Şimdi Ara

The Avengers: Age of Ultron ( Mayıs 1, 2015) #Fragman (43. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.659
Cevap
52
Favori
162.625
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Surfing with the Alien

quote:

Orijinalden alıntı: Myronides

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: bLackMumbLe

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: wakara

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: turin---thesamet

aynen Aether de bunlardan biri. Collector'un sözü de bunu kanıtlamıştı. Tesseract Asgard'da. Zaten bu yüzden Aether'i vermişlerdi ona. iki Gem bir arada bulunmamalıdır diye bir kural var (korkudan :D). GotG'de de bir gem var ve bunu sakın okumayın
    Ronan çekicine takıyormuş Guardians'ı yakalamak ve yok etmek için!
    Belki bir de ayrıdan film içinde ele geçirilmeye çalışan bir gem olur ve 5 gem görmüş oluruz beyazperdede. Birçok insan bu konuda benim gibi düşünüyor yani o Asgard'daki eldiven sadece bir gönderme olmalı diye. Sonuçta ilk Marvel studios filmlerindendi ve Thanos planı da belki de yoktu. İlerde kullanmak için ya da öylesine (credits'teki ördek gibi) konulmuş bir ayrıntı olma ihtimali yüksek. Fakat Tesseract Asgard'da. Thanos onu illa ki isteyecektir.

Collector dediginiz adam cok guclu ondan bisey almaniz zor cunku o divan uyesi. Living tribunal, lord chaos vs.

Civil warin olmasi imkansiz unutun bunu

niye lan niye olmaz CİVİL WAR. olsun işte. yildiz savaşları oluyorda o niye olmuyor. olmaz olmaz diye bişey var mi sinema evreninde. çıtayı yukseltmelerse insanlar marvelden de sıkılır sinemadan da sıkılır. illa ki citanin yükselmesi lazım. yoksa her kahramanin 10 senede bir başa alma tekrar cekmini mi izlicez.

Civil War için yeterince teknoloji yok bu birincisi, ikincisi ise ben senin dostun değilim bana nasıl davranacağına dikkat et, çıtayı yükseltmek istiyorlarsa sana mı sorucak ey adam?

yeterince teknoloji yok mu
    soyler misin çizgi romani okuduğunu varsayarsak hangi sahneyi yansitamazlar bu beyaz veya yesil perdeye. nasil bi sahnedir ki bu günümüzün teknolojisi bu sahneyi yapamaz.

Cosmic Entity, Cosmic Weapon ve bir çok şeyi yansıtamazlar. Celestials Team, Eternity/Infinity, Death, Oblivion, Lord Chaos, Galactus vs. bunları yansıtmak çok zor.

Saçma sapan konuşma la yıl olmuş 2014 neyini yansıtamayacaklar

Emin misin? Teknoloji ne kadar gelişirse gelişsin istenilen düzeye gelmedi, James Cameron ve Christopher Nolan olursa ki anca olabilir diye düşünüyorum başka yönetmenin yapması zor. Daha 3 senesi var

Bi film bile 3-4 yılda yapılıyor, bide böyle bir film en az 5-6 yıldan fazla, yukarıdaki wakara adlı usera cevap vermek istemiyorum, boş insanla işim olmaz.

Nolan ne alaka adam filminde yapaylik olmasin diye çoğu sahnelerde cgi kullanmıyor

Cameron ve o adam şu anda zirvede?

E zirvede tamamda efektle ne alakasi var Nolan benim en sevdiğim yönetmendir ama adam sırf cgi kullanmamak için 8000 figuran topladi sahne çekti. Sen bence böyle şeylere takılma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Man in the Suit -- 3 Ağustos 2014; 1:52:27 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• “Teklifi kabul edip etmemek bizim elimizde. Bazı şeyler iyi giderken, birçok anlaşmalar ortaya çıkar.” cümlelerini sarf eden RDJ, Avengers 2 için ise oldukça olumlu konuştu; “Şu anda bu gayet iyi gidiyor, değil mi? Gerçekten harika oldu ve iyi hissettiriyor. Güzel vakit geçiriyoruz.”

