Şimdi Ara

BATTLEFiELD 4 (PS3/PS4 ANA KONU) (226. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20.124
Cevap
86
Favori
449.322
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 224225226227228
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İnşallah inşallah sağol tavsiyeler için
  • quote:

Orijinalden alıntı: C-TRanger

quote:

Orijinalden alıntı: xleonhart

arkadaşlar ps4 Bf4 hakkında bir sorum olacak. Ben support sınıfı oynayan birisini izledim. Silah olarak M4 gaget olarak C4 kullanıyor. Bunu nasıl yapıyor? Zira M4 Assult silahı C4 Recon Gageti fakat adam supoort sınıfı oynuyor?

M4 Assault silahı değil Carbine. Carbine silahları BF4'te all kitt yaptılar yani tüm sınıflar seçebiliyor. Supportlar da C4'ü en son equipment olarak açılıyor. Yani C4 Supporta da var.

Silahlar şu şekilde

Assault
    Assault Rifle

Engineer
    PDW

Support
    LMG

Recon
    Bolt Action Sniper Rifle

All Kit
    Carbine
    Semi Auto Sniper Rifle
    Shotgun

Carbine silahları nasıl açılıyoruz? Ben AK-C5 açmak istiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheUnderTaker-

ben de bir soru sorayım silahlarla ilgili hazır çok soru soruluyorken

Oyunu çıktığı gün aldım o günden beri 1 kere dahi campaign e girmedim. Bu yüzden campaign de hangi silahlar açıldığına dair hiç fikrim yok. MP412 rex tabancası campaign de mi açılıyor ? Tabancalar kısmında gördüğümü hatırlamıyorum.
    Bir de ps3 te oynarken açtığım ancak nasıl kullanıldığı hakkında bilgimin olmadığı bir silah var . Engineer sınıfında en son açılan FGM - 172 SRAW roketatarı nasıl kullanılıyor ? Millet helikopter düşürüyor ben önümdeki tankı vuramıyordum bununla

FGM-172 SRAW güzel bir alet. Mevzu şu onda. Aim alıp basıp attığında giden füzeyi yönlendirebiliyorsun. Eğer biri laser ile işaretlerse kara veya hava aracına da gönderebiliyorsun. Onda tek sıkındı bazen atıp hemen kaçman gereken durumlarda füze istem dışı yön değiştiriyor. Ona dikkat etmek lazım.

Campaing'de açılan silahlara da battlelog Assignment bölümünde en altta görebilirsin. Bölümleri altın ile bitirince veriyor.
  • quote:

quote:

quote:

arkadaşlar ps4 Bf4 hakkında bir sorum olacak. Ben support sınıfı oynayan birisini izledim. Silah olarak M4 gaget olarak C4 kullanıyor. Bunu nasıl yapıyor? Zira M4 Assult silahı C4 Recon Gageti fakat adam supoort sınıfı oynuyor?

M4 Assault silahı değil Carbine. Carbine silahları BF4'te all kitt yaptılar yani tüm sınıflar seçebiliyor. Supportlar da C4'ü en son equipment olarak açılıyor. Yani C4 Supporta da var.

Silahlar şu şekilde

Assault
    Assault Rifle

Engineer
    PDW

Support
    LMG

Recon
    Bolt Action Sniper Rifle

All Kit
    Carbine
    Semi Auto Sniper Rifle
    Shotgun

Carbine silahları nasıl açılıyoruz? Ben AK-C5 açmak istiyorum.

O silah zaten açık olarak veriliyor. Silah seçme ekranında Carbine bölümüne geçip seçebilirsin.
  • Bf4 yuklendimi abi tam olarak sen ondan haber ver

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheUnderTaker-

ben de bir soru sorayım silahlarla ilgili hazır çok soru soruluyorken

Oyunu çıktığı gün aldım o günden beri 1 kere dahi campaign e girmedim. Bu yüzden campaign de hangi silahlar açıldığına dair hiç fikrim yok. MP412 rex tabancası campaign de mi açılıyor ? Tabancalar kısmında gördüğümü hatırlamıyorum.
    Bir de ps3 te oynarken açtığım ancak nasıl kullanıldığı hakkında bilgimin olmadığı bir silah var . Engineer sınıfında en son açılan FGM - 172 SRAW roketatarı nasıl kullanılıyor ? Millet helikopter düşürüyor ben önümdeki tankı vuramıyordum bununla

