Şimdi Ara

Arrow (2012 -2020 ) Bitti (180. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.737
Cevap
111
Favori
389.198
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 178179180181182
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: diablo12

Beyler dizinin sonunu anlamadım yaw :)
    izlediğim site kapandı, tekrar yüklememek için (net yavaş) 240p açtım biyerden. anlamadın ne oldu? Barry allen flash olacak tamam da. patlama gibi bişey oldu. sıvılar uçuştu falan ne alakaydı onlar?

Parçacık çarpıştırma deneyinde bi sıkıntı oluyor oda onun yaydoğı enerji ayrıca oraya geç kalıyor aslında oraya gidicejtik geciktiği için gidemedi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dizi her hafta üstüne koyarak ilerliyor gittikçe dahada güzelleşiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ifeelikenigga

quote:

Orijinalden alıntı: Deathstroke52

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Deathstroke52

quote:

O degil de Bane, Riddler falan gelse super olur

Zaten Ra's Al Ghul,Solomon Grundy burda..Onlar falan da gelse tamamen Batman düşmanlarından oluşucak düşmanlar

Hafif çizgi romandan dokunduruyorum ona göre açın

Solomon Grundy zombi haline dönüşse süper olurdu da dönüşmez herhalde fazla güçlü olur. Ölümsüz zaten

yüzüne bişey sıçradı..Bişeyler olcak o kesin

Arrow (2012 -2020 ) Bitti

Killer Croc da gelir mi ki

Sanmıyorum..Ondan önce daha çook karakter var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar slade in en sondaki halinin yüksek çözünürlüklü SS si varmı ?
  • Fare zehiri. :)

• Beyler o değilde bu oliweri kim eğitti peki?

Kız öldü babası öldü.Slade okla alakası yok.

• Ben o keli slade sanmıştım ilk başta ama değilmiş yine çıktı bir yerden
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Green Arrow-

Hiç dikkat etmemiştim :(

Gunaydin arrowo nicke sahipsin yeni farketmissin ayip ayip

• Yalniz bu oliver birinden hizlandirilmis ozel ders mi alicak ya da kendine ozel bir karisim yapip dahada super hero olucaksa olsunadam gecen sezon nasildi simdi gelen gecen ilk dovuyor bizimkini

• quote:

Orijinalden alıntı: rainbow05

Yalniz bu oliver birinden hizlandirilmis ozel ders mi alicak ya da kendine ozel bir karisim yapip dahada super hero olucaksa olsunadam gecen sezon nasildi simdi gelen gecen ilk dovuyor bizimkini

Sezon bitince bi yere gitsin ders falan alsın ortalarda gözükmesin..Böyle olmaz

• Ben bu dizide kimsenin öldüğüne inanmıyorum. Ra's Al Ghul Robert Queen çıkarsa şaşırmam.
  • bu bölümde birkaç terslik var hem de çok bariz.

1- Bizim arrow efendi polisleri göz göre göre adamın önüne attı, 2 replikten de mi yoksunsun arkadaş, adamı düzgün tarif etsene, herif herkül gibi desene ne biçim mantık hatasıdır bu böyle? Git kendin gör der gibi...

2- Adam yeri geliyor ağzını bıçak açmıyor, yeri geliyor duygusala bağlayıp çocuk gibi ben bunu gördüm abi, ben şunu gördüm abi tarzında emrah moduna giriyor.

Yer yer çok anlamsız bir bölümdü.

3- Hem o yarmagülü yumruklarla nasıl dövdü? eric cartman gibi bir tarafından element uydurdu herhalde.

4- Oklarına modifikasyon yapacaklardı da herhalde unutuldu. Çünkü sadece okları bilediğini gördük, Bölüm sonunda maskeyi yapmış ama ok mevzusu yalan oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: simos35

Ben bu dizide kimsenin öldüğüne inanmıyorum. Ra's Al Ghul Robert Queen çıkarsa şaşırmam.

lan... yoksa...
  • @mrregya Artık herşey olabilir.
  • Oliver güçleneler için nedemişti

"onlardan birkaçını yendim yine yenerim" nitekim Cyrus u da yendi sonunda yani Roy güçlenecek zaten gruba katılacak ama Oliver ın tekniği ve okçuluğu var yine lider olmaya devam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evohan -- 15 Aralık 2013; 0:35:07 >

• shadonun olmesi cok sacma oldu, hadi sarahi seviyo diyelim madem olduruyosun oliveride oldur neden sag birakiyosun mantik hatasi bence slade ile oliveri dusman edelim diye eklemisler seneryoya onun yerine sladein yuzu iyilesmeseydi oliveri suclasaydi oyle dusman olsalar daha iyiydi yada shado oliveri secti diye dusman olsalar daha iyiydi neyse toparlarlar belki cok umutsuz degilim
  • Son 2 bölümü yeni izleyebildim. Güzel bölümlerdi. Dizi gittikçe genişliyor.

