Şimdi Ara

PS PLUS (115 Oyun) - (PS3 - Vita) [ANA KONU] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21.683
Cevap
157
Favori
717.170
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: PlayForFun

quote:

Orijinalden alıntı: Mehriyet

Bilmediğim bir konu var yardımcı olursanız sevinirim.

Bir arkadaşım ile kullandığımız kardeşlik hesabımız var PLUS üyesi alsak kardeşlik hesabımıza. PLUS üzerinden indirdiğimiz oyunu ana hesaplarımız ile indirdiğimiz PLUS oyunu oynayabiliyormuyuz acaba bir sorun olurmu.

Oynayabilirsiniz. Plus sadece bir servistir. Normalde indirdiğiniz ürünü (oyun, avatar, tema...) nasıl kullanıyorsanız, o şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz.

Bilgilendirme için çok teşekkürler yakın zamanda alırım artık.

• full game trial özelligi cok iyiymis

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: d3vstator

Rehber güzel olmuş, elinize sağlık.

Benim bir sorunum var, acaba bu sorun herkeste var mı merak ettim.

Plus bölümünde, Freebies kısmına girince tüm oyunlar görünmüyor. İkinci sırada sağdan 3 kutucuğun içeriği belli değil. Ayrıca listede belirtilen Infamous 2 oyunu 130 lira ücretle satılıyor. Üstelik Plus başlığı altındaki PS3 bölümündede Binary Domain ve Infamous 2 para ile satılıyor. Bu bir hata mı, geçici bir durum mu?

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Şuan Playstation yanımda olmadığı için bakamıyorum. Ancak, sorun büyük ihtimalle Sony'den kaynaklanıyordur. Plus Türkiye için resmi olarak duyurulursa, bir iki güne sorunlar da ortadan kalkacaktır. Ancak, inFamous 2 oyunu için, eğer UK hesabınız varsa oradaki PSN'e girerek kontrol etmenizde fayda var. Orada ücretsiz olarak görünüyorsa, bizde de ücretsiz olacaktır.

quote:

Orijinalden alıntı: Rimesia

İnfamous 2 paralı bu arada onun listeden çıkması gerekiyor.

Avrupa listesinde oyun ücretsiz olarak görünüyor. Sonradan çıkarıldıysa bilemem ancak, bir kaç kişinin söylediği durum doğruysa eğer, dil sorunu çözümlenince ve resmi olarak açıklanınca o oyunda listelenecektir. (Ürün UK PSN'de görünmüyorsa, bizim PSN'e de gelmez.)

• acaba PS Plus kardeşlikle paylaşılabiliyor mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mutlik48

acaba PS Plus kardeşlikle paylaşılabiliyor mu ?

İki kişiye kadar paylaşılıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PlayForFun

quote:

acaba PS Plus kardeşlikle paylaşılabiliyor mu ?

İki kişiye kadar paylaşılıyor.

her şey demi ? (avatar, tema, oyun vs.)
  • benim bildiğim ps plus hesaba gidiyor.
  • quote:

her şey demi ? (avatar, tema, oyun vs.)

Her şeyi iki kişi paylaşıyor ancak, avatarlar sadece aldığınız hesapta görünür. Tema ve oyunları kendi hesabınızda da kullanabilirsiniz.
  • Darksiders bedavaymış alsam mı acaba ?

Edit: Aldım, hem darksiders, hem Little Big Planet 2 hem de WarHammer bedava. Kaçırılmayacak fırsat gerçekten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Celtic Warrior -- 13 Temmuz 2012; 5:01:17 >
  • Beyler bu Psn plus da battlefield 3 var mı indirimli ? Yoksa yine 99tl mi ? Su anda bakamıyorum internetim Cumartesi gelecek eve.

• Güzel konu hazırlamışssın ellerine sağlık.
  • Favorilerime ve sık kullanılan sayfalarıma ekledim. Ebedi takipteyim...