Ateş ettikten sonra patlayana kadar hedefi nişan alıp takip etmen gerekiyor. Kablo güdümlü olduğu için attıktan sonra yönlendirme şansın oluyor. Ateş ettikten sonra silah değiştirirsen hedefi bulmaz.
  • Avrupadaki ping sorunu bende mi var sadece ?
  • teşekkürler cevaplar için Ben genelde ya atıp kaçıyordum ya da attıktan sonra silah değiştiriyordum. Bir de hiç işaretleme yapan olmadığı için kitlenme özelliğinin olduğunu bilmiyordum.
    Tabanca da campaign de açılıyormuş. Multi de en son açılan magnum var ama millet genelde shorty diye bir shotgun var hep onu kullanıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: OrhanBenceGay34

Bf4 yuklendimi abi tam olarak sen ondan haber ver

Valla sabah cikarken 14/34 GB'ti ne oldu bilmiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yahu makine belki 30 defa kitlendi şu 4-5 gündür BF4 yüzünden, DİCE bi update çıkalrıp neden çözmüyor şu sorunu ?
  • quote:

quote:

Abi yanliz oyunu yukledikten oyunun icinde download yapiyor sen nasil yaptin

• Oyunu aldım fakat single'ı gram sarmıyor, COD alsaydım keşke
  • quote:

Orijinalden alıntı: Batman

Oyunu aldım fakat single'ı gram sarmıyor, COD alsaydım keşke

Sp takikacaksan yanlis yerdesin dostum

• Arkadaslar ps4 bf4 aldim plus üyeligimde var multiye girecem karsima origin account ac diyor sifre olusturuyorum hata veriyor ne yapicam hangi sifreyi girecegim?
  • quote:

quote:

quote:

Abi yanliz oyunu yukledikten oyunun icinde download yapiyor sen nasil yaptin

Ps4 ana menude oyunun ustune gel. Optionsa bas. 'Bilgi'den kalani gorebiliyosun. Oyuna girmene gerek yok. Ohoo 1 aylik Ps4 kullanicisina bak...

• quote:

Orijinalden alıntı: HelodermaSuspectum

Arkadaslar ps4 bf4 aldim plus üyeligimde var multiye girecem karsima origin account ac diyor sifre olusturuyorum hata veriyor ne yapicam hangi sifreyi girecegim?

Bir harfi büyük yaz, aksi halde hata verir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Turko3333

Yahu makine belki 30 defa kitlendi şu 4-5 gündür BF4 yüzünden, DİCE bi update çıkalrıp neden çözmüyor şu sorunu ?

Arkadaşlar hala bu söylediğm sorınu yaşayan var mı PS3'te ? ve neden bir çözüm üretilmiyor ?
  • quote:

quote:

Yahu makine belki 30 defa kitlendi şu 4-5 gündür BF4 yüzünden, DİCE bi update çıkalrıp neden çözmüyor şu sorunu ?

Arkadaşlar hala bu söylediğm sorınu yaşayan var mı PS3'te ? ve neden bir çözüm üretilmiyor ?

Önceki sayfalarda bu konu hakkında çok konuşuldu. BF4'teki donma sorunu kronik, her PS3 sahibi bu sorunla karşılaşıyor. Son kullanıcı olarak bizler bir şey yapamayız, DICE'ın güncelleme çıkarması gerekiyor. Niye çıkarmıyorlar dersen onu da DICE'a sormak lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Armag3d0N -- 21 Ocak 2014; 20:32:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Armag3d0N

quote:

quote:

Önceki sayfalarda bu konu hakkında çok konuşuldu. BF4'teki donma sorunu kronik, her PS3 sahibi bu sorunla karşılaşıyor. Son kullanıcı olarak bizler bir şey yapamayız, DICE'ın güncelleme çıkarması gerekiyor. Niye çıkarmıyorlar dersen onu da DICE'a sormak lazım.

bugün 2. kez kitlendi makina perte çıkacak diye tırsıyorum
  • quote:

M4 carbine sınıfında suppotta alabiliyorsun o silahı c4 de suppuot sınıfında baya bi oynaman lazımki açılsın hangi sınıfı oynarsan onun eklentileri açılır.

• 
Sayfa: önceki 224225226227228
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.