Şimdi Ara

BATTLEFiELD 4 (PS3/PS4 ANA KONU) (211. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20.123
Cevap
86
Favori
449.322
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 209210211212213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Armag3d0N

quote:

Orijinalden alıntı: NedenAllahım

Arkadaşlar, arkadaşım yeni aldı bf4'ü, online için premium alalım diyoruz ama silahların (para versek bile) oynayarak açıldığını öğrendim.

Merak ediyorum şöyle tek atışta öldürebileceğim bi recon veya güzel bir engineer silahını kaç günde açarım?

Haritanın bazı noktalarına yerleştirilmiş güçlü tüfeği alırsan mesafe sınırı olmadan tek atışta öldürebilirsin, diğer tüfeklerde düşman uzaktaysa kafasına ateş etmen gerekiyor. Silahları açmak için o kitle sürekli oynaman gerekiyor, rütbe atlamana gerek yok. 7-8 saat içinde iyi denilebilecek silahları ve eklentileri açabilirsin.

Hocam bu eklentiler vs battlepack mi demek? İçinde ne var bunların bende yaklaşık 3 tane vardı sanırsam.

Var ama premium almadan kullanamıyoruz sanırım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vatana millete hayirli ugurlu olsun 110 level oldum

http://battlelog.battlefield.com/bf4/soldier/Chiko_tr/stats/204700845/ps4/
  • quote:

Hocam bu eklentiler vs battlepack mi demek? İçinde ne var bunların bende yaklaşık 3 tane vardı sanırsam.

Susturucu, red dot gibi silaha takılan ekstra parçalardan bahsediyorum. Bunlar hem silahla adam öldürdükçe hem de battlepacklerle açılıyor. Premium almadan kullanabilirsin, rütbe atlayınca veya X silahıyla Y kadar kişi vurunca veriyor. BF4 Free to Play değil, bu yüzden Premium üyesi ile normal oyuncu arasında adaletsizlik yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Armag3d0N -- 15 Ocak 2014; 19:12:13 >
  • quote:

quote:

Susturucu, red dot gibi silaha takılan ekstra parçalardan bahsediyorum. Bunlar hem silahla adam öldürdükçe hem de battlepacklerle açılıyor. Premium almadan kullanabilirsin, rütbe atlayınca veya X silahıyla Y kadar kişi vurunca veriyor. BF4 Free to Play değil, bu yüzden Premium üyesi ile normal oyuncu arasında adaletsizlik yok.

Yok biliyorum onları kullanıyorum eklentileri zaten

Ya aslında şöyle diyeyim kendimce karşılaştırmaya çalışıyorum heavy rain alıp oynamak mı mantıklı premium almak mı?

• quote:

Ya aslında şöyle diyeyim kendimce karşılaştırmaya çalışıyorum heavy rain alıp oynamak mı mantıklı premium almak mı?

BF4'ü uzun süre oynayacaksan Premium almanı öneririm. Yok 2-3 ay sonra oyunun yüzüne bakmam veya takaslarım diyorsan boşuna Premium alma.
  • quote:

quote:

BF4'ü uzun süre oynayacaksan Premium almanı öneririm. Yok 2-3 ay sonra oyunun yüzüne bakmam veya takaslarım diyorsan boşuna Premium alma.

Tamam hocam premium alayım o zaman sağolasın :)

• Arkadaşlar ben de ps4/bf4 ile aranıza katıldım. Psn: darkcity654

• 0 Health saçmalığı nedir yamadan sonra olmaya başladı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yûnus

0 Health saçmalığı nedir yamadan sonra olmaya başladı.

Yemin ediyorum sinir hastası olacaktım bugün bu yüzden. Oyun güncellemeden sonra berbatlaştı mı ne
  • Update geldi duzelmek yerine daha da beter oldu, artik sifir canla beni oldurup yoluna devam edebilen olumsuz askerler var oyunda, her macta en az 3, 5 kez basima geliyor hem de. Gercekten enteresan virus gibi oyun olmus derman bulamiyorlar resmen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bozcan

quote:

Orijinalden alıntı: Beavis®

beyler benim saveler de uçmuş dün baslamıstım oyuna fena soğudum. yalnız ben çevrimiçi depolama alanına kopyalamıstım bir save ini. şimdi onu geri yükle diyorum sistem depolama alanına yüklüyor fakat değişen birşey yok. bu save dosyasını nası geri yükleyebilirim?

Gitti gelmez. Oyunu her oynadıktan sonra save dosyasını USB belleğe atarsan saklayabilirsin.

USB bellege gerek yok, normalde auto backup ayarinda oldugu icin saveler silindikten sonra uzerine yeni halini kayd etmistir, tek caresi bundan sonra auto backup olayini kapatip her gorevden sonra manuel olarak backup almaktir, USB veya dahili HDD fark etmez.

Ne hallere dustuk ya parasiyla rezil olmak dedikleri boyle bir sey olsa gerek...
  • 2 ay oldu halen alışamadım gamepad ile oynamaya
  • slm beyler amazondan 50$ lık git card almaya calısıyorum sadece abd satıyoruz diye hata veriyor yardım ederrmisiniz nedenoyle bir hata alıyorum?
  • quote:

Orijinalden alıntı: GHoST_FaCe

slm beyler amazondan 50$ lık git card almaya calısıyorum sadece abd satıyoruz diye hata veriyor yardım ederrmisiniz nedenoyle bir hata alıyorum?

Amazon hesabına Amerikan adresi eklemelisin (Posta kodu ve eyalet uyuşmalı).
  • Armag3d0N A kullanıcısına yanıt
    bir sorun cıkmaz demı dostum dedıgın gıbı yapsam?
  • Bu oyundaki cogu silah ak-12 ye mi benziyor yoksa banami oyle geldi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GHoST_FaCe

bir sorun cıkmaz demı dostum dedıgın gıbı yapsam?

Uzun süredir bu şekilde alışveriş yapıyorum.
  • Elektrik tellerine C4 atarak hareket halinde uçak patlatmak mı?! Olay bitmiştir. dağılalım..

• lecturer kullanıcısına yanıt
  • Armag3d0N A kullanıcısına yanıt
    çok teşekkurler kardeş yaptım
  • 
Sayfa: önceki 209210211212213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.