Şimdi Ara

BATTLEFiELD 4 (PS3/PS4 ANA KONU) (210. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
20.124
Cevap
86
Favori
449.322
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 208209210211212
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • PS4 de oyun biraz daha serileşmiş gerçekten hoşuma gitti 60fps tadını veremiyordu sanki daha önce ama hâlâ eksikleri var. Büyük binalar yıkılırken kasmalar yapabiliyor. Birebirde karşılılı öldürme biraz daha azalmış gibi ya da bana denk gelmedi. Oyun hâlâ tam olarak oturmuş değil ama baya yol kat etti diye düşünüyorum.
  • Oyunu ps3 te oynuyorum bir şey sormak istiyorum,

oyunda araçlara bindiğinizde sesler sizdede geç geliyormu? Mesela helikopterde bana kilitlenen sesi geç alıyorum çoğunlukla ve roket atıldığını farkedemiyorum ilk seferde. Sonrakilerde düzeliyor ama seslerde genel bir problem yaşıyorum. Genel bir sorunmudur?

Online oynamak isteyenler imzamdaki psn den ekleyebilir bu arada.
  • quote:

Orijinalden alıntı: F0rtress

Oyunu ps3 te oynuyorum bir şey sormak istiyorum,

oyunda araçlara bindiğinizde sesler sizdede geç geliyormu? Mesela helikopterde bana kilitlenen sesi geç alıyorum çoğunlukla ve roket atıldığını farkedemiyorum ilk seferde. Sonrakilerde düzeliyor ama seslerde genel bir problem yaşıyorum. Genel bir sorunmudur?

Online oynamak isteyenler imzamdaki psn den ekleyebilir bu arada.

Ps4 te de var o Sorun ne yazıkki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sesler oyun başladığında geç geliyor normaldir aslında, anca yükleniyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bozcan

Sesler oyun başladığında geç geliyor normaldir aslında, anca yükleniyor.

Dostum nesi normal hayır yani Patch çıkarmasalar tamam da hangi oyunda boyle bisi görülmüş

2 tane 600 mb lik Patch çıktı neyi duzeltiyorlar anlamadım ki yalnız lag azalmış gibi adam takılmıyor arada

Bf3 i 2 yılda anca düzelttiler bakalım bu kac sene sürer

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheCaliph_ -- 15 Ocak 2014; 12:12:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: thecaliph16

quote:

Orijinalden alıntı: bozcan

Sesler oyun başladığında geç geliyor normaldir aslında, anca yükleniyor.

Dostum nesi normal hayır yani Patch çıkarmasalar tamam da hangi oyunda boyle bisi görülmüş

2 tane 600 mb lik Patch çıktı neyi duzeltiyorlar anlamadım ki yalnız lag azalmış gibi adam takılmıyor arada

Bf3 i 2 yılda anca düzelttiler bakalım bu kac sene sürer

Oynuyoruz adam vurdukça keyif alıyoruz ama hâlâ oyun tamamlanmış değil :) EA oyunu tam bitirmeden satmış çok açık Bi dava vardı akıbeti ne oldu acaba
  • slm arkadaşlar us pstore den kardeşlikle bf 4 alacagım ikimizde aynı anda oynayabılırmıyız sorun cıkar mı kafama takılıyor yardım edersenız sevınırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: GHoST_FaCe

slm arkadaşlar us pstore den kardeşlikle bf 4 alacagım ikimizde aynı anda oynayabılırmıyız sorun cıkar mı kafama takılıyor yardım edersenız sevınırım

Alırsınız oynarsınız ancak

Bir kisi oyunun alındığı hesaptan oynamak zorunda

• quote:

quote:

slm arkadaşlar us pstore den kardeşlikle bf 4 alacagım ikimizde aynı anda oynayabılırmıyız sorun cıkar mı kafama takılıyor yardım edersenız sevınırım

anladım dostum yanı sımdı benım hesap us aldık dıyelım bu hesabı bu hesaptan oynamak zorundayım ben yanı ana hesap bu olacak makınamda? arkadasta yan hesap yapacak kendı makınasında çok teşekkurler umarım dogru anlamısımdır
  • Beyler oyundayiz katilmak istiyen gelsin akalim locker mocker :D

http://www.twitch.tv/eagleturk
  • quote:

quote:

quote:

anladım dostum yanı sımdı benım hesap us aldık dıyelım bu hesabı bu hesaptan oynamak zorundayım ben yanı ana hesap bu olacak makınamda? arkadasta yan hesap yapacak kendı makınasında çok teşekkurler umarım dogru anlamısımdır

Ana hesap yaparsan istediğin hesapta oynarsin

Mesela sen o uk hesabını hep kullanıyorsan arkadasın ana hesap yapsın o kendi Psn inde oynasın sende ikinci hesap yaparsın Us tan oynarsin

Ama sen ana hesap yaparsan arkadasın zorunlu o hesaptan oynamak zorunda

• Anlaşıldı teşekkürler.

