Şimdi Ara

BATTLEFiELD 4 (PS3/PS4 ANA KONU) (165. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
20.124
Cevap
86
Favori
449.320
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 163164165166167
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: touch_of_sleep

quote:

Orijinalden alıntı: Lucky Luciano

quote:

Orijinalden alıntı: The_Illusionist

Beyler bende garip bir problem var oyunla ilgili, oyundayken ps ekranına dönüp tekrar oyuna girince tuşlar çalışmıyor. Hiç bir tepki vermiyor oyun benden başka bu problemi yaşayan var mı ? Oyun dijital bu arada.

Aynı şey bugün bana oldu ne gıcık bir sorun ya PS4 kullanıyorsunuz değil mi ?

aynen hocam. banada oldu ps4 teyim bende. demin 30-5 gidiyodum lockerda çat diye gitti. sinirim bozuldu kapattım yatıyorum valla. iyice sinir etmeye başladı.ce -23423423 bilmem kaç error verip oyundan atıyo her seferinde açıklama yazıyorum şu haritada çöktü diye.bugun banada çok ileri geri gitme durumu oldu ama lagdan olduğunu anladım.bide avrupa erver seçiyorum server browsserdan yeni zellandalı güney afrikalı amerikalı adamlar oluyo karşımda.server browser çalışmıyor mu? doğal olarak adamı görip bi şarjör boşaltıyoruz ben karşımda koşana dam görüyorum bi an sonra ölüyorum bakıyorum adamın canı bile gitmemiş.inanılmaz bi avantaş yakalıyo adamlar. bazıları bilerek avrupa serverına giriyo avantaj için. K/D 1.36 bu puştlar olmasa 2 yi görücem.

benide ekleyin bide hep ekleyin ekleyin diyoruzda ekleyen yok yavaştan squad kurup belli saatlerde girmeye başlayalım yada yok mu klan mlan takılcak.

abi o avantaj olayı sürekli olan birşey değil genel olarak son 1 haftadır falan ea nın serverlarında bir sıkıntı var ben ps3 deyim gerçi ama aynısı bendede var.Arakdan sıktığım adam dönüp benide öldürüyor karşılıklı ölüyoruz onlar için sıkıntı yok tabi karşılıklı ölmek onlara çok koymuyor ama ben sinir oldum update e kadar oynamayacam.Dediğim gibi bu sürekli olan bir avantaj değil kimse bir açıklama yapmıyor ama bence ea nın serverlarında bir sıkıntı var bir zamandır çünkü oyunu ilk aldığım zaman yoktu 60 level oldum bu olay 2 kere olmaya başladı ilkinde 2 gün sonra düzeldi şimdi server browser çok geç açılıyor açılan serverların hepside 1 diş ama fiber kullanıyorum bende bir hata lmasına imkan yok zaten diğer online oyunlarda böytle birşey olmaması direk bf 4 ün bir hatası olduğunu ortaya çıkarıyor.
  • Ps3 te limited edition aldim china rising ilaveli olan yani. Paket görünmüyor indirmek icin. Bilgisi olan var mi?
    Birde standart kayit etmeme sorunu var.

Herkese iyui forumlar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bozcan

quote:

Orijinalden alıntı: U_şen

quote:

quote:

Arkadaşlar, ben BF4'ü , ps3 den ps4'de upgrade ederek yükseltme yaptım, yanlız oyuna her girdiğimde sadece BF4'de bu var takılma yaşıyorum.

Bir kaç adımdan veya bir araçla hareket esnasında bir ileri bir geri takılma yaşıyorum çok sinir bozucu bir olay

Sorunun çözümünü bilen varmı acaba ?

Pinki yüksek serverlarda olmuyor mu o?

Düşüklerde de oynayamadım müdür. Yazılımsal gibi geldi bana.