PS PLUS (115 Oyun) - (PS3 - Vita) [ANA KONU]
  • arkadaşlar 1 TB hdd olsa yine dayanmaz bu plusa :) mecburen bir süre sonra silmek zorunda kalabilirsiniz ama kesinlikle çok hesaplı hatta 2 kişi ortak alınıyorsa fena
  • quote:

Orijinalden alıntı: Celtic Warrior

Darksiders bedavaymış alsam mı acaba ?

Edit: Aldım, hem darksiders, hem Little Big Planet 2 hem de WarHammer bedava. Kaçırılmayacak fırsat gerçekten.

üyelik bitince oyunları açamayacaksın süreli satın alım kiralama gibi bir şey aslında plus
  • quote:

Orijinalden alıntı: alaaddinslyr

Beyler bu Psn plus da battlefield 3 var mı indirimli ? Yoksa yine 99tl mi ? Su anda bakamıyorum internetim Cumartesi gelecek eve.

Hatırladığım kadarıyla. BF3 PSN de 129,90. Plus için ayrı bir indirimi yok. 99TL olan PREMiUM eklentisi (5 DLC bir arada)

• quote:

Orijinalden alıntı: seffafbonus26

quote:

Beyler bu Psn plus da battlefield 3 var mı indirimli ? Yoksa yine 99tl mi ? Su anda bakamıyorum internetim Cumartesi gelecek eve.

Hatırladığım kadarıyla. BF3 PSN de 129,90. Plus için ayrı bir indirimi yok. 99TL olan PREMiUM eklentisi (5 DLC bir arada)

insanlar deli gibi oynuyor, hatta Cod Mw3 ü popülarite olarak bu oyunda geçtiler. İndirime yada plus a düşmez fiyatı bile düşmez düşerse 5 yıl sonra falan :D

• quote:

Orijinalden alıntı: Player 1

arkadaşlar 1 TB hdd olsa yine dayanmaz bu plusa :) mecburen bir süre sonra silmek zorunda kalabilirsiniz ama kesinlikle çok hesaplı hatta 2 kişi ortak alınıyorsa fena

PLUS güvenilir bir kanka ile kardeşlik olarak kullanılabilir. 3Ay'lık 30TL/2 Yıllık 99TL/2 ( Sırf bedava oyunları oynamak için bile çoook çoook avantaşlı yıllık seçenek aylık 4,5 TL yemi ne geliyor. sudan ucuz)))
  • quote:

Orijinalden alıntı: Player 1

quote:

Orijinalden alıntı: seffafbonus26

quote:

insanlar deli gibi oynuyor, hatta Cod Mw3 ü popülarite olarak bu oyunda geçtiler. İndirime yada plus a düşmez fiyatı bile düşmez düşerse 5 yıl sonra falan :D

Tamam hocam eyvallah ikinize de ayrı ayrı teşekkür ederim. Cumartesiye kadar oyunu bulmam lazım. Nakit sıkıntım var. Kart da kapandı nakit çekmeye. İnterneti de bf3 icin aldım. 129 pahalı geldi. Olmazsa ondan bundan borç alıp elimdeki oyunlarla takas yapacagım of ya sıkıntı. Be demişler eşeğini önce sağlam kazığa bağla sonra Allah'a dua et ilerisi icin. Şans yok ki bende.

• Yıllık plus alsanız sadece bu ayki oyuları indirseniz verdiğiniz para aşağı yukarı çıkıyor.

Warhammer 40,000: Space Marine Dosya Boyutu: 5224 MB
    Chime Super Deluxe Dosya Boyutu: 189 MB
    Darksiders Dosya Boyutu: 10 GB
    Renegade Ops Dosya Boyutu: 2592 MB
    Outland Dosya Boyutu: 1559 MB
    Oddworld: Stranger’s Wrath hd Dosya Boyutu: 3248 MB
    inFamous 2 Dosya Boyutu: 15 GB
    Motorstorm Apocalypse Dosya Boyutu: 6791 MB
    LittleBigPlanet 2 Dosya Boyutu: 5865 MB
  • 40 GB hdd'yi değiştirmenin vakti geldi bi 1 TB çekiyim
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.