Şimdi Ara

★★ GALAXY S3 [ANA KONU] ★★ (İlk Sayfayı Okuyun!) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
67.876
Cevap
417
Favori
2.549.002
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: wortexxx

quote:

Orijinalden alıntı: Hamzaberk

Merhabalar,

Ben de artık bir S3 sahibiyim. Cihazımı Bayrampaşa Forum İstanbul Samsung bayiinden aldım. Ellerinde 20 tane var idi ve gelene satıyorlardı. Her ne kadar önceden isim verenler olmuşsa da gelen alıyor idi. Henüz açmadım eve yeni geldim. Deneyimlerimi yazarım..

hayırlı olsun, sakıncası yoksa kaça aldınız cihazı?

Forum İstanbul'daki Samsung bayisinde fiyat: 1999 TL'dir.
    Bana da telefon ettiler.
    Ben pazartesiyi bekleyeceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: redstorm61

Walla dostum benim eller buyuk olmasina ragmen iki elle yazabiliyorum mesajlari ama menu gecislei falan cok rahat baspatmaginla oluyo

Benim ellerimde oyle buyuk degildir normaldir. Deneyip gormek lazim
    Ama samsung özellikle reklamlarinda bayanlari kullaniyordu, son bu konudaki reklami izledim, bir adam kullanmislar ve cok dikkat ettim elleri yaba gibi, o bile tek elle kullanamıyor.

Mobil anlayışımız değişiyor, yada değişmesine goz yumuyoruz.

Ben hala 4.8" gibi bir büyüklüğü tabi buna arti telefonun kasa büyüklüğü de var, bir "cep telefonu" icin gereksiz ve kullanissiz buluyorum.
    3.5" ekrana bile hantallığından dolayi lanet ettigim oluyor ama samsung u denemek istiyorum bakalim siparis eden arkadaslarim var hele onlar bir gelsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: EvrenCCC

quote:

Orijinalden alıntı: Sam0

Cihaz tek elle kullanılabiliniyor mu?

tam 12'den vurmuşsun

Benim ellerim buyuk degil ama kullaniyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: sweet81

kullananlara sorum konusma esnanında ses kayıt gıbı bır ozellık mevcutmu acaba?

bunlar yazılımlar ile halledilebilen konular...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sam0

Cihaz tek elle kullanılabiliniyor mu?

ortalama bir el büyüklüğüne sahip herkes telefon avucunda iken başparmağını en uç noktaya kadar götürebiliyor.
    ben araç kullanırken denedim. arama ve mesaj gibi konularda sıkıntı çekmedim. hatta bu soru aklıma bile gelmedi. anlaşılan sorun olmuyormuş. En azından benim için. ebadının 4.8" olmasının bir sebebi var demek ki :)
  • 20 saat sonunda %15 e indi sarji. 3 saat yogun kullandim. Pek icacici gorunmuyor.

• installouS ve apptrack tarzi beles program nasil indiririz.

• quote:

Orijinalden alıntı: wortexxx

quote:

Orijinalden alıntı: Hamzaberk

Merhabalar,

Ben de artık bir S3 sahibiyim. Cihazımı Bayrampaşa Forum İstanbul Samsung bayiinden aldım. Ellerinde 20 tane var idi ve gelene satıyorlardı. Her ne kadar önceden isim verenler olmuşsa da gelen alıyor idi. Henüz açmadım eve yeni geldim. Deneyimlerimi yazarım..

hayırlı olsun, sakıncası yoksa kaça aldınız cihazı?

Estağfirullah ne sakıncası aslında ilk mesajımda yazacaktım ama unutmuşum..

16 gb versiyonu vardı ellerinde beyaz renk 1999 tl ye aldım. Peşin fiyatına 12 taksit yapıyorlardı. ellerinde bir liste vardı isimlerini yazdıranlar onları da arıyorlar dı, aslında yarın başlayacaklarmış satışa ama karar değiştirmişler bugün satıyorlardı...

Darısı telefonu alacakların başına.

• artık burdayız o zaman hayırlı olsun
  • Merhaba arkadaslar UNBOXIN VIDEO

• benide yazın listeye
  • quote:

Merhaba arkadaslar UNBOXIN VIDEO

youtube falan yükleseydiniz keşke, dandik player uğraştırıyor
  • Cihazı alan arkadaşlara hayırlı olsun. 1-2 hafta içerisinde bende bu telefonu alacağım. Merak ettiğim bir soruyu S3 sahiplerine sormak istiyorum. Güneş altında ekranın görüntüsü nasıldır? Rahat seçilebiliyor mu? Bir kaç yerde en yüksek aydınlatmada bile diğer telefonlara nazaran güneş altında ekran zayıf olduğu söyleniyordu...
  • Mavi rengi alabilen var mı?

Çıkar çıkmaz bir telefona niyetlendik. Ondada renk sorunu çıktı.
  • takıp.

• Herkese Selamlar,alan arkadaşlara hayırlı olsun, forumlarda sürekli cevabını bulmaya çalıştığım birşey var , Bu telefonu 3 Bin TL ye yakın rakamlarla Operatörlerdenmi alayım , yada birçoğunuzun bildiği androidtelefonları.com danmı , ? yardımcı olursanız sevinirim ,
  • quote:

Merhaba arkadaslar UNBOXIN VIDEO

güzel inceleme ellerinize sağlık. ilk galaxy s kullanıcıs idim. daha sonra iphone a geçtim. galaxy serisini her zaman beğenmişimdir. s2 hariç. tipi çok kötüydü bence. ama s3 gayet güzel. ana konu açıp bu incelemeyi orada paylaşırsanız herkes daha rahat videoyu inceleyecektir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kopyakalpler

Herkese Selamlar,alan arkadaşlara hayırlı olsun, forumlarda sürekli cevabını bulmaya çalıştığım birşey var , Bu telefonu 3 Bin TL ye yakın rakamlarla Operatörlerdenmi alayım , yada birçoğunuzun bildiği androidtelefonları.com danmı , ? yardımcı olursanız sevinirim ,

1800tlye android telefonlarından almak yerine 1900tl'ye ereyon 2000tl'ye hepsiburadadan alabilirsin. operatörlere hiç bulaşma :)
  • Hocam Vodafonede akşam saatlerinde açıklamış rakamları, üstelik 32 GB olanı veriyorlar Red tarife muhabbetine , yav kaç aydır beklıyorum kafayı yıcem :)
  • Arkadaşlar Galaxy S3 ve android ile ilk hayal kırıklığımı yaşadım. İgo my way bu telefonun çözünürlüğüne uygun versiyonu yokmuş. Sygic zaten eşimin 3gs'de yüklü çok da memnunum ama Türkiye haritası pek güncel değil. Sizce S3 çözünürlüğüne uygun bir igo çıkar mı yakın zamanda?
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.