Bende kutulu var sorun yok ama ağda torrent kullanan upload yapan ya da PS4 psn'den bişeyler çekiyorsa arkada böyle olur. Server browser'dan değil de hızlı maç yapıp girerseniz oyuna daha size en uygun serveri buluyor.

ben ps3 deyim oto olarakta girsem browserverdan arasamda hepsi 1 diş ama kesinlikle benim internetimde birşey yok son 1 haftadır böyle olmaya başladı bence serverlarda bir sorun var ama ea farkındamı değil anlamadım.Birde yukarda birisi söylemiş.BF 3 den beri otomatik olarak girerim server browser kullanmam 1 kere bile asya serverına sokmadı beni ama bu lag olayı başladı başlayalı tesadüfen hep asya serverlarına atıyor bence asya serverları avrupa serverından biraz daha iyi olduğu için (o da 2 diş falan) ona atıyor.Update den sonramı oldu yoksa niye oldu anlayamadım forumada 2 konu açtım hiçbir yetkili birşey demedi zaten diğer üyelerde çoluk çocuk afedersin daşşağa aldılar 2 sindede bende oynamıyorum dahada
  • quote:

Orijinalden alıntı: I am broKEN

quote:

quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar, ben BF4'ü , ps3 den ps4'de upgrade ederek yükseltme yaptım, yanlız oyuna her girdiğimde sadece BF4'de bu var takılma yaşıyorum.

Bir kaç adımdan veya bir araçla hareket esnasında bir ileri bir geri takılma yaşıyorum çok sinir bozucu bir olay

Sorunun çözümünü bilen varmı acaba ?

Pinki yüksek serverlarda olmuyor mu o?

Düşüklerde de oynayamadım müdür. Yazılımsal gibi geldi bana.

Bende kutulu var sorun yok ama ağda torrent kullanan upload yapan ya da PS4 psn'den bişeyler çekiyorsa arkada böyle olur. Server browser'dan değil de hızlı maç yapıp girerseniz oyuna daha size en uygun serveri buluyor.

ben ps3 deyim oto olarakta girsem browserverdan arasamda hepsi 1 diş ama kesinlikle benim internetimde birşey yok son 1 haftadır böyle olmaya başladı bence serverlarda bir sorun var ama ea farkındamı değil anlamadım.Birde yukarda birisi söylemiş.BF 3 den beri otomatik olarak girerim server browser kullanmam 1 kere bile asya serverına sokmadı beni ama bu lag olayı başladı başlayalı tesadüfen hep asya serverlarına atıyor bence asya serverları avrupa serverından biraz daha iyi olduğu için (o da 2 diş falan) ona atıyor.Update den sonramı oldu yoksa niye oldu anlayamadım forumada 2 konu açtım hiçbir yetkili birşey demedi zaten diğer üyelerde çoluk çocuk afedersin daşşağa aldılar 2 sindede bende oynamıyorum dahada

Aynen bu son gelen güncellemden sonra oldu ne olduysa.
  • quote:

Orijinalden alıntı: huseyinbayram

Arkadaşlar Merhaba,

Bende PS 4 e yeni geçtim. PS3 te Battlefied 3 ün müdavimlerinden biriydim. Fakat ben Battlefild 3 ü klavye ve mause ile oynuyordum. PS3 e takılan aparat ile... Şimid o aparat PS4 uyumlu değil. adı Eagle Eye... Acaba sizin bilginiz var mı, PS4 te BF4 oyunu klavye mause desteklicek mi ?

abi yazık etmişsin o zırvaya ayırcağın zamanla gamepad a çoktan alışırdın.
  • 615 mb'lık update gelmiş ps4'te inş hata sorununu giderir..

• quote:

Orijinalden alıntı: mhasal

615 mb'lık update gelmiş ps4'te inş hata sorununu giderir..