Avengers 2 hakkında fazla ipucu vermeyen RDJ, verdiği cevaba şunları da ekledi;

“Neden bir kemeri zar zor taşıyorken bırakmak istersiniz ki? Çoğu insan nakavt olduklarında pes etmenin en doğru şey olduğunu söyler. Oysa ki gelecek, her zaman olduğu gibi, değişkendir.”
  • quote:

Orijinalden alıntı: Batman

Nolan'ın neresi efektte zirve? Tamam Inception'da baya kullandı ama Dark Knight serisinde çok azdı CGI.

Bunu yapabilecek kadar CGI'den kaçan bir adam Nolan;

The Avengers: Age of Ultron ( Mayıs 1, 2015) #Fragman

Full CGI olan filmlerin başarısını gördükten sonra yapmıştır böyle büyük ihtimal. Yani ortada onlar.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: turin---thesamet

aynen Aether de bunlardan biri. Collector'un sözü de bunu kanıtlamıştı. Tesseract Asgard'da. Zaten bu yüzden Aether'i vermişlerdi ona. iki Gem bir arada bulunmamalıdır diye bir kural var (korkudan :D). GotG'de de bir gem var ve bunu sakın okumayın
    Ronan çekicine takıyormuş Guardians'ı yakalamak ve yok etmek için!
    Belki bir de ayrıdan film içinde ele geçirilmeye çalışan bir gem olur ve 5 gem görmüş oluruz beyazperdede. Birçok insan bu konuda benim gibi düşünüyor yani o Asgard'daki eldiven sadece bir gönderme olmalı diye. Sonuçta ilk Marvel studios filmlerindendi ve Thanos planı da belki de yoktu. İlerde kullanmak için ya da öylesine (credits'teki ördek gibi) konulmuş bir ayrıntı olma ihtimali yüksek. Fakat Tesseract Asgard'da. Thanos onu illa ki isteyecektir.

Collector dediginiz adam cok guclu ondan bisey almaniz zor cunku o divan uyesi. Living tribunal, lord chaos vs.

Civil warin olmasi imkansiz unutun bunu

niye lan niye olmaz CİVİL WAR. olsun işte. yildiz savaşları oluyorda o niye olmuyor. olmaz olmaz diye bişey var mi sinema evreninde. çıtayı yukseltmelerse insanlar marvelden de sıkılır sinemadan da sıkılır. illa ki citanin yükselmesi lazım. yoksa her kahramanin 10 senede bir başa alma tekrar cekmini mi izlicez.

Civil War için yeterince teknoloji yok bu birincisi, ikincisi ise ben senin dostun değilim bana nasıl davranacağına dikkat et, çıtayı yükseltmek istiyorlarsa sana mı sorucak ey adam?

yeterince teknoloji yok mu
    soyler misin çizgi romani okuduğunu varsayarsak hangi sahneyi yansitamazlar bu beyaz veya yesil perdeye. nasil bi sahnedir ki bu günümüzün teknolojisi bu sahneyi yapamaz.

Cosmic Entity, Cosmic Weapon ve bir çok şeyi yansıtamazlar. Celestials Team, Eternity/Infinity, Death, Oblivion, Lord Chaos, Galactus vs. bunları yansıtmak çok zor.

Saçma sapan konuşma la yıl olmuş 2014 neyini yansıtamayacaklar

Emin misin? Teknoloji ne kadar gelişirse gelişsin istenilen düzeye gelmedi, James Cameron ve Christopher Nolan olursa ki anca olabilir diye düşünüyorum başka yönetmenin yapması zor. Daha 3 senesi var

Bi film bile 3-4 yılda yapılıyor, bide böyle bir film en az 5-6 yıldan fazla, yukarıdaki wakara adlı usera cevap vermek istemiyorum, boş insanla işim olmaz.

