Şimdi Ara

Arrow (2012 -2020 ) Bitti (99. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.736
Cevap
111
Favori
389.198
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 979899100101
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ryu_hayabusa

Thea Speedy olacaksa anında bırakırım diziyi.onun olduğu her sahneyi atlatıyorum direk.
    bırakmazsamda gelir burda eşşek gibi anırırım.

Bende bunu uzak bir ihtimal gibi görüyorum dostum. O kumaş yok onda hem
  • quote:

Orijinalden alıntı: Daxteroy

quote:

Orijinalden alıntı: DC's Joker

Bende beğendim baya. Birkaç çekim klişesi hariç güzeldi.

Tommy öldüğüne göre, babasının ölmediğini düşünüyorum. Zira Oliver'ın baş düşmanı Merlyn.

Yanlis. Bas düşman buyuk ihtimalle Deathstroke olacak.

Bende öyle düşünüyorum bi bayan bacağı görmüştüm onun kim olduğunu çözemedim gerçi

Bu arada arkadaşlar yeni sezon ne zaman başlıyor :) diziyi resmen bi solukta izledim nasıl bitti gitti anlamadım harikaydı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _EsmeR -- 21 Mayıs 2013; 3:42:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AURIS

quote:

Orijinalden alıntı: ryu_hayabusa

Thea Speedy olacaksa anında bırakırım diziyi.onun olduğu her sahneyi atlatıyorum direk.
    bırakmazsamda gelir burda eşşek gibi anırırım.

Bende bunu uzak bir ihtimal gibi görüyorum dostum. O kumaş yok onda hem

aynen hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: |DL|

Bence Roy katılsın artı olarak dedektifte alttan alttan bunlarla birlikte çalışsın son bölümde olduğu gibi yani görmesin ama arada telefonlaşarak yardım etsin.

Dizi dışından

Roy Harper'ı google yazdığın zaman direk Red Arrow diye çıkıyor. Ne zaman olacağı bilinmez ama eninde sonunda Olie'nin çırağı olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alex2605 -- 22 Mayıs 2013; 19:24:39 >
  • Paylaşıldı mı bilmiyorum ama Arrow'un facebook sitesinde şöyle bir foto var.

Muhtemel bir Justice League filminde Stephen Amell'i Green Arrow olarak görebiliriz.

• Roy Harper'ı oynayan oyuncu halihazırda Teen Wolf dizisinde oynuyor diye biliyorum. İkisinden birinden ayrılacak mı nasıl olacak tam anlamıyorum bu işlerden
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Red Devil

quote:

Orijinalden alıntı: |DL|

Bence Roy katılsın artı olarak dedektifte alttan alttan bunlarla birlikte çalışsın son bölümde olduğu gibi yani görmesin ama arada telefonlaşarak yardım etsin.

Dizi dışından

Roy Harper'ı google yazdığın zaman direk Red Arrow diye çıkıyor. Ne zaman olacağı bilinmez ama eninde sonunda Olie'nin çırağı olacak.

Olabilir zaten ilerleyen bölümlerde Ollie'nin kanunsuz olduğunu öğrenen sayısı artacak Roy gelirse iyi olabilir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ss4Gogeta

Roy Harper'ı oynayan oyuncu halihazırda Teen Wolf dizisinde oynuyor diye biliyorum. İkisinden birinden ayrılacak mı nasıl olacak tam anlamıyorum bu işlerden

ssk sorunmu olur dıyorsun

saka bı yana gunlerı ıyı ayarlarsa sorunsuz bır sekılde oynar..yılda 4-5 fılm ceken oyuncular var..bruce wılls de bunlardan bırı..
  • Yeni izledim S01E21

Bir önceki bölümleri izlerken Walter konusu unutuldumu düşünürken....Adadan sahneler görmedik bu bölümde ama kazadan önce yaşananları göstermekle arayı kapadılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jeolog.

quote:

Orijinalden alıntı: Daxteroy

Laurel cok güzel. Felicity cok tatlı .

Thea ergen.

Bende Moira'yı beğeniyorum çok hocam. O aksanlı tane tane konuşması yokmu.

Adam matureci çıktı Rıza Baba...
  • arkadaşlar diziye başlasam değermi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cutnawall

arkadaşlar diziye başlasam değermi ?

Durduğun hata bi ara sıkılacaksın ama bırakma dizi öyle bir hal alıyoki
  • quote:

Orijinalden alıntı: bLackMumbLe

quote:

Orijinalden alıntı: Cutnawall

arkadaşlar diziye başlasam değermi ?

Durduğun hata bi ara sıkılacaksın ama bırakma dizi öyle bir hal alıyoki

adını ilk defa duydum benm icin hiç bilmedm bişe olacak ama bakalm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaş ben böyle bi sezon finali görmedim ya 2. sezon ne zaman başlıyor bilgisi olan varmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: J.J.93

Yao Fei kafaya kurşun,üstüne roket atar yedi nasıl ölmesin

HAHAHAHAHA öldüm ya
  • 18. bölümü izliyorum adam Oliver Queen değil bildiğin polat alemdan çıktı
  • Geç de olsa diziye başlamıştım. Az önce de sezon finalini izledim.
    Çok beklentinin dışında sezon finaliydi bence. Tommy ölmez intikam alır derken öldü, aletin çalışmasına izin vermezler derken çalıştı. Tommy'i çıkardıklarına göre o sıkıcı aşk üçgeni nihayet bitti. Umarım 2. sezon da Laurel'e bir çeki düzen verirler. Acayip sinir oluyorum göründüğü an Dizide en nefret ettiğim karakter kendisi oldu. Güzelim Felicity varken kezban Laurel'in peşinden koşmak niyedir anlamıyorum. Zaten Oliver giderken oraya sakın gitme diyor, aptal gibi gidiyor. Sonra babası arıyor çık diyor milleti itip kendisi masaların etrafından dolaşıyor. Bariz aptal Tony'de gitti pisi pisine onun yüzünden. O öleceğine Laurel ölse üçgen de çözülürdü, Laurel'den de kurtulmuş olurduk. Sonuç olarak çok güzeldi sezon finali. Ayrıca 2. sezondan en büyük isteğim imkansız da olsa Helena'nın kalıcı olarak geri gelip takıma katılması
  • Laurel niye ölsün sonuçta Black Canary olacak o daha.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erwin

Laurel niye ölsün sonuçta
    Black Canary
    olacak o daha.
    Hocam spoiler içine alsanız daha iyi olur sonra küfrediyolar

• Çünkü ben acayip sinir oluyorum Laurel'e Tipi, duruşu, konuşmaları, davranışları her şeyi sinir ediyor beni. Zaten her şey çizgi romana falan uygun gitmiyormuş. O ölsün, Helena geri dönsün
  • 
Sayfa: önceki 979899100101
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.