Şimdi Ara

The Avengers: Age of Ultron ( Mayıs 1, 2015) #Fragman (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.660
Cevap
52
Favori
162.623
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İlk filme gidememiştim yoğunluk sebebiyle. Kısmet ikincisine artık.
  • Abi 2015 e kadar kim vaar kim yok, yarina cikacagimiz belli degil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  •  The Avengers: Age of Ultron ( Mayıs 1, 2015) #Fragman

Gerçekmi Çakmamı bilmiyorum Ama süper olmuş
  • 2015'ten daha erken çıkacağını düşünüyorum ben.İlk film gerçekten muhteşemdi.Beklediğimden daha iyiydi,ikinci filmden de haliyle beklentim yüksek bu yüzden.Kimler olacak henüz bilmiyoruz ancak şu olmamış diyebileceğimiz bir karakteride dahil etmezler her halde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eagle Claw

2015'ten daha erken çıkacağını düşünüyorum ben.İlk film gerçekten muhteşemdi.Beklediğimden daha iyiydi,ikinci filmden de haliyle beklentim yüksek bu yüzden.Kimler olacak henüz bilmiyoruz ancak şu olmamış diyebileceğimiz bir karakteride dahil etmezler her halde.

2015'ten evvel gelemez. Verilen tarihte çıkacaktır. Çünkü 2013 ve 2014'te bir tur Iron Man, Captain America, Thor filmleri dönmesi lazım; e bunlar da Avengers 2'den evvel olacak. Daha o arada planlanan bir Nick Fury, belki bir Black Widow filmi ve Ant-Man filmi var. Bunlardan sonra söylendiği gibi 2015 baharında da Avengers 2 gelir. Yalnız bu adamlar Avengers 2'ye Ant-Man koyarlar mı; öyle de bir korkum var. Ant-Man filmi çekiyorlar, e o da Avengers oluşumu içinde yadsınamaz bir yere sahip.

Avengers 2 demişken; umarım ilk filmi gibi olmaz. İlk film bana belli birkaç faktör dışında beklentilerime oranla hayal kırıklıkları yaşatmıştı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Maximum_Carnage

quote:

Orijinalden alıntı: Eagle Claw

2015'ten daha erken çıkacağını düşünüyorum ben.İlk film gerçekten muhteşemdi.Beklediğimden daha iyiydi,ikinci filmden de haliyle beklentim yüksek bu yüzden.Kimler olacak henüz bilmiyoruz ancak şu olmamış diyebileceğimiz bir karakteride dahil etmezler her halde.

2015'ten evvel gelemez. Verilen tarihte çıkacaktır. Çünkü 2013 ve 2014'te bir tur Iron Man, Captain America, Thor filmleri dönmesi lazım; e bunlar da Avengers 2'den evvel olacak. Daha o arada planlanan bir Nick Fury, belki bir Black Widow filmi ve Ant-Man filmi var. Bunlardan sonra söylendiği gibi 2015 baharında da Avengers 2 gelir. Yalnız bu adamlar Avengers 2'ye Ant-Man koyarlar mı; öyle de bir korkum var. Ant-Man filmi çekiyorlar, e o da Avengers oluşumu içinde yadsınamaz bir yere sahip.

Avengers 2 demişken; umarım ilk filmi gibi olmaz. İlk film bana belli birkaç faktör dışında beklentilerime oranla hayal kırıklıkları yaşatmıştı.

İlk film güzeldi ama hakettiği puan 8 bence. 8.9 çok abartı geliyor bana.

• 1 mayıs 2015 diye tanıtıldı ama türkiyeye daha geç gelebilir..
  • yönetmeni joss whedon dır,the avengers tdkr den hertürlü daha iyi bir filmdi.darısı dc ye diyerekten justice league i yapmalarını ricam edicem ama daha tanıtılması gereken bir sürü karakteri var
    bence spiderman avengersın üyesi olmamalıdır,yanlız çalıişır ama gözükürse ne mutlu olurum
  • 2015 çok geç

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cıvkını cıkarmasalar olmaz zaten
  • EN GEÇ 2014 ÜN BAŞI DUYUM ALDIM
  • quote:

Orijinalden alıntı: mbkk

EN GEÇ 2014 ÜN BAŞI DUYUM ALDIM

No way.
    C.America 2
    Thor 2
    İron man 3
    Nick Fury

Bütün bu filmleri 1.5 yılda çekip yayınlayamazlar.
  • 2015'e çok var beya
  • 2,5 sene var daha önümüzde Bu arada iyi para teklif etmişler bence kabul eder.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jeolog.

quote:

No way.
    C.America 2
    Thor 2
    İron man 3
    Nick Fury

ant man de var wolwarin de. Bir de galaksı koruyucuları

• quote:

Orijinalden alıntı: wakara

quote:

Orijinalden alıntı: Jeolog.

quote:

No way.
    C.America 2
    Thor 2
    İron man 3
    Nick Fury

ant man de var wolwarin de. Bir de galaksı koruyucuları

volverine sayarsak x-men: Days of Future, deadpool, spider man 2, ... uzar liste

• daha çok var 2.5 sene azmı
  • Anthony Mackie 'nin Sam Wilson (The Falcon) karakteriyle filme katılacağı konuşuluyor. Resmi bir bilgi yok ama.

The Avengers: Age of Ultron ( Mayıs 1, 2015) #Fragman
  • Çizgi romanını takip eden arkadaşalr Spider-Man sonradan katılmıyormuydu Avangers'e? Bence The Amazing Spider-Man ı onun için uyarlıyorlar.
  • ılk fılmınde hıc kahramanlar yoktu ne umıtle beklemıstım ama ıns 2.sınde cıkar
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.