Geldide bu ps4 çözemedim bunla beraber fifa yada 121 mb güncelleme geldi 30 dk indirdi 615 mb 3 saat diyor allahtan oyunlarımı cd li aldım psn den indirmeye kalksam ps5 buluruz ya bu oyun güncellemeleri yavaş iniyor yada bende bir sorun var laptopdan download hızlı anlamadım ne iş.
  • Ps4 Bf4 e 615 mb update gelmil içeriklerini bilen varmı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gelen güncelleme oyunu toparlamış sanırım bir sorunla karşılaşmadım umarımda çıkmaz
  • Dec 17 PS4 Game Update Notes
    -Reduced the probability of the “Kill trade” issue (see below for details).
    -Fixed a common crash that could occur during round transition.
    -Fixed a crash that could happen for players that had lots of friends.
    -Fixed a problem where the “end of round” screen was adding up scores several times in the rank bar, resulting in the rank bar showing a higher value or rank than players really had.
    -Fix for the game mode specific ribbons being counted twice in the multiplayer progression.
    Fix for a graphical glitch that could appear on terrain.
    -Fixed an engine audio dropout that could happen when driving IFV’s.
    -Fix for a camera glitch that could occur when players were switching weapons while moving in crouched stance.
    -Fixed an animation bug for passengers on the China Rising dirt bike to make sure that the character is pointing in the direction where the player is actually aiming.
    -Fix for an issue where 4x the damage from a vehicle's minigun would be applied to the chest when a player had the Defense specialization equipped.
    -Tweaked the War Tape audio setting to remove distortion.
    -Fix for the SUAV (introduced in the China Rising expansion pack) not exploding when hitting enemy soldiers. While these indeed should be deadly, they were never designed for “roadkilling” opponents.
    -Servers with users playing on them are now by default placed on the top in the Server Browser.
    -Servers that friends are playing on have a higher priority in the server list.
    -Server Browser is no longer showing empty or full servers by default.
    -Servers that are completely empty will be shown only when the “Empty” option is checked in the Server Browser filter.
    -Server Browser filter will count a server as full if all “Soldier” slots are occupied, unless the “Free Commander” slot is checked.
    -Balancing jet handling across all stealth and attack jet classes.
    -Fixed a bug in Defuse mode where defenders could win a round by killing all the attackers without disarming the bomb. If the attackers arm the bomb, the defenders need to disarm it to win, even if they have killed all the attackers.
    -Fix for players getting stuck in the revive screen.
    -Fix for players getting stuck in the kill camera after being revived. Note that you might see a graphical bug on-screen after being revived when accepting a revive within 1 second. This graphical bug will be removed in the next patch.
    -Fix for a Defuse bug where none of the teams would win a round by letting the timer run out.
    -Fixed the instance where players suddenly would transition into Spectator Mode while playing the Defuse game mode.
    -Fix for the death camera/screen being displayed too early.
    -Raised the first-person camera slightly for walking in crouch to more accurately reflect the actual position of the character.
    -Lowered IED explosion sound to not bottom out the HDR.
    -General stability improvements.
  • quote:

