Şimdi Ara

Arrow (2012 -2020 ) Bitti (93. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.737
Cevap
111
Favori
389.198
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9192939495
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • final gibi bir sezon finaliydi bundan daha iyisi olamaz
  • harikaydı final
  • Harika bi sezon finaliydi, son sahne de oldukça duygusaldı gerçekten.
    Bu arada yeni sezon ne zaman başlıyor, bilen var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi realmoby -- 16 Mayıs 2013; 15:52:44 >
  • Çok sağlam bölümdü
    tommy nin öldüğü kötü oldu önemli bir karakterdi o bakalım nasıl dolduracaklar onun yerin
    i yeni sezon ne zaman bilen varmı beyler
  • Final gayet iyiydi.Dizinin uzun süredir yükselen grafiği mevcuttu.Bu ivmeyle birlikte yeni sezonda daha iyi bir dizi olacağına şüphem yok.İşin zor kısmı beklemek.
  • Olaylar olaylar.Ne finaldi ama.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pozitron~ -- 16 Mayıs 2013; 21:17:58 >
  • çok güzel bir sezon finali oldu.yeni sezon ne zaman başlıyor bilen var mı ?
  • Çok iyiydi final..

Ben deprem olmaz diye bekliyordum. Yine kurtarırlar kesin dedim ama sürpriz oldu gerçekten... Ayrıca keşke Tommy yerine kız ölseymiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Lanaya- -- 16 Mayıs 2013; 16:57:07 >
  • Yeni sezon tarihi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güzel bir sezon finaliydi. Yeni sezon muhtemelen eylül veya ekim gibi olur.
  • Harika bir bölümdü

Malcolm'un öleceği belliydi ama Tommy sürpriz oldu.
    Yeni sezonu iple çekiyorum
  • Çok güzel bir finaldi 2 sezondaki düşmanımız aslında 22 bölümde gösterildi.

22 bölümde bu adadaki adam birisinden görev alıyordu ya bir kadın bacak bacak üstüne atmış yüzde 90 o gelecek diye düşünüyorum.Hangi sahne olduğunu hatırlayamadım şimdi.

Final ise herkez öldü ama malcom öldümü asıl sorun o tommy sorduğunda hayır dedi. Tommy'nin ölmesi kötü oldu bence iyi çocuktu en azından babasının intikamı için geri vs dönseydi daha iyi olurdu ama böylede dehşet oldu. Şehiride yıktılar şimdi ortalık dahada kızışacaktır 2 sezonda konuk kahramanlar bekliyorum batman,joker gibi.

Edit: Görüntüyü buldum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gye_Baek -- 16 Mayıs 2013; 18:21:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fast_Tortuga

Çok güzel bir finaldi 2 sezondaki düşmanımız aslında 22 bölümde gösterildi.

22 bölümde bu adadaki adam birisinden görev alıyordu ya bir kadın bacak bacak üstüne atmış yüzde 90 o gelecek diye düşünüyorum.Hangi sahne olduğunu hatırlayamadım şimdi.

Final ise herkez öldü ama malcom öldümü asıl sorun o tommy sorduğunda hayır dedi. Tommy'nin ölmesi kötü oldu bence iyi çocuktu en azından babasının intikamı için geri vs dönseydi daha iyi olurdu ama böylede dehşet oldu. Şehiride yıktılar şimdi ortalık dahada kızışacaktır 2 sezonda konuk kahramanlar bekliyorum batman,joker gibi.

Tommy üzülmesin diye öldürmedim demiş olabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: J.J.93

quote:

Orijinalden alıntı: Fast_Tortuga

Çok güzel bir finaldi 2 sezondaki düşmanımız aslında 22 bölümde gösterildi.

Tommy üzülmesin diye öldürmedim demiş olabilir

Olabilir ama çizgiromanda bu karakter kolay harcanmıyordu ve birazda ucunu açık bıraktılar izleyip göreceğiz.

• Oh abi en nefret ettiğim şey şimdi o oğlanı gömer peşinden iki gün ağlarlar ondan sonra hayat onlara güzel oğlanda hata var safmısın arkadaşım kız ilk sevgilisi geldiği anda bıraktı seni daha ne koşuyon peşinden bırak kalsın orda sanki heykelini dikecek peşinden neyse bir ümit belki ölmemiştir esas kızı kapar esas oğlanın elinden
    yok abicim yok ben bunu bilir bunu söylerim sevgi insan doğasında ki en büyük zehir bir gramı bile nelere neden oluyor ortada sevmiyeceksin :( sinir oldum
  • Sezon finalini tüyler diken diken izledim. Efektler de sinema tadındaydı. Müthiş.

• süper bi sezon finali film tadındaydı.tommy kesin ölürde malcomun ölecegini sanmıyorum
  • 1x23

Mükemmel bir sezon finaliydi. Tommy'nin babasının yerine geçeceği kehaneti tutmadı. 2. sezon adadan eğitim görüntüleri bekliyoruz.
  • Çok merak ediyorum birazdan izleyeceğim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Spoiler yemeden hemen finali izlemeye başlıyorum .
  • 
Sayfa: önceki 9192939495
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.