Roy da ölmediğine göre o da çok güçlü olacak ve ekibe katılacak muhtemlen.
    Slade'in neden düşman olduğunu hala bilmiyoruz. Shado'ya karşı duyguları varmışmış da bilmem ne. Duygusu olan adamı ne hikmetse bu bölümde 1 cümle ile görebildik. Adada bunlar Oliver'la beraber değiller miydi? Bazı olayları çok üstünkörü geçiyorlar beğenmiyorum. Shado öldü diye düşmen olduysa Oliver'in suçu olmadığını biliyor şimdilik. İleride başka şeyler olacak galiba. Slade Shado'nun ölümünden tamamen Oliver'ı sorumlu tutacak demek ki.

Bu arada bu öldü gösterilen kişilerin aslında ölmeyip geri gelmesi olayı sıkıcı olmaya başladı. 1 oldu 2 oldu 3 oldu da yeter artık. Herkes dönüyor. Oliver'ın babası da çıkacak bi yerden diye korkmaya başladım.

Barry Allen Flash mı olacak acaba nedir? Parçacık hızlandırıcı patladı ve ona etkisi oldu sanırım. Ama koskoca şehirde tesadüfler silsilesi ile açıklayıp onu Flash yaparlarsa saçma olur bi açıklama lazım.

Bu arada Flash'ın da dizisi çıkıyormuş galiba? DC baya sağlam geliyor. Marvel sinemada işi götürüyor DC dizide götürecek galiba.
    Bu bölümde gördüğümüz kişi mi oynayacak dizide Flash'ı acaba?
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • PHI kullanıcısına yanıt

Slade zaten bizim oliyle shadoyu kıskanıyordu ama bir şey demiyordu.Sarah da sağ olsun yalan söyledi shadonun ölümü hakkında slade sonradan öğrenir gerçeği hem yalan söylediniz hemde shadoyu ölüme terk ettiniz der suçlayacak birini de arıyor tabi bunlara ek olarak adada belki başka olaylarda gerçekleşmiş olabilir ama bu kadarı da yeter kin gütmesi için pratikte.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PHI

Son 2 bölümü yeni izleyebildim. Güzel bölümlerdi. Dizi gittikçe genişliyor.

Roy da ölmediğine göre o da çok güçlü olacak ve ekibe katılacak muhtemlen.
    Slade'in neden düşman olduğunu hala bilmiyoruz. Shado'ya karşı duyguları varmışmış da bilmem ne. Duygusu olan adamı ne hikmetse bu bölümde 1 cümle ile görebildik. Adada bunlar Oliver'la beraber değiller miydi? Bazı olayları çok üstünkörü geçiyorlar beğenmiyorum. Shado öldü diye düşmen olduysa Oliver'in suçu olmadığını biliyor şimdilik. İleride başka şeyler olacak galiba. Slade Shado'nun ölümünden tamamen Oliver'ı sorumlu tutacak demek ki.

Bu arada bu öldü gösterilen kişilerin aslında ölmeyip geri gelmesi olayı sıkıcı olmaya başladı. 1 oldu 2 oldu 3 oldu da yeter artık. Herkes dönüyor. Oliver'ın babası da çıkacak bi yerden diye korkmaya başladım.

Barry Allen Flash mı olacak acaba nedir? Parçacık hızlandırıcı patladı ve ona etkisi oldu sanırım. Ama koskoca şehirde tesadüfler silsilesi ile açıklayıp onu Flash yaparlarsa saçma olur bi açıklama lazım.

Bu arada Flash'ın da dizisi çıkıyormuş galiba? DC baya sağlam geliyor. Marvel sinemada işi götürüyor DC dizide götürecek galiba.
    Bu bölümde gördüğümüz kişi mi oynayacak dizide Flash'ı acaba?

Aynı kişi oynayacak.
  • 
Sayfa: önceki 178179180181182
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.