Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 [ANA KONU] (1729. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
121.007
Cevap
561
Favori
3.399.218
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17271728172917301731
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ufukupcu

Bi iki sorum var Kesin mi öğrenmem lazım

1)PS3 kolları kesin çalışmayacak mı PS4 te?
    2)PS3 kulaklık kesin çalışmayacak mı PS4 te?
    3)PS3 kumanda kesin çalışmayacak mı PS4 te?
    4)PS3 oyunları kesin çalışmayacak mı PS4 te?
    5)PS3 digital oyunlar kesin çalışmayacak mı PS4 te? (mesela fifa 14 indirdim ps3 için bunu ps4 taşıyabilecek miyim? taşıyabilirsem nasıl olacak? ps4 gelmeden ps3 satamayacak mıyım?)

Kardeş cok geriden geliyor 500 kere cevaplandi bunlar...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Inputlag degerleri gozetilmeden alinan bir tv oyunu size iskence haline getirebilir piyasada cok yuksek degerlere sahip urunler var bunlara server durumu ve ttnet te eklenince oynarken sac bas yolmak zorunda kaliyoruz. Tv alirken bu degerleri gozetmek kesinlikle cok onemli

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sanki harika internetimiz ve tr de sunucular varda derdiniz input lag kaldi.
    Bu kadar dert edenler plazma alsin ya da oled ileri beklesin :)

• Sony 42w805 aldım çok çok memnunum.Kesinlikle hissedilen bir input lag sorunu yok

• Panasonic Plazma öneririm....
  • görüntüdeki lag aslında resim işlemcisi ve panel kabiliyeti ile ilgili, direkt görsel bir sorun.

Ne internet ne de server ne de ping rakamları ile bir ilgisi yok!
  • Tepkime süresi dediğimiz olay değil mi işte? Kaç milisaniye ise o kadar gecikme oluyor. En iyi Plazmalarda 0,001 ms felan bu değer düşünün artık...
  • PLAYSTATION 4 [ANA KONU]

PLAYSTATION 4 [ANA KONU]

PLAYSTATION 4 [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SiPAHi_ -- 5 Kasım 2013; 15:50:22 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: konsoldede

dostum bu input lag meselesi bence fazla kafaya takmamali gidiyoruz input lag si düsük tv ler aliyoruz ama baglandigimiz serverler kaliteli degil erisim zor oluyor sucu tv ye atiyoruz en basit örnek test multi oyunda tv nin karsisina gecerek bf 4 olur ghost olur veya digerleri tetiklere basin tabanca tüfek neyse , yaklasik ayni anda tepki verip ates ediyorsa yeterlidir gidip bir sürü para vermeyin ava giden avlanir

katılmıyorum bu olaya 400Hz 3d tv var bende LG PC modunda input lag en düşükte ve singleplayer oyunlarda bol bol test ettim ki hatta burada LG tv lerle ilgili tonlarca arkadaşa da yardım ettim. koca ekranda FPS oynarken resmen bocalıyorum ama monitöre geçince 1. oluyorum.

Ne kadar düşürürsen düşür TV ler monitörler kadar performans veremiyor. ama tabi monitörlerde TV kadar göz zevki sumamıyor. Rezalet bir durum

• < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • SiPAHi_ S kullanıcısına yanıt
    kardeşim yemin ederim PS3 ten soğuttunuz beni erkenden sattım. =)) Gercekten Grafiklerde fark yok diyenler fena yanılacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: bozcan

quote:

Orijinalden alıntı: metalheadjm

Arkadaşlar 7 aralıkta bir arkadaşım almanyaya gidecek. Ona getirtsem mi diye düşündüm ama biraz kararsız kaldım yardım eder misiniz?
    Bölümdeki amazon.de konusundaki fiyata baktım 500 euroluk ps4+2controller+camera+kz bundle ı almayı düşündüm.
    Türkiyede bu bundle sizce aşağı yukarı ne kadar olur? Bir de garanti konusunda bilgisi olan var mı? Garantisi burada geçer mi?
    Eğer geçmeyecekse aradaki fiyat farkı bu riske değer mi? Bir kaç aydır para biriktiriyorum, almanyadan alırım da bozulursa "Aman sağlık olsun" diyebilecek kadar iyi değil açıkcası maddi durumum.

Bu bundle TR'ye geç gelecekmiş yani Mustafa Yiğit öyle demişti. Gelecek tek bundle KZ:SF bundle muhtemelen
    Fiyatı da %20 ötv ekleyerek bulabilirsin

eu gümrük birliğinde direkt son kullanıcı mal ithalatına (üretime girmeyecek hazır mal) ötv yoktur, %18 kdv ödenir. Ödenir ama

-ithalatçı firma almanyadaki perakende fiyatı üzerinden satın almaz
    -yurtdışındaki perakende fiyatı vergi giydirilmiştir , o ülkedeki vergi oranı neyse onu da düşerek çıplak fiyatı bulursunuz.

Nakliye ve müşavirlik hizmetleri dışında gider yoktur, toplu alımlarda müşavirlik+nakliye giderlerinin birim mailyeti çok düşer.

Sonuçta bu hep söylenen "gümrük, vergi vs. var ondan fiyatlar yüksek" lafları sadece fahiş kar marjlarını dayatabilmek için gereklidir.

İthalaçı için konuşursak esas maliyet satış sonrası servis işlemlerindedir, 2 sene garanti boyunca eğer özel anlaşmanız yoksa yedek parça tedariki, arızalı parça geri gönderimi, garantiden servis veren elemanların maaşı sigortası ve bilimum operasyon maliyeti size .... Tabiki satışlardan gelen kar ile zarar edilmemesi mümkümdür.