Senin kafa iyi mi içtin mi ne yaptın?
    Cameron'ı anlarımda, görsellik konusunda Nolan'ı uzman olarak göstermek nasıl bir kafa Zack Snyder, Del Toro falan desen neyse

Ayrıca Allah aşkına Galactus yapmakta ne var bu adamlar için. Yeni gezegenler, uzay savaşları çekiliyor Galactus mu sorun olacak?

Yahu neden özellikle o ikisini yazdığımın farkında değilsin herhalde?

Cameron gibi bir adam ile Nolan birleşirse sinema tarihinde alınmadık ödül bırakmazlar. Galactus yapmak kolay olsada önemli olan diğer karakterler vs. Zor yani 5-6 yılını alır.

La senin yüzünden ilk defa wakara ile aynı fikirdeyim. Yıl olmuş 2014 hala yapılamaz diyorsun

Lan herif beni çıldırttın. Yapılır diyorum ben ama 5-6 yıl diyorum Normal filmin üstünde olur o anlamda

5 - 6 yıl film mi çekilir yahu ?? En fazla 1 sene , o da The Lord of the Rings gibi bir şey olursa.. Şimdi benle iddalaşmaya da gireceksin öyle böyle diye ama film sektöründe olan bir insan olduğumdan... Neyse 1 seneyi bırak , iyi bir yönetmenin elinde Ciwil War en fazla 3 ay'da çekimleri biter , geri kalan 2-3 Ay görsellikle devam eder.

• quote:

Orijinalden alıntı: Shadow in the Dark

http://screenrant.com/marvel-studios-movies-schedule-releases-2028/

Haberi buldum.2028 e kadar kaba plan hazirlanmis.

Dediğim gibi bu evren kolay kolay bitmez.
  • pukiman kullanıcısına yanıt
    Hocam tam olarak bilmiyorum ama bildigim kadariyla warcraft filminin cekimleri bitti ama efektleri yuzunden film 2016 da cikacak. Yani 2 sene efekt yapimi surecek...

• quote:

Orijinalden alıntı: cubukelemon

Hocam tam olarak bilmiyorum ama bildigim kadariyla warcraft filminin cekimleri bitti ama efektleri yuzunden film 2016 da cikacak. Yani 2 sene efekt yapimi surecek...

Hacı film yapmayı bunlar kolay sanıyor. Yaparsın ama gişe de çöker gidersin, Nolan mesela bak bakalım filmleri kaç sene ara ile çıkartmış.
  • quote:

quote:

Hacı film yapmayı bunlar kolay sanıyor. Yaparsın ama gişe de çöker gidersin, Nolan mesela bak bakalım filmleri kaç sene ara ile çıkartmış.

Filim yapmak tabi kolay değilde cast hazır senaryoda hazır. Çekimler 3 ay sürse bence efektler en fazla 1 yıl sürer. Beklentiyi arttırmak içinde 1 yıl ertelerler çıkacak haberinden sonra yine bir 3-4 yıl sonra çıkar civil war olursa. Ama çekemezler diye bir şey yok her türlü çekerler...

• quote:

quote:

Bak 2 sene sürüyor işte senin deiğin gibi 5-6 yıl sürmüyor :)

• quote:

quote:

quote:

Filim yapmak tabi kolay değilde cast hazır senaryoda hazır. Çekimler 3 ay sürse bence efektler en fazla 1 yıl sürer. Beklentiyi arttırmak içinde 1 yıl ertelerler çıkacak haberinden sonra yine bir 3-4 yıl sonra çıkar civil war olursa. Ama çekemezler diye bir şey yok her türlü çekerler...

Aynen hocam yalnız Civil War dediğimiz savaş baya büyük bir savaş ve karakterler fazla onların efektleri vs. ayarlanması uzun sürer ondan yani.

Yoksa normal 2-3 senede film piyasada oluyor.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Aynen hocam yalnız Civil War dediğimiz savaş baya büyük bir savaş ve karakterler fazla onların efektleri vs. ayarlanması uzun sürer ondan yani.

Yoksa normal 2-3 senede film piyasada oluyor.

Bu kadar büyük bir savaşı yapsalar zaten ben 3 leme olacağını düşünüyorum...Marvel para kazanmanın yolunu çözdü ne de olsa...