Orijinalden alıntı: psychotron_

Dec 17 PS4 Game Update Notes
    -Reduced the probability of the “Kill trade” issue (see below for details).
    -Fixed a common crash that could occur during round transition.
    -Fixed a crash that could happen for players that had lots of friends.
    -Fixed a problem where the “end of round” screen was adding up scores several times in the rank bar, resulting in the rank bar showing a higher value or rank than players really had.
    -Fix for the game mode specific ribbons being counted twice in the multiplayer progression.
    Fix for a graphical glitch that could appear on terrain.
    -Fixed an engine audio dropout that could happen when driving IFV’s.
    -Fix for a camera glitch that could occur when players were switching weapons while moving in crouched stance.
    -Fixed an animation bug for passengers on the China Rising dirt bike to make sure that the character is pointing in the direction where the player is actually aiming.
    -Fix for an issue where 4x the damage from a vehicle's minigun would be applied to the chest when a player had the Defense specialization equipped.
    -Tweaked the War Tape audio setting to remove distortion.
    -Fix for the SUAV (introduced in the China Rising expansion pack) not exploding when hitting enemy soldiers. While these indeed should be deadly, they were never designed for “roadkilling” opponents.
    -Servers with users playing on them are now by default placed on the top in the Server Browser.
    -Servers that friends are playing on have a higher priority in the server list.
    -Server Browser is no longer showing empty or full servers by default.
    -Servers that are completely empty will be shown only when the “Empty” option is checked in the Server Browser filter.
    -Server Browser filter will count a server as full if all “Soldier” slots are occupied, unless the “Free Commander” slot is checked.
    -Balancing jet handling across all stealth and attack jet classes.
    -Fixed a bug in Defuse mode where defenders could win a round by killing all the attackers without disarming the bomb. If the attackers arm the bomb, the defenders need to disarm it to win, even if they have killed all the attackers.
    -Fix for players getting stuck in the revive screen.
    -Fix for players getting stuck in the kill camera after being revived. Note that you might see a graphical bug on-screen after being revived when accepting a revive within 1 second. This graphical bug will be removed in the next patch.
    -Fix for a Defuse bug where none of the teams would win a round by letting the timer run out.
    -Fixed the instance where players suddenly would transition into Spectator Mode while playing the Defuse game mode.
    -Fix for the death camera/screen being displayed too early.
    -Raised the first-person camera slightly for walking in crouch to more accurately reflect the actual position of the character.
    -Lowered IED explosion sound to not bottom out the HDR.
    -General stability improvements.

keske bu update cikmaz olaydi ,karsilastigim düsmanla girdigim catismalarda hemen kursunu yiyip popomun üstüne oturuyorum bu Daha önce yoktu chine rising yok kaybolmus silah ayarlamalarini bozmuslar adam dandik bi tabanca ile öldürüyor beni ben ona tüfek attigim halde, dandik bi update olmus
  • GT_55 kullanıcısına yanıt
    katiliyorum zaten o curcunada kimse 900p yada 1080p ye bakmiyor oyun gayet detayli ve akici ben zaten grafik e fazla takdigimdan degil hakliya hakkini vereceksin rakibin dandik konsolu icin ps4 e 900 p yapmak rezilliklikden baska bir sey degil aman micromazot gücenmesin telasinda DICE
  • Güncellemeden memnun olan var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: silentfurious

Güncellemeden memnun olan var mı?

Sen memnun değilsin sanırım?
  • Sizin de dikkatinizi çekti mi? Playstation 4'teki oyuncular çok kötü. Sanki bir çoğu yeni konsolu bir hevesle alıp, oyun sayısı da az olunca Battlefield'a başlamış gibiler. Spawn oldukları yeri korumaktan başka bir işe yarayan yok. Ne göreve gidiyorlar, ne revive ediyorlar, ne ammo veriyorlar, sadece bir köşeye geçip sabit bir şekilde gelen olsa da adam vursak diyorlar. İnşallah kısa sürede sıkılıp başka oyunlara yönelirler.

Bu arada güncellemeden sonra 1 saati geçiktir oynuyorum, daha soruna rastlamadım.
  • Capture the Flag açılmadı mı ya? Air Superiority açılmış ama CtF'i merak ediyordum DLC falan diyor daha sonra mı gelecek?

• Guncellemeden sonra 1 kere bile cökme yasamadim fakat oyunun PS4 versiyonunda grafik dusurmesi yapmislar sanirim ilk aldigim gibi degil su an grafikler
  • Arkadaşlar party kurmak için arkadaşımıza davet atamıyormuyuz oyunda ?
  • quote:

quote:

Soruyu güncellerken sordum ve şuana kadar 3 saat oynadım, sıkıntı çıkmadı çok şükür.
  • quote:

quote:

quote:

Soruyu güncellerken sordum ve şuana kadar 3 saat oynadım, sıkıntı çıkmadı çok şükür.

Çok şükür bende de sıkıntı yok. Eskiden oyunu arkaya alıp menüde dolaşırken bile sorun çılarıyordu şimdi çok rahat. DICE PS4'de iyi iş çıkardı bu sefer ama PC'ler ağlıyor :D
  • 
Sayfa: önceki 163164165166167
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.