2 senenin sonunda garanti harici tamiratlarla daha da kara geçmeye başlarsınız.

Bu yazdıklarım ithalatçı durumunda geçerli, sanrım ps4 sony türkiye ile garantili gelicek.

Ben spot mal almazdım, 1 ay geç olsa da garantili almayı tercih ederim. Nasıl olsa ps4 'ten önce xbox one hackleneceği kesin , hack grupları xbox one hacklemeye yemin etmiş durumdalar. sony ps3 ne kadar uzun süre hacklenemediği de ortadayken, en az 1-2 sene orjinal oyuna para bastırılıp öyle oynanacak. bu durumda makinenin garantili olması ve müdehale edilmemesi en önemli etken. Üstelik ilk parti cihazların ne gibi kronik sorunları olacağı henüz belli değilken.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pasHa_m

kardeşim yemin ederim PS3 ten soğuttunuz beni erkenden sattım. =)) Gercekten Grafiklerde fark yok diyenler fena yanılacak

• PS3 oyunları ile PS4 oyunları arasında fark yok diye birşey kesinlikle denilemez.
    16 kat daha güçlü bir konsol var ortada.
    Ozaman PS4'ün çıkmasının bir manası olmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackTower_35 -- 5 Kasım 2013; 16:10:36 >
  • Bu hafta Tronixten ilk siparişimi geçmeyi düşünüyorum :)

Fifa 14 + BF4

• PLAYSTATION 4 [ANA KONU]

PLAYSTATION 4 [ANA KONU]

PLAYSTATION 4 [ANA KONU]

PLAYSTATION 4 [ANA KONU]

PLAYSTATION 4 [ANA KONU]

PLAYSTATION 4 [ANA KONU]

• http://forum.donanimhaber.com/m_83559514/f_//tm.htm#83559514

COD Ghosts BF4 ve KZ ile neredeyse aynı seviyede görünüyor.COD'a bir şans verip konuya göz atın derim gerçekten yeni nesil cod'a yaramış
  • quote:

Orijinalden alıntı: KoRnTuNeS

quote:

Orijinalden alıntı: KaraKule06

quote:

Orijinalden alıntı: orhanyor

bugun mutfaga aldigimiz philips 1080p 32 inc led tv ile yaptigim karsilastirmalardan sonra, ps4 une tv arayanlar icin rahatlikla LG 32LA660s i onerebilirim. biri tofas oteki ferrari....

not:LG yi monitor olarak pc de kullaniyorum

İnput Lag testi yaptınız mı?

PLAYSTATION 4 [ANA KONU]

Bu problem sizde de var mı?

trumotion açık olduğundan lag oluyor. lg tvlerde oyun oynarken input lagı düşürmek için ya trumotion özelliği kapatılacak ya da tvyi oyun moduna alınıp oynanacak. bende çok çekmiştim zamanında ama çözüm bu kadar basitmiş meğerse.

input lag ile hz olayını karıştırmayın hocam ikiis farklı şey..orda yaşanan sıkıntı input lag süresi değil tv nin hz (yenileme hızı) düşük olması lg660s serisi tv ler 50hz dir oyüzden hareketli sahnelerde böle sıkıntılar yaşanabilir...oyüzden tv alırken gerçek panel hızınada bakmak gerekir..minmum 100hz lik tv ler tercih etmeye bakın..
  • quote:

Orijinalden alıntı: psychocake

quote:

Orijinalden alıntı: konsoldede

dostum bu input lag meselesi bence fazla kafaya takmamali gidiyoruz input lag si düsük tv ler aliyoruz ama baglandigimiz serverler kaliteli degil erisim zor oluyor sucu tv ye atiyoruz en basit örnek test multi oyunda tv nin karsisina gecerek bf 4 olur ghost olur veya digerleri tetiklere basin tabanca tüfek neyse , yaklasik ayni anda tepki verip ates ediyorsa yeterlidir gidip bir sürü para vermeyin ava giden avlanir

katılmıyorum bu olaya 400Hz 3d tv var bende LG PC modunda input lag en düşükte ve singleplayer oyunlarda bol bol test ettim ki hatta burada LG tv lerle ilgili tonlarca arkadaşa da yardım ettim. koca ekranda FPS oynarken resmen bocalıyorum ama monitöre geçince 1. oluyorum.

Ne kadar düşürürsen düşür TV ler monitörler kadar performans veremiyor. ama tabi monitörlerde TV kadar göz zevki sumamıyor. Rezalet bir durum

oyundan zevk alma olayi kisiden kisiye degisiyor siz birinci olmak icin oynuyorsunuz ben tam tersine bir köseye saklanip sinsice avlamayi seviyorum arkadan vurmak cok hosuma gidiyor
    ve sakin oynamayi seviyorum acele etmeden yavas yavas yudum yudum cayi icmek gibi yavas yavas yemek yemek gibi sindire sindire
  • nicknick N kullanıcısına yanıt
    -PS4 yurt dışı fiyatlarına kdv dahil diyordu Mustafa Yiğit

Bence de 1 ay geç bile olsa garantili alma taraftarıyım. Ayrıca Sony korsanda ciddi önlemler almış oyunu kurulum süresini bile izliyorlarmış. Korsancılar yeniden Xbox ile devam edeceklerdir sanırım :)
  • 
Sayfa: önceki 17271728172917301731
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.