Şimdi Ara

Company of Heroes 2 (2013) [ANA KONU] (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.593
Cevap
45
Favori
230.788
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Güzel haber strateji oyunlarına ara vermiştim tekrar başlamak için iyi bir sebep olcak
  • Bir kaç yeni ekran görüntüsü düştü;

Company of Heroes 2 (2013) [ANA KONU]

• Rusların piyadeleri illa ki daha güçlü olacaktır.Campaign de güzel olur.Ama İngiliz Campaign'in den ziyade Amerikan Campaign e benzer cünku en sonda almanlar yine kaçacaklar :) Ama inşallah İngilizler gibi yapmazlar.Ve umarım kaynaklardan daha fazla faydalanırız ve birimler artar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ruslari daha guclu yapicaklarsa denge nerede kaldi ? denge konusunda bu oyun cok hassas eger dengesizlik olursa oyunculardan gelen geri bildirimlerle oyunu yamalarlar.

• 2013 dolu dolu geçecek. GTA 5, Generals 2, bu oyun. Bir de EA most wanted 2 çıkarsa keşke. The Run da modifiye olmadığı için oynamıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DHzgn -- 20 Ağustos 2012; 16:18:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DHzgn

2013 dolu dolu geçecek. GTA 5, Generals 2, bu oyun. Bir de EA most wanted 2 çıkarsa keşke. The Run da modifiye olmadığı için oynamıyorum.

generals 2 patladı, oyun haberlerine bakmanızı öneririm.

coh 2 yi collectors şeklinde almak farz oldu:) gerekirse yurt dışına gideceğim

•  Company of Heroes 2 (2013) [ANA KONU]

Harita üzerindeki Kanada ve Vichy Fransa bayraklarına dikkat.

Sovyet squadlarıda rifleman gibi 6 tane, resmlerden de bakılırsa.
    Oyunda en büyük sorun donma, karşı taraf askerinden daha çok donma problemiyle uğraşıcaz görünüşe bakılırsa.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi synaX:Lecter -- 22 Ağustos 2012; 18:45:57 >

• Almanlarla rusları yoketmek güzel olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackemre

Şimdi şu oyunun çıkışını beklemek Çin işkencesinden beter.Waffen Ss'lerin çizimini beğendim.

aynen +1

en güzeli facebook daki aboneliğimi kaldırıp unutmak ve o gün geldiği zaman sevinmek..
  • quote:

Orijinalden alıntı: marantz

quote:

Orijinalden alıntı: blackemre

Şimdi şu oyunun çıkışını beklemek Çin işkencesinden beter.Waffen Ss'lerin çizimini beğendim.

aynen +1

en güzeli facebook daki aboneliğimi kaldırıp unutmak ve o gün geldiği zaman sevinmek..

Facebookta durum güncellemelerini,yeni fotoğraflarını gördükçe dayanacak sabır kalmıyor insanda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Çöl Tilkisi

quote:

Orijinalden alıntı: onurk

inşallah ileride ek paket olarak kuzey afrika cepheside olur africa corps ve rommel desert rats ve montgomery finalde patton savaşın en güzel cephesi bence kaserin geçidi tobruk el alamein vay be süper olur gerçekten

Hem Coh oynanışı ve dinamikleriyle afrika kolordusunu yönetmek çok zevkli olur bea harika bişey

Sizlere katılıyorum arkadaşlar. Mareşal Erwin Rommel'in ordusunu yönetmek gerçekten çok eğlenceli olur. Umarım yaparlarda bizde oynarız, ileri zamanlarda...

• Eylül 27 de gameplayı yayınlanacak daha doğrusu fuarda oynanabılır olacagı ıcın bır cok vıdeo ızleyecegız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cabbar232323 -- 5 Eylül 2012; 15:47:26 >
  • sistem gereksinimleri nedir , ve oyun ne zaman gelir ? bir bilgi var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: onurts

sistem gereksinimleri nedir , ve oyun ne zaman gelir ? bir bilgi var mı ?

2013 yılında bekleniyor ayı belli değil daha,sanırım ortalarında gelir.

System Requirements
    Processor: 2Ghz Intel Core2 Duo or Equivalent
    Memory: 2GB RAM
    Hard Disk Space: 20GB
    Video Card: 256MB Direct3D 10 capable video card (GeForce 8800 or RadeonHD 2900)
    Additional: Internet Connection
  • http://beta.companyofheroes.com/ Kapalı beta kayıtları var beyler yılbaşında başlıyor oyunu ön sipariş ile alanlar ise kayıt yaptırmalarına gerek yok otomatik olarak kapalı beta downloadı gelicek
  • Kapalı betada oynamış bir oyuncu olarak şöyle yeniliklerden bahsedeyim.
    - Dota'daki gece-gündüz döngüsünün benzeri fırtına zamanı var oyunda. Fırtına geldiğinde haritada bulunan ateşlerin çevresinde piyadeleri konuşlandırmak gerekiyor. Yoksa çok yavaş hareket ediyor ve adeta savaşamaz hale geliyorlar. Dota'daki stun ve yavaşlatma benzeri skill'leri yemekten farksız bir durum. Diğer önleme şekli, bina içine sokmak veya APC ile piyade sevkiyatı yapmak. Açıktaki piyadelere fırtına zamanında saldırırsanız karşı tarafa çok daha fazla zaiyat verdirebiliyorsunuz.
    - Alman vs Alman veya Rus vs Rus oynayabiliyorsunuz.
    - Birçok yeni doktrin var ve çoğunu kullanamadım. O yüzden onlar hakkında bilgi veremiyorum.
    - Fog of War kullanımı diğer arkadaşlarında bahsettiği gibi değişmiş. Aldığınız bayrak veya pointin alındığını görebiliyorsunuz ancak alan birimleri çok kısa bir süre için görebiliyorsunuz. Daha sonra o çevre o komple kapanıyor. Yani bayrak tamamen inmeden görüntü gitmiş oluyor. Eskiden bu şekilde değildi.
    - Alman piyadelerinde ne birimler varsa ruslarda da muadili üniteler var.
    - Ruslarda topçu haricinde stuka roketatarlarda mevcut. Kullanım konusunda ben pek başarılı olamadım belki daha etkili kullananlar vardır o yüzden bir şey yazmayayım. :) Attığım hedefin önüne veya arkasına roket yağdırdıklarını söyleyebilirim sadece.

• COH 2 için sohbet ve paylaşım başlığı açmıştım fakat bu başlık var diye kilitlenmiş. Bu başlığın ilk mesajı şu an için yanıltıcı. ilk mesajın sahibi mesajını güncellerse iyi olur. Benim güncel bilgiler ile başlık açmam engelleniyor çünkü
  • evet güncellense iyi olur.
    pplhunter arkadaşınki güzel olmuş aslında oradan da alınabilir.
  • Kısmen güncelledim ana mesajı arkadaşlar, bir tek SS ler yok onlar da konu içinde var zaten (konu 2 sayfa zaten )
  • Ne zaman çıkıyor ya sabırsızlıktan ölcem
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.