Şimdi Ara

★★ GALAXY S3 [ANA KONU] ★★ (İlk Sayfayı Okuyun!) (1024. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
67.875
Cevap
417
Favori
2.549.004
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10221023102410251026
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bono80

quote:

Orijinalden alıntı: grolof

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: DARKBLUE82

Ben de bugün flashplayer'ı indirdim ve kurdum ancak çalışmıyor. Ne yaptıysam çalıştıramadım. Videoları yine göstermiyor...

Evet haklısın... Bende de aynı sorun var diyecem ama bu galiba bizim sorunumuz değil genel bi sorun ; ama arkadaşlar farkında değiller...

Direkizle.net e girip film izlemeye çalışın 1... 2 yabancıdiziizle.com a girip dizi izlemeye çalışın anlayacaksınız... 2 mesaj üstteki arkadaşın verdiği flash player ıda indirdim durum aynı değişmedi... yabancı dizi izlede siyah ekranda kalıyor sesler geliyor...

Htc desire hd telefonda giriyorum aynı sitelere şak diye açıyor... Hiç sorunsuz direk izliyorum hızlı bir şekilde...

SAMSUNG S3 te FLASH SORUNU VAR DUYURULUR!!!

https://hotfile.com/dl/174719409/43be433/Adobe_Flash_Player_11.1.rar.html

Birde bunu deneyin,bende bu kurulu ve sorunsuz bir şekilde video veya film izliyebiliyorum.Birde play storeden vitamio diye bir uygulama var onuda indirip telefona yükliyerek deneyin.

NOT:kesin emin olmadığınız bir bilgiyi paylaşmayın.Bendeki telefon s4 değil.Demekki flash sorunu yok,sorun sizde.4.1.1 de destek kesilecek diyorlar ama onunda çözümünü üretmişler zaten.

Sizden ricam direkizle.net e girip hemen o sayfadaki ilk filmi açmaya çalışmanız olacak... Bide yabancıdiziizle.com girip bi filim izlemeye çalışın... Eğer açılırsa ben zaten komple kendi cihazımda arıyacağım sorunu ok...

kardeş senin makinadan kaynaklanıyor ben girdim gayet iyi çalışıyor flash bendeki sürüm flash 10 yanlız

• quote:

Orijinalden alıntı: tikileaks

Flash çalıştıramayanlar dolphin browser ı denesin

chrome da açamadığımı dolphin ile açıyorum

iPhone kullanırken de Dolphin kullanıyordum. Chrome'dan bile iyi evet.
  • Selamlar, arabada navigasyon amaçlı kullanmak için önerebileceğiniz telefon tutacağı var mı s3 için?
  • quote:

Orijinalden alıntı: erencaner

quote:

Orijinalden alıntı: tikileaks

Flash çalıştıramayanlar dolphin browser ı denesin

chrome da açamadığımı dolphin ile açıyorum

iPhone kullanırken de Dolphin kullanıyordum. Chrome'dan bile iyi evet.

Dolphin nedense youtube videolarını açmıyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: uzil

gayet yeterli gibi duruyor pil ömrü..ne dersiniz?

Nasıl başardın benimki sabah 9dan akşam 6ya yetmiyor. Biraz kullanım istatistiklerinizden bahsedermisiniz?

• quote:

Sizden ricam direkizle.net e girip hemen o sayfadaki ilk filmi açmaya çalışmanız olacak... Bide yabancıdiziizle.com girip bi filim izlemeye çalışın... Eğer açılırsa ben zaten komple kendi cihazımda arıyacağım sorunu ok...

4.1.1 LIB yüklü hepsini rahat açıyor stock browserle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: paradoks6141

Grolof abi verdiğin siteden ben de yükledim flash playeri ama yabancidiziizle.com a giriyorum how i met your mother i açıyorum ama siyah bir ekran geliyor görüntü yok! Peki flash i yükledikten sonra aç deyip orada ayrıca ayarlar yapıyor musunuz aynı link bizde neden çalışmıyor? Polonya sürümündeyim

iyi bir temizlik yapman lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rahatbek

quote:

Grolof abi verdiğin siteden ben de yükledim flash playeri ama yabancidiziizle.com a giriyorum how i met your mother i açıyorum ama siyah bir ekran geliyor görüntü yok! Peki flash i yükledikten sonra aç deyip orada ayrıca ayarlar yapıyor musunuz aynı link bizde neden çalışmıyor? Polonya sürümündeyim

androidde yeniyim arkadaşım temizlikten kastın nedir biraz daha açık yazabilirsen hepsini yapmaya hazırım ben de :)
  • quote:

quote:

quote:

androidde yeniyim arkadaşım temizlikten kastın nedir biraz daha açık yazabilirsen hepsini yapmaya hazırım ben de :)

wipe data - factory reset demek. telefon ayarlarından yedekle ve sıfırladan yapabilirsin. ayrıca recovery'ye girerek yapabilirsin.
    tüm verilerin silinecek. önce yedek alman lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: kompeder

quote:

Orijinalden alıntı: kartal2_ocal

quote:

Orijinalden alıntı: kompeder

quote:

Orijinalden alıntı: kartal2_ocal

Arkadaşlar Beyaz ve Çakıl Mavisi Dışında Farklı Bir Renk Alan Olmadımı Forum Reknlenseydi

Teknosa'dan siyahı için sipariş verdim,yarın elimde olacak.Teknosa'yı sevmem hatta 100 lira kadar pahalıya mal olacak ama siyahının çıkmasını aylardır bekliyordum,ihtiyacım da çoktu,aldım.