Helikopter kullanmak bu şekilde çok zor, sesi duyamadıktan sonra nasıl kullanacaz. Birde Flare leri geç atıyor helikopterler. Basar basmaz Flare leri patlatmıyorlar dikkat ettinizmi?

BF3 te helikopter Show yapıyorduk, bunda helikopterler fazla zayıf ve seslerden ve flare gecikmesinden dolayı işkence.
  • beyler benim saveler de uçmuş dün baslamıstım oyuna fena soğudum. yalnız ben çevrimiçi depolama alanına kopyalamıstım bir save ini. şimdi onu geri yükle diyorum sistem depolama alanına yüklüyor fakat değişen birşey yok. bu save dosyasını nası geri yükleyebilirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Beavis®

beyler benim saveler de uçmuş dün baslamıstım oyuna fena soğudum. yalnız ben çevrimiçi depolama alanına kopyalamıstım bir save ini. şimdi onu geri yükle diyorum sistem depolama alanına yüklüyor fakat değişen birşey yok. bu save dosyasını nası geri yükleyebilirim?

Gitti gelmez. Oyunu her oynadıktan sonra save dosyasını USB belleğe atarsan saklayabilirsin.
  • Güncellemeyi dün ps4'te yaptım.Bazı haritalarda ilk açıldığı zaman ses sorunu ve sonradan yüklenen kaplamalar hatası devam ediyor.Bunu niye çözemiyorlar anlamış değilim.Güncelleme de gördüğüm tek fark, fps'nin daha stabil olması.Şimdi daha akıcı oyun..Onun dışında pek bir fark göremedim.
  • Oyun çok güzel ama resmen bozuk : Bozuk haline premium almayacağım, düzeltsinler alırım
  • Arkadaşlar, arkadaşım yeni aldı bf4'ü, online için premium alalım diyoruz ama silahların (para versek bile) oynayarak açıldığını öğrendim.

Merak ediyorum şöyle tek atışta öldürebileceğim bi recon veya güzel bir engineer silahını kaç günde açarım?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar bu arada bugün yeni bir şey öğrendim. belki siz çoktan beridir biliyorsunuzdur. eğer amblem yapmayı benim gibi beceremiyosanız ya da zor geliyorsahttp://emblemsbf.com/ sitesine girin, istediğiniz amblem aratın. beğendiğiniz amblemi seçin (premium yoksa altında p olanları seçmeyin), sonra altında "code:" yazan yerde uzun bi kod var onun hepsini kopyalayın. sonra pcden firefox ilehttp://battlelog.battlefield.com/bf4/emblem/edit/personal sayfasını açın. "ADD" butonuna basın, sonra "Ctrl-Shift-K" tuşlarına aynı anda basın. çıkan konsolun alt kısmında kod girme yeri var oraya yapıştırın kopyaladığınız kodu ve entera basın. amblem kendi kendine yapılacak, sonra da kaydedin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NedenAllahım

Arkadaşlar, arkadaşım yeni aldı bf4'ü, online için premium alalım diyoruz ama silahların (para versek bile) oynayarak açıldığını öğrendim.

Merak ediyorum şöyle tek atışta öldürebileceğim bi recon veya güzel bir engineer silahını kaç günde açarım?

Haritanın bazı noktalarına yerleştirilmiş güçlü tüfeği alırsan mesafe sınırı olmadan tek atışta öldürebilirsin, diğer tüfeklerde düşman uzaktaysa kafasına ateş etmen gerekiyor. Silahları açmak için o kitle sürekli oynaman gerekiyor, rütbe atlamana gerek yok. 7-8 saat içinde iyi denilebilecek silahları ve eklentileri açabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KoRnTuNeS

Asya hariç diğer serverlarda amblem sistemi çalışmıyor (Yani öldürdüğün oyuncu amblemini görmüyor).
  • 
Sayfa: önceki 208209210211212
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.