Şimdi Ara

BATTLEFiELD 4 (PS3/PS4 ANA KONU) (166. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
20.123
Cevap
86
Favori
449.322
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 164165166167168
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cagribey

Sizin de dikkatinizi çekti mi? Playstation 4'teki oyuncular çok kötü. Sanki bir çoğu yeni konsolu bir hevesle alıp, oyun sayısı da az olunca Battlefield'a başlamış gibiler. Spawn oldukları yeri korumaktan başka bir işe yarayan yok. Ne göreve gidiyorlar, ne revive ediyorlar, ne ammo veriyorlar, sadece bir köşeye geçip sabit bir şekilde gelen olsa da adam vursak diyorlar. İnşallah kısa sürede sıkılıp başka oyunlara yönelirler.

Bu arada güncellemeden sonra 1 saati geçiktir oynuyorum, daha soruna rastlamadım.

Başka oyuna geçsinler dilegi yerine tecrübe kazansınlar diyelim. herkes pro olarak başlamıyor bu oyuna alışırlar.
  • Arkadaşlar multi oynarken ekranın altındaki haritayı gören radar ekranı nasıl aktif ediliyor. Server'dan mı set ediliyor acaba? İlk başta görüyordum bu radarı fakat sonraki oyunlarımda kayboldu, nasıl açıldığını da bulamadım. Bu arada hem US hem de TR psn den bağlandım oyuna, ping en düşük server seçiyorum ama Türk ile karşılaşmadım şimdilik. Sizin özellikle girip oynadığınız bir server var mı acaba?
  • quote:

Sizin de dikkatinizi çekti mi? Playstation 4'teki oyuncular çok kötü. Sanki bir çoğu yeni konsolu bir hevesle alıp, oyun sayısı da az olunca Battlefield'a başlamış gibiler. Spawn oldukları yeri korumaktan başka bir işe yarayan yok. Ne göreve gidiyorlar, ne revive ediyorlar, ne ammo veriyorlar, sadece bir köşeye geçip sabit bir şekilde gelen olsa da adam vursak diyorlar. İnşallah kısa sürede sıkılıp başka oyunlara yönelirler.

Bu arada güncellemeden sonra 1 saati geçiktir oynuyorum, daha soruna rastlamadım.

Bir de kimse spotting yapmıyor.Sanırım bir çok oyuncu bilmiyor bu spotting olayını.Halbu ki, hem düşmanı işaretlediğin için puan kazanıyorsun, hem de başkaları spotladığı zaman sen görüp vuruyorsun.Yani işin özü kimse takım için çalışmıyor.Sadece adam vur, puan topla düşüncesi var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GT_55 -- 18 Aralık 2013; 10:18:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GT_55

quote:

Bir de kimse spotting yapmıyor.Sanırım bir çok oyuncu bilmiyor bu spotting olayını.Halbu ki, hem düşmanı işaretlediğin için puan kazanıyorsun, hem de başkaları spotladığı zaman sen görüp vuruyorsun.Yani işin özü kimse takım için çalışmıyor.Sadece adam vur, puan topla düşüncesi var.

Rakip takımda reconlardan biri iyi spot yapınca eritiyorlar hemen, ayrıca spot olayında commanderinde etkisi baya büyük. Çok az revive yapıyorlar ama
  • quote:

Orijinalden alıntı: honestboy

Arkadaşlar multi oynarken ekranın altındaki haritayı gören radar ekranı nasıl aktif ediliyor. Server'dan mı set ediliyor acaba? İlk başta görüyordum bu radarı fakat sonraki oyunlarımda kayboldu, nasıl açıldığını da bulamadım. Bu arada hem US hem de TR psn den bağlandım oyuna, ping en düşük server seçiyorum ama Türk ile karşılaşmadım şimdilik. Sizin özellikle girip oynadığınız bir server var mı acaba?

dostum yanlış anlamadıysam hardcore moddamı oyunuyorsun ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: OrhanBenceGay34

quote:

Arkadaşlar multi oynarken ekranın altındaki haritayı gören radar ekranı nasıl aktif ediliyor. Server'dan mı set ediliyor acaba? İlk başta görüyordum bu radarı fakat sonraki oyunlarımda kayboldu, nasıl açıldığını da bulamadım. Bu arada hem US hem de TR psn den bağlandım oyuna, ping en düşük server seçiyorum ama Türk ile karşılaşmadım şimdilik. Sizin özellikle girip oynadığınız bir server var mı acaba?

Yok hocam, default ne ise o şekilde oynuyorum. Multide zorluk derecesi seçilebiliyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bozcan

quote:

Orijinalden alıntı: silentfurious

quote:

Orijinalden alıntı: bozcan

quote:

Orijinalden alıntı: silentfurious

Güncellemeden memnun olan var mı?

Sen memnun değilsin sanırım?

Soruyu güncellerken sordum ve şuana kadar 3 saat oynadım, sıkıntı çıkmadı çok şükür.

Çok şükür bende de sıkıntı yok. Eskiden oyunu arkaya alıp menüde dolaşırken bile sorun çılarıyordu şimdi çok rahat. DICE PS4'de iyi iş çıkardı bu sefer ama PC'ler ağlıyor :D

bendede sıkıntı yok yanlız donma devam ediyor makine 2 kere dondu gene
  • ya şu eklenti chini rising ne zaman açılacak 18 aralıkta açılan varmı ?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: OrhanBenceGay34

quote:

Yok hocam, default ne ise o şekilde oynuyorum. Multide zorluk derecesi seçilebiliyor mu?

Girdiğin server ile alakalı hardcore servere giriyorsun muhtemelen. Server seçerken dikkatli bakmanı tavsiye ederim :)

@AlbNil nasıl donma hocam?
  • bozcan kullanıcısına yanıt
    oynarken bi patlama anında veya yükleme anında gene dondu makine kitlendi yani
  • bozcan kullanıcısına yanıt
    Serverlarda zorluk derecesi olduğunun farkında değilim. Oyunda yeniyim diye sanıyordum, hardcore server'da olduğumdan bu kadar tokatlamışlar demekki :)
  • AlbNil kullanıcısına yanıt
    bu arada ben PS3 için konusuodum
  • quote:

Orijinalden alıntı: AlbNil

ya şu eklenti chini rising ne zaman açılacak 18 aralıkta açılan varmı ?

Ben dün indirdim 17'sinde açıldı.
  • ben şimdi bilgisayardan baktım halen kullanılamaz yazıyor
    birde evden denerim kaç mb
  • AlbNil kullanıcısına yanıt
    Boyutu 3.6 gb
  • resmen sogudum oyundan bu son güncellemeden sonra hemen 1-2 kursunda öluyorum en ciliz tabanca olsa bile yuhhh diyorum gücellemeye bak
  • üstad eminmisin ya nasıl bi paket bu 3,6 gb lık ps3 için dimi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlbNil -- 18 Aralık 2013; 12:22:34 >
  • quote:

bu arada ben PS3 için konusuodum

Bende diyorum PS4 mü donuyor Yakında düzeltirler onuda hocam
  • Arkadaşlar oyunun PS4 versiyonunda maç ekranına girmeden silah ve eklentileri ayarlayıp bakabileceğimiz bir ekran var mı ? İlk defa bu oyunu oynuyorum ve bulamadım bir türlü.
  • quote:

üstad eminmisin ya nasıl bi paket bu 3,6 gb lık ps3 için dimi

Hayır dostum ps4 için
  • 
Sayfa: önceki 164165166167168
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.