Teknosa'dan bir yıllık garanti paketi de satın aldım,daha önce Teknosa'dan Samsung marka telefon alan oldu mu? Garantinin işe yaradığı söylenebilir mi?

1799 TL ye mi Aldınız ?

Evet 1799'a.1 yıl ek garanti ve Axess'in 20 taksit için uyguladığı yüzde 5 vade farkı bindirmesiyle 2080 TL'ye mal oldu.Aslına bakılırsa Avea'nın 149 TLlık iki yıllık sözleşmesi daha mantıklıydı ama aylardır siyahın çıkmasını bekledim daha fazla dayanamadım aldım.

Aslında aklım hala Note2'de ama onun da ucuzlamasını bekleyene kadar S4 çıkar .

Teknosa garantisi işime yarar mı?Bu konuda deneyimi olan arkadaşlar bilgi verirse memnun olurum.
    Hayırlı Olsun Baya Pahalıya Gelmiş

• quote:

quote:

quote:

quote:

wipe data - factory reset demek. telefon ayarlarından yedekle ve sıfırladan yapabilirsin. ayrıca recovery'ye girerek yapabilirsin.
    tüm verilerin silinecek. önce yedek alman lazım.

wipe data factory reset i hem 4.1.1 polonya sürümüne geçmeden hem de geçtikten sonra yapmıştım ama demek k itekrardan yapmak gerekiyormuş. yine yaparım da önce bir adamakıllı jely bean romunu bekliyorum sürekli format at yedekle falan uğraştırıyor. Biraz daha bekleyeyim olmazsa.Teşekkür ederim bilgilendirdiğin için

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ciddiyim la

quote:

arkadaşlar sitelere vs. bakıyorum ama şu an s3 üzerinden uygulama ile veya site üzerinden apk download etmek suretiyle ücretli uygulamaları ücretsiz olarak yüklemenin en güncel yolu nedir?

Rootlu ise black market uygulaması değilse o tarz siteler. Bazı arkadaşlar dropboxlarina da yüklüyor sagolsunlar.

Rootsuz. Var mi popüler bir site? Çoğu çalışmıyor

http://www.apkmania.co/
    Tek geçerim

• quote:

Orijinalden alıntı: ardatun

Selamlar, arabada navigasyon amaçlı kullanmak için önerebileceğiniz telefon tutacağı var mı s3 için?

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-pda/s3-i9300-arac-tutucu-360-derece-hareket-kargo-63647980

Öncelikle torpidoya tutturarak kullandım paışkanlı pad pek sağlıklı olmadı ama ondan sonra üzerindeki vantuzu ile cama taktım oldukça kullanışlı oldu, ufak, pratik. Kaba saba durmuyor... çok yönlü ayarlanıyor olması güzel. "Fiyatına göre" oldukca kullanışlı ve kaliteli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yusuftaner -- 3 Ekim 2012; 11:39:34 >

• quote:

Orijinalden alıntı: yusuftaner

quote:

Selamlar, arabada navigasyon amaçlı kullanmak için önerebileceğiniz telefon tutacağı var mı s3 için?

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-pda/s3-i9300-arac-tutucu-360-derece-hareket-kargo-63647980

Öncelikle torpidoya tutturarak kullandım paışkanlı pad pek sağlıklı olmadı ama ondan sonra üzerindeki vantuzu ile cama taktım oldukça kullanışlı oldu, ufak, pratik. Kaba saba durmuyor... çok yönlü ayarlanıyor olması güzel. "Fiyatına göre" oldukca kullanışlı ve kaliteli.

Çok teşekkürler, bunu deniyim.
    Kullanırken sağım solum belli olmuyor, telefonun yapışkanlı padlerden fırlayacağına eminim, onun için onları zaten düşünmedim :)

• quote:

quote:

quote:

Kullanırken sağım solum belli olmuyor, telefonun yapışkanlı padlerden fırlayacağına eminim, onun için onları zaten düşünmedim :)

