Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 [ANA KONU] (1658. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
121.007
Cevap
561
Favori
3.399.214
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16561657165816591660
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kardeşim blocklayın geçin sinirlendiğinize değmez hatta şikayet edin...
  • Samimi olarak soruyorum görüşlerini almak için bende ilk resimler düştüğü zaman Xbox One daha iyi gözüküyor dedim hatta öyle yorum yaptım da gerçekten öyleydi sonra fotoğrafların fake olduğu , üzerinde oynandığı haberleri ortaya çıktı ve doğrulandı bu durumda nasıl tokatladı , şok etkisi yarattı diyorsun.
  • KAKÁ K kullanıcısına yanıt
    Kafanmı iyi senin kardeşim Yoksa burda milletin sabrını mı deniyorsun ? Sana burdakilerde cok güzel şeyler yazar ama senin seviyene inmelerine gerek yok çünkü o dar düşmemiş burdaki insanlar en azından...

http://n4g.com/news/1382646/battlefield-4-ps4-vs-xbox-one-video-comparison-ps4-looks-way-better

SUNU bir daha izle Asıl tokadın etkisini yüzünde hissedeceksin izleyince
  • KAKÁ K kullanıcısına yanıt
    İstediğin konsolu al oyna kimse buna karışamaz tıpkı senin karışamayacağın gibi.Oyunun orjinalinde bak tekrar ediyorum orjinalinde ps4 sürümü xbox'Tan kesinlikle daha iyi.Bu çok büyük bi' fark mı değil.BF4'de bu kadar abartılacak bi' oyun değil.Xboxta da keyifle oynanır ps4'de de.Bizim bahsettiğimiz konu şu mesajında bile bu kadar övdüğünüz konsol böyleyse diyosun ki xbox sürümünde oynama yapıldığını görememek için ya kör olmak lazım ya da cahil.Bu kadar net.İstediğin konsolu al çatır çatır oynarsın.Ama çok detaycı biriysen PS4'ün daha detaylı olduğu çok açık biz bundan bahsediyoruz.Ortada bi' tokat filan yok.Yeni nesil konsol bu kadar görüntü sağlayamıyosa problem var demektir zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KoRnTuNeS

quote:

Orijinalden alıntı: TheDC

Xbox One'ın renkleri filan çok daha iyi

dostum senin gibi bende o ilk videoyu görünce afalladım. ama daha sonra bu renk farkının sebebi ortaya çıktı. digitalfoundry incelemeyi yaparken x1in görüntüsünün gama, contrast ve sharpness ayarları ile oynamış. dolayısıyla böyle bir görüntü farkı olmuş. zaten jack fragsın videolarına bakınca bir sorun olduğu çok net belliydi. çünkü jack fragsin videolarda bu renk farkı yoktu. zaten digitalfoundry açıklama yaptı evet incelemeyi batırdığımızı kabul ediyoruz diyehttp://www.neogaf.com/f...showthread.php?t=706051
    daha düzgün incelemeyi şu linkten izleyebilirsinhttp://www.videogamer.c...er_xbox_one_or_ps4.html

@KAKÁ
    quote:

Xbox One sürümü tokat etkisi yapmıştır

Nasıl bir tokat bu ? KoRnTuNeS açıklamış.Düzgün oku istersen...
  • 1280x720p, 1600x900p'ü nasıl tokatlayabiliyor?
  • Tokat etkisi yaptı evet Xbone sürümü berbat dedi herkes, gördükki şok geçirdi millet öyle değilmiş, ps4'ü tokatladı olarak anlayanlar büyük ihtimalle Türkçe dersinden bihaber olan insanlar, tokat etkisi yaptı ile tokatladı arasındaki farkı görün ondan sonra tartışalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

1280x720p, 1600x900p'ü nasıl tokatlayabiliyor?

Olur hocam olur eğer sende hicbirşeyi gormessen sen bile inanabilirsin buna...Fan olunca bizim millet at gözlüklerine bayılıyor ve çıkaramıyor.Babasının firması ya microsoft ondandır .Blockladım kurtuldum :).
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: KoRnTuNeS

quote:

Xbox One'ın renkleri filan çok daha iyi

dostum senin gibi bende o ilk videoyu görünce afalladım. ama daha sonra bu renk farkının sebebi ortaya çıktı. digitalfoundry incelemeyi yaparken x1in görüntüsünün gama, contrast ve sharpness ayarları ile oynamış. dolayısıyla böyle bir görüntü farkı olmuş. zaten jack fragsın videolarına bakınca bir sorun olduğu çok net belliydi. çünkü jack fragsin videolarda bu renk farkı yoktu. zaten digitalfoundry açıklama yaptı evet incelemeyi batırdığımızı kabul ediyoruz diyehttp://www.neogaf.com/f...showthread.php?t=706051
    daha düzgün incelemeyi şu linkten izleyebilirsinhttp://www.videogamer.c...er_xbox_one_or_ps4.html

