Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 [ANA KONU] (1689. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
121.006
Cevap
561
Favori
3.399.218
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16871688168916901691
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 14 Kasımı sabırsızlıkla beklemedeyiz :)
  • eagle1903ss kullanıcısına yanıt
    Cd olayı gerçekten karizmaydı :) Hele o uzayımsı açılış müziği. Geriye doğru baktığımda gerçekten en çok iz bırakan ps1 oldu.
    Askerliği ben manisa da yaptım hocam , ama senin kadar şanslı değildim :) pc de soliter bile yoktu
  • GT_55 kullanıcısına yanıt
    allah rahmet eylesin bnm yas 31 oldu hala bizimkiler de aynısı soylerdi...
  • Arkadaşlar 27 benim yaşta.93 te atari salonlarıyla başladım hemen akabinde 8 bit lik kasetli atari aldırmıştım anneme,daha sonra sega mega drive,ps1,ps2,ps3,xbox 360 devam ediyoruz şimdilik.Bana göre ps1 dönemi ve oyunları efsanedir.Ps1 i ilk aldığımda gran turismo 1 vardı yanında oyuna resmen aşıkk olmuştum.Sonra Tomb raider 4 hayatımı karartmıştı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kuntyz kullanıcısına yanıt

[DHTUBE=]

Efsane açılışı hatırlamak isteyenlere gelsin
  • Yapıştır

• beyler canlı yayın oluyormu acaba playstation 4 ıcın
  • Haykıran Bıngıldak kullanıcısına yanıt
    sen kaç yaşındasın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ali Eren...

Yapıştır

/>

• quote:

Orijinalden alıntı: Urahara0

sen kaç yaşındasın

12 :D sen
  • quote:

Orijinalden alıntı: Haykıran Bıngıldak

quote:

Orijinalden alıntı: Urahara0

sen kaç yaşındasın

12 :D sen

http://youtu.be/2R2RbrFgRGk?t=1m4s

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Urahara0 -- 1 Kasım 2013; 22:52:29 >
  • beyler bir arkadaş Gürcistan dan aldığını söylemişti. Benimde oraya gitme yada getirtme imkanım var. Gürcistan da nereden aldığını yazabilir mi acaba? (eskilere gittim ama tekrar bulamadım) Gürcistan dan temin eden arkadaş bana ulaşabilir mi lütfen?

bende eskilerdenim(33) ama playstation ım ps3 daha önce atari, commodore ve bolca pc.

teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: redbaronutkan

beyler bir arkadaş Gürcistan dan aldığını söylemişti. Benimde oraya gitme yada getirtme imkanım var. Gürcistan da nereden aldığını yazabilir mi acaba? (eskilere gittim ama tekrar bulamadım) Gürcistan dan temin eden arkadaş bana ulaşabilir mi lütfen?

bende eskilerdenim(33) ama playstation ım ps3 daha önce atari, commodore ve bolca pc.

teşekkürler

Bende okumuştum bir yerlerde.O arkadaş ps3 almış Batumdan ps4 çıkmadı zaten henüz.

Ama çıkınca Batum elit elektronik veya Alfa vb bir yer demişti oralarda bulunuyormuş.Ayrıca Tax Free bölge olduğu için sınırda ki Gürcistan bankasından vergi iadeside alınıyormuş.Böylece kılçıksız ucuz ps4 hayali gerçek oluyormuş

Ben spottan alıcam ama 5-6 ayda bir Batum tarafına gidiyorum,gidersem almasam bile detayları bizzat öğrenicem almak isteyen arkadaşlar için ,paylaşırım burada.
  • ps4 çıktımı beyler
  • quote:

Orijinalden alıntı: xoe

Çok şaşırdım.

Neden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ali Eren...

Yapıştır

/>

yapıştır kaysın çaylar ustaaa
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eduardo Elric

ps4 çıktımı beyler

Daha çıkmadı kardeşim 15 Kasım Amerika ve Kanada 29 Kasım Avrupa çıkış tarihi. Türkiye için çıkış tarihi bu ay belli olacak İnşallah.
  • eagle1903ss kullanıcısına yanıt
    cevap için teşekkürler ama arkadaş ps4 ön sipariş verdiğinden bahsediyordu. bir akrabası oradaymış ve siparişi dükkandan vermiş. fiyatı da dediğiniz gibi oldukça uygundu. ben yarın oradaki kaynaklarıma ulaşayım da soruştursunlar..

• quote:

Orijinalden alıntı: eagle1903ss

quote:

Orijinalden alıntı: redbaronutkan

beyler bir arkadaş Gürcistan dan aldığını söylemişti. Benimde oraya gitme yada getirtme imkanım var. Gürcistan da nereden aldığını yazabilir mi acaba? (eskilere gittim ama tekrar bulamadım) Gürcistan dan temin eden arkadaş bana ulaşabilir mi lütfen?

teşekkürler

Bende okumuştum bir yerlerde.O arkadaş ps3 almış Batumdan ps4 çıkmadı zaten henüz.

Ama çıkınca Batum elit elektronik veya Alfa vb bir yer demişti oralarda bulunuyormuş.Ayrıca Tax Free bölge olduğu için sınırda ki Gürcistan bankasından vergi iadeside alınıyormuş.Böylece kılçıksız ucuz ps4 hayali gerçek oluyormuş

Ben spottan alıcam ama 5-6 ayda bir Batum tarafına gidiyorum,gidersem almasam bile detayları bizzat öğrenicem almak isteyen arkadaşlar için ,paylaşırım burada.

Benim orda Batumu çok iyi bilen bi tanidik var ona aldırım.Amazonda siparisim var.Batumdan daha erken gelir o yuzden batumdan alacagim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • PS4 Kullanıcı Ara Yüzü

• 
Sayfa: önceki 16871688168916901691
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.