Yok yanlış anladınız bu ürünü isterseniz torpidoya yapışkanlı padi vasıtasıyla tutturarak da kullanabiliyorsunuz (Torpido yüzeyi cam gibi pürüzsüz olmadığından vantuz ile tutturamıyorsunuz ; ilanda ikinci resimde gösterilmiş) ancak bu kullanım şeklinden verim alamadım güneş altında araç 2-3saat kalınca o pedin yapışkanı kendini saldı , daha sonra kendi üzerindeki vantuzu ile cama tutturdum harika oldu. Yani siz eğer torpidoya yapışkan pedi vasıtası ile tutturarak kullanmayı düşünüyorsanız verimli olmuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yusuftaner -- 3 Ekim 2012; 12:17:05 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Yok yanlış anladınız bu ürünü isterseniz torpidoya yapışkanlı padi vasıtasıyla tutturarak da kullanabiliyorsunuz (Torpido yüzeyi cam gibi pürüzsüz olmadığından vantuz ile tutturamıyorsunuz ; ilanda ikinci resimde gösterilmiş) ancak bu kullanım şeklinden verim alamadım güneş altında araç 2-3saat kalınca o pedin yapışkanı kendini saldı , daha sonra kendi üzerindeki vantuzu ile cama tutturdum harika oldu. Yani siz eğer torpidoya yapışkan pedi vasıtası ile tutturarak kullanmayı düşünüyorsanız verimli olmuyor.

Hmm tamam! :)
    Sağolun yordum sizi :)

• quote:

Orijinalden alıntı: ciddiyim la

quote:

Orijinalden alıntı: Grkm

Izmirden Cakil mavisi S3 ile araniza katildim beyler.

Hayirli olsun ekrana dikkat :)

Sagol usta yavas yavas cozuyorum telefonu :)
    Hizliresim gibi upload sitelerindeki linki nasil kopyalariz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dragonboy

quote:

Orijinalden alıntı: olgacxx

quote:

Orijinalden alıntı: Dragonboy

quote:

Orijinalden alıntı: olgacxx

Herkeze merhaba. bugun Bir s3 sahibi oldum.Çakıl mavisi ve 16 gblık model. aşikar olduğum bir cihaz fakat usb sorunuyaşıyorum. hata ayıklamı modu açık. Fakat mtp usa driver hatası alıyorum. Hiç birşekilde bağlanmıyorum. Kies bağlanıyor diyor ve kalıyor. Acaba ne yapmama gerekli. Yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Öncelikle hayırlı olsun. usb kablosu ile pc ye bağlayin ve telefonda "usb pc bağlantısı" kısmında iki seçenek var " ortam cihazı (mtp) ve kamera(ptp)" ... muhtemelen cihazı ilk başta "ortam cihazı(mtp) olarak bağlamışsınız ve gerekli driverlar yüklenmiştir... Şimdi yine aynı şekilde "kamera(ptp)" olan seçeneği seçin ve windows tarafından gerekli driverlerin yüklenmesini bekle yüklendikten sonra kies programını kapatıp tekrar açın ve ortam cihazı olarak seçip kies'in bağlanmasını bekleyin

Umarım sorununuz çözülür.
    Saygılar

Merhabalar. O işlemi aptım sonradan bağlandı evet ama halen ara ara bağlanmıyor :/ Umarım bir çözümü vardır.

Bu sekilde cozuluyor diye biliyorum wifi ayarları içinde usb ayarları kısımı olması lazım. onun içinde kies bağlantı modunu seçmen gerekli diye hatırlıyorum. Kies güncl mi ona da dikkat et ayrıca win7de peoblem çıkıyor kies için diyorlar

Saygılar...

Hepsini yaptım. Resmen birm ara bağlanıyor bira ra bağlanmıyor. 3-4 kre usbyi sokup çıkartıyorum görüyor pat gidiyor anlamadım gitti. sanırım pc ile alakalı arkadaşımın pcsinde deniyeceğim birde.

• Selamlar,

Ben 2 yıllık 5800 kullanıcısıyım, Nokia'dan sıkıldım ve artık değiştirme zamanım geldi. İphone 4s'le Galaxy S3 arasında kaldım, netten araştırdığıma göre Galaxy S3 kat kat üstün gibi duruyor. Sonuç olarak Galaxy S3'e geçmeyi düşünüyorum peşin alamam, kredi kartım yok ve evkurdan 120TL 15ay taksitle almayı düşünüyorum 1799TL'ye denk geliyor, bunu rahatlıkla öderim.

O paraya değer mi ve sizce uygun mudur? Yoksa başka bir telefona mı bakayım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sagopakajmer.

Selamlar,

Ben 2 yıllık 5800 kullanıcısıyım, Nokia'dan sıkıldım ve artık değiştirme zamanım geldi. İphone 4s'le Galaxy S3 arasında kaldım, netten araştırdığıma göre Galaxy S3 kat kat üstün gibi duruyor. Sonuç olarak Galaxy S3'e geçmeyi düşünüyorum peşin alamam, kredi kartım yok ve evkurdan 120TL 15ay taksitle almayı düşünüyorum 1799TL'ye denk geliyor, bunu rahatlıkla öderim.

O paraya değer mi ve sizce uygun mudur? Yoksa başka bir telefona mı bakayım?

fiyatinda sıkıntı yoksa senin için şu an s3 en iyisi..
    başka cihaza bakmana gerek yok...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 10221023102410251026
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.