bir senelik PLUS aldıysan, süren bitene kadar oynayabilirsin.

15 ocak örneği kafadan yazılma bir tarih.Yani merak ettiğim şey 1 senelik plus aldık ama Sony oyunun yapımcı şirketi ile olan anlaşması gereği ücretsiz oyunun tarihini 1 sene değilde 6 ay sonunda bitirecek.Böyle bir durum var mı?

• quote:

15 ocak örneği kafadan yazılma bir tarih.Yani merak ettiğim şey 1 senelik plus aldık ama Sony oyunun yapımcı şirketi ile olan anlaşması gereği ücretsiz oyunun tarihini 1 sene değilde 6 ay sonunda bitirecek.Böyle bir durum var mı?

Yok yok. Zaten anlaşmalar belirli bir tarihe kadar yapılıyor. O tarihten sonra alamıyorsunuz oyunu. O tarihe kadar üye olanların yararlanabileceği için, yapımcı firma için de bir sorun teşkil etmiyor olsa gerek.
  • Ben de aldım plus 3 aylık kardeşlikle. Oyunların hepsi listede Benim bildiğim kadarıyla da plus üyeliği yenileyince oyunu oynamaya devam edebiliyosunuz. Üyeliğin sonlanma tarihi konusunda da ana hesaptan bi iki oyun almıştım. Hesap yönetimine girince, account management, orda satın alma geçmişi var,transaction management, ordan ne aldığını ne zaman aldığınızı görebiliyosunuz. Dolayısıyla da plusu aldığınız tarihi de ordan görebilirsiniz ama o kalabalıkta bulmak var
  • quote:

Orijinalden alıntı: PlayForFun

quote:

Yok yok. Zaten anlaşmalar belirli bir tarihe kadar yapılıyor. O tarihten sonra alamıyorsunuz oyunu. O tarihe kadar üye olanların yararlanabileceği için, yapımcı firma için de bir sorun teşkil etmiyor olsa gerek.

Teşekkür ederim

• peki şimdi plus'ı kardeşlikle ikimizin de ana hesabı olmayan farklı bir hesaptan aldık ondan oyunları indirdik, o oyunları plus olmayan hesaptan oynayabiliyor muyuz ?
  • quote:

quote:

Ben o sorunun düzeleceğini düşünüyorum.Türkiye PSN'i UK ile aynı server a bağladılarsa(yada bunu gibi bişey) aynı içerikler bize gelmiştir.İnfamous 2 dil değişikliği nedeniyle kısa süre sonra gelir bence.

Aynı servera bağlanmadılar , UK'de Türkiyedekinden çok daha fazla bedava içerik var , god of war indirimleri vs var.İnfamous büyük ihtimal türkçe olmasından kaynaklı olarak lisans engeline takılmıştır diye düşünüyorum.

quote:

Orijinalden alıntı: mutlik48

peki şimdi plus'ı kardeşlikle ikimizin de ana hesabı olmayan farklı bir hesaptan aldık ondan oyunları indirdik, o oyunları plus olmayan hesaptan oynayabiliyor muyuz ?

Evet.

• quote:

Orijinalden alıntı: Player 1

quote:

Orijinalden alıntı: Celtic Warrior

Darksiders bedavaymış alsam mı acaba ?

Edit: Aldım, hem darksiders, hem Little Big Planet 2 hem de WarHammer bedava. Kaçırılmayacak fırsat gerçekten.

üyelik bitince oyunları açamayacaksın süreli satın alım kiralama gibi bir şey aslında plus

Anladım. Yani üyeliğim bitti zaman oyunlarda bloke olacak. Ben de hep bende kalacaklar sanıyordum. Artık 90 gün içinde bitireceğiz. :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rimesia

quote:

quote:

Aynı servera bağlanmadılar , UK'de Türkiyedekinden çok daha fazla bedava içerik var , god of war indirimleri vs var.İnfamous büyük ihtimal türkçe olmasından kaynaklı olarak lisans engeline takılmıştır diye düşünüyorum.

quote:

Orijinalden alıntı: mutlik48

peki şimdi plus'ı kardeşlikle ikimizin de ana hesabı olmayan farklı bir hesaptan aldık ondan oyunları indirdik, o oyunları plus olmayan hesaptan oynayabiliyor muyuz ?

Evet.

o tahminen söylenen bişey hocam yani oyunlar aynı serverdan çekiliyor anlamında.dil olayına aynen katılıyorum :)

• Peki bazı oyunlar plus kullanıcılarına özel indirime giriyor o indirimle aldığımız oyunlar sınırlı mı sınırsız mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: GT_55

quote:

Orijinalden alıntı: şanışer

Plus'tan içerikten indirmek isterken 80710092 hatası alıyorum bu Sony'den kaynaklanan geçici bir hata mıdır yoksa kendim mi çözmem gerek ?

Hesabın aktif mi?System activation'a girip bir bak.İlk önce deacive yap.Sonrada kullanmış olduğun hesabı komple sil.Tabi savelerini yedeklemeyi de unutma sakın.Yoksa uçar gider.Hesabı sildikten sonra tekrar kullanmış olduğun hesabı aç ve system activationa girip active yap.O zaman sorun büyük ihtimalle çözülecektir..

Yapma bunları ps store'da sorun var birkaç gündür durmadan download yap cancel yap elbet indiriyor sabırlı ol ama

• Bende aliorum aynı hatayı

• quote:

Orijinalden alıntı: Viktor Reznov

Peki bazı oyunlar plus kullanıcılarına özel indirime giriyor o indirimle aldığımız oyunlar sınırlı mı sınırsız mı?

Sınırsız.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.