@KAKÁ
    quote:

Xbox One sürümü tokat etkisi yapmıştır

Nasıl bir tokat bu ? KoRnTuNeS açıklamış.Düzgün oku istersen...

dostum o şu an fanboylukta level atladı, o yüzden olaylara tarafsız bakamıyor. doktorlar kendi haline bırakın diye açıklama yaptı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

900p san andreas vs 720p gta 5
  • AC4 X360 ve PS4 kıyaslaması

• Xboneculara yazık laaaa abileri yapmayın bunu onlara

Alsınlar Xbone tv izlesin dursunlar. Contrast ayarını da biraz fazla açsınlar belki bf çok daha iyi görünür

Utanmasa Xbone Daha iyi diye bayram yapacaklar.

iyi olsun kötü olmasını dileyen ve isteyende yok.

Makinalar iyi olsun ve isteyen istediğini seçsin alsın. Önemli olan piyasada iyi konsollar olsun.

Xbone un daha iyi olduğunu düşünen arkadaşların yaptığı Gerçekleri Görmezden gelmekten başka bir şey değil.

Size göre iyidir oda ayrı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ali Eren... -- 29 Ekim 2013; 15:23:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KAKÁ

Tokat etkisi yaptı evet Xbone sürümü berbat dedi herkes, gördükki şok geçirdi millet öyle değilmiş, ps4'ü tokatladı olarak anlayanlar büyük ihtimalle Türkçe dersinden bihaber olan insanlar, tokat etkisi yaptı ile tokatladı arasındaki farkı görün ondan sonra tartışalım.

Politik olmana gerek yok, bir önceki sayfalarda ne yaptığın apaçık belli. :) Tokat etkisi yaptı derken neyi kastettin bilemem ama koyduğun dümenli resimlerle Xbox versiyonu daha iyi dedin.
  • GoldPunch kullanıcısına yanıt
  • quote:

Orijinalden alıntı: xoe

quote:

Orijinalden alıntı: KAKÁ

Tokat etkisi yaptı evet Xbone sürümü berbat dedi herkes, gördükki şok geçirdi millet öyle değilmiş, ps4'ü tokatladı olarak anlayanlar büyük ihtimalle Türkçe dersinden bihaber olan insanlar, tokat etkisi yaptı ile tokatladı arasındaki farkı görün ondan sonra tartışalım.

Politik olmana gerek yok, bir önceki sayfalarda ne yaptığın apaçık belli. :) Tokat etkisi yaptı derken neyi kastettin bilemem ama koyduğun dümenli resimlerle Xbox versiyonu daha iyi dedin.

Politikayla işim olmaz bu konular'da kardeş, ne dersem o, ne anlatmak istersem o, sana göre dümenli bana göre değil ,neogafı kaale almam bu saatten sonra, adamların amaçları belli, xbox one sürümünde çok fark olacak sanıyordu herkes gördükki öyle değilmiş, tokat etkisi yaptı bu kadar basit, tokatladı olarak anlayanlar artniyetli kişiler, ben 720p akarım 720p böyleyse varsın oyunlar 720p çıksın.
  • Şunu unutmayın arkadaşlar. PS3'ün çıkış oyunun nasıl göründüğüne bakın. Aynı şey XOne ve PS4 için de gerçekleşecek. O yüzden çok daha iyi grafikler göreceğiz :P

• quote:

Orijinalden alıntı: Halleluja

quote:

900p san andreas vs 720p gta 5

Yanlış yazmışsın, 900p gta 5 - 720p san andreas..
  • Dünyanın en iyi forumlarından Neogaf şimdi kötü oldu çok tepki alınca oyun geliştiricilerin bile mesaj attığı açıklamasını orada yazdığı forum kötü oldu. Kaldı ki bir forumda sanki herkes Xbox ya da PS fanı olabilirmiş gibi.
  • quote:

Şunu unutmayın arkadaşlar. PS3'ün çıkış oyunun nasıl göründüğüne bakın. Aynı şey XOne ve PS4 için de gerçekleşecek. O yüzden çok daha iyi grafikler göreceğiz :P

bu hangi oyun hocam. grafikler akıyor...
  • quote:

Şunu unutmayın arkadaşlar. PS3'ün çıkış oyunun nasıl göründüğüne bakın. Aynı şey XOne ve PS4 için de gerçekleşecek. O yüzden çok daha iyi grafikler göreceğiz :P

Oha, yalnız bu oyun xbone'da ki bf 4'ten daha net gözüküyor.Oyunu o kadar karanlık yapmışlar ki xbone'da hafiften bir silent hill havası sezdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rai-gy -- 29 Ekim 2013; 15:35:29 >
  • 
Sayfa: önceki 16561657165816591660
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.