Benin düşüncem daha ortada hiiç birşey yokken açıkladıkları tarihten 2-3 yıl sonra film piyasada olur...Ne olursa olsun süper olur fazla tartışmasına gerek yok kimsenin.

İnşallah yaparlar oyuncular yaşlanmadan. Bence şuan ki oyuncular rollerine tamamen uyuyor fakat yaşları da belli...Aslında dizi olarak bile yapabilirler...

• Filmin çekimleri tamamlanmış.
  • Madem tamamlandı peki niye mayıs 2015'e kadar bekleyeceğiz? Bana ne arkadaş 6 ayda bir film isterim. Bir aya Agents of Shield ve Agent Carter başlayacak. Bir de onları bekle işin yoksa
  • tombombadil_07 kullanıcısına yanıt
    Çekimler tamamlanmış yalnız. Şimdi "Post-Production" dediğimiz efekt, montaj kısmı var.
  • Fragman sonbaharda gelir heralde

• quote:

Orijinalden alıntı: Myronides

Fragman sonbaharda gelir heralde

Ekim'de bekleniyor fragman.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Three Dimensions

quote:

Orijinalden alıntı: yaban arısı

quote:

Orijinalden alıntı: Three Dimensions

Aslında son event Civil War olacak.Marvel Studios toplayabildiği ne kadar kahraman varsa toplayacak ve efsanevi bir Civil War ile herşeyi bitirecek.Ondan sonra "Sil baştan, başlamak gerek bazennn"

Civil War'dan ötesi yok mu hocam yani devam hikayesi? Sil baştan varolan hikayeyi devam ettirmeye göre kulağa daha yakın geliyor (hikayenin zirve noktası, oyuncuların sözleşmesi bitiyor vs) ama bir umut.

Çizgiroman evreninde herşeyin mutlaka devamı oluyor Civil War gibi büyük olaylardan sonra bile.Ama sinema evreninde devam etmesi imkansız gibi birşey, çünkü karakterler ikiye ayrılıyor ve birbirlerini öldürüyorlar kısacası olaylar olaylar Benim bahsettiğim "Sil baştan" olayı ise tamamen sıfırlama olayı, yeni oyuncular falan işte.

Hocam hiç çizgi roman okumadığım için bilmiyorum,Civil War olayını araştırdım şimdi ilginç geldi açıkcası. Merak ettiğim şey o kadar ölen/kavga eden karakterler nasıl yollarına devam ediyor ? Bildiğim kadarıyla önemli çizgi roman karakterlerinin sürekli yeni serileri çıkıyor. Yani durum aslında hiç ölmedilere mi geliyor ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anche -- 7 Ağustos 2014; 3:06:03 >

• Civil War dan sonra sıfırlanması gerekiyor evrenlerin o yüzden uzun süre göremeyiz bence birde tabi bunun yasal hakları var Spiderman Sony' de FF Fox'ta olunca dahada zor oluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Özgür1616

Civil War dan sonra sıfırlanması gerekiyor evrenlerin o yüzden uzun süre göremeyiz bence birde tabi bunun yasal hakları var Spiderman Sony' de FF Fox'ta olunca dahada zor oluyor

FF Fox'un tamam da adamlar hiç bir şey beceremiyorlar. Allahtan X-Men'i iyi yapıyorlar. FF'nin 2 filmi çıktı ikiside kötü. Bari seneye çıkacak olanı adam akıllı yapsınlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gerx_16

quote:

Orijinalden alıntı: Batman

Nolan'ın neresi efektte zirve? Tamam Inception'da baya kullandı ama Dark Knight serisinde çok azdı CGI.

Bunu yapabilecek kadar CGI'den kaçan bir adam Nolan;

The Avengers: Age of Ultron ( Mayıs 1, 2015) #Fragman

Bane + batman sahnelerinde özelikle kanalizasyon yer altı dövüşünde baneye tom hardy'e CGI Kullanıldı

Zaten CGI kullanmadan film yapmak çok zor mesele minimum kullanmak.

• 
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.