Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 [ANA KONU] (1608. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
121.007
Cevap
561
Favori
3.399.204
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16061607160816091610
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: byzantium

beyler yakın zamanda hangi exc. oyunlar çıkacak ps4'e ? ben şimdiye kadar hiç dikkatlice xbox kısmına bakmamıştım, ps4'ün yanına bf4,killzone ve assasins creed alırım diyordum ama bunları aldıktan sonra da başka oyunlar ne zamana çıkacak en yakın 2014 nisan gibi mi? xbox alıp forza 5,bf4,assasins creed ve ryse almak daha mantıklı geliyor şuan.. ps4 exc leri çıkınca da xbox ın yanına ps4 alabilmek veya durum olmazsa da xbox ı satıp ps4 e geçmek en mantıklısı şuan için

iki konsoluda alacaksan sordugun kabahat, zaten bu deyil birdahaki sene neler görecegiz merak ediyorum özelikle E3 de.

cikis günü diyorsan excler

KNACK, KILLZONE SF,

Subat ,SECOND SON,DriveClub

daha sonrasinda : The Order:1886, The The Dark Sorcerer, The Witness , Shadow of the Beast , Rime,Primal Carnage: Genesis,

daha SANTA MONICA , Noughty Dog var :D e3 de gösterirler yeni oyunlarini.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mementopolis

quote:

Orijinalden alıntı: byzantium

beyler yakın zamanda hangi exc. oyunlar çıkacak ps4'e ? ben şimdiye kadar hiç dikkatlice xbox kısmına bakmamıştım, ps4'ün yanına bf4,killzone ve assasins creed alırım diyordum ama bunları aldıktan sonra da başka oyunlar ne zamana çıkacak en yakın 2014 nisan gibi mi? xbox alıp forza 5,bf4,assasins creed ve ryse almak daha mantıklı geliyor şuan.. ps4 exc leri çıkınca da xbox ın yanına ps4 alabilmek veya durum olmazsa da xbox ı satıp ps4 e geçmek en mantıklısı şuan için

iki konsoluda alacaksan sordugun kabahat, zaten bu deyil birdahaki sene neler görecegiz merak ediyorum özelikle E3 de.

cikis günü diyorsan excler

KNACK, KILLZONE SF,

Subat ,SECOND SON,DriveClub

daha sonrasinda : The Order:1886, The The Dark Sorcerer, The Witness , Shadow of the Beast , Rime,Primal Carnage: Genesis,

daha SANTA MONICA , Noughty Dog var :D e3 de gösterirler yeni oyunlarini.

aynen özellikle naughty dog un yeni oyununu hayal bile edemiyorum tlou dan sonra:D da işte bakalım 2014 kış a kadar xbox yolu gözüküyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

DS4'ü PS3'e bağlama.

cok sacma bi açık mı diyelim ne diyelim.. :)) kabloyu tak calıssın cıkart işlem yapmasın..yapıyosanız tam yapın bi aleti arkadaş. :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: konsoldede

quote:

Orijinalden alıntı: pasHa_m

=) EMİN ol ps2 ps3 kadar fark olacak aralarında ps3 ps4 ün =)

kesinlikle olmayacak az bir grafik farki hepsi bu

Arkadaşın mesajına sonuna kadar katılıyorum. oyunlar inanılmaz renkli yapılmaya başlandı PS2 de saatlerce oyun oynardım inanın gözlerim o kadar ağrımazdı çünkü tüplü televizyonda oynardım. PS3 geldi ilk oyunlar renk açısından bence çok iyiydi fakat sonra gafik kalitesini yükseltmeye çalışınca nedendir bilinmez bir renk çoşkusu yaşanmaya başlandı oyunlarda . Özellikle Uncharted serisinde bu renk oyunlarını çok iyi görebilisiniz.

Demem o ki PS2 ile PS3 arasında oan o koca fark hiçbir şekilde PS3 ile PS4 arasında olmayacaktır.

KESİNLİKLE OLMAYACAKTIR: PS2'yi ben neredeyse hep tüplü televizyonlarda oynadım son zamanlarına doğru flat tüplüler çıktı onlarlada oynadım.Çözünürlük maximum 560p zaten oda en iyilerindeydi. PS3 çıkınca zaten lcd plasma teknolojisi vardı hatta hatırlarsınız oyunların 1080p olarak çıkacağı söylenmişti ben kaç tane 1080p oyun oynadım inanın bilmiyorum En Kral PS3 oyunları bile Uncharted, God Of War3 ve Ascension, Kill Zone 2 ve 3, Gran Turismo 5 vs,vs hep 720p olarak çıktılar. Bakalım kimbilir belki PS4'e bile 720p oyun gelebilir bilmiyoruz çoğunluk artık 1080p olacaktır ama 720p oyun bile gelebilir diyorum ben. PS3ten faarkı ne olacaktır diyorsanız bana göre olacak farklar.

1-Şekil Değişikliği. Bu çok büyük bir etki yaratacak alıcılarda
    2-Ram ve İşlemciside dahil olmak üzere elbetteki hızı. Oyunlara tam anlamıyla ne zaman etki eder onuda bilmiyorum. Bu Beyond Two Soulls beni grafik açısından gerçekten PS3'de çok şaşırttı. Bu makinenin işi henüz bitmemiş. isterlerse PS3 için hala oyun yapılabilirmiş. Byeon : Two Soulsla bunu çok çok çok iyi kanıtladılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kayhanpulurbey -- 22 Ekim 2013; 9:07:05 >
  • Onaylandı!PS4'de 8 kişiye kadar cross chat mümkün.

http://dlb-network.com/2013/10/ps4-cross-game-chat-confirmed/
  • quote:

quote:

+1

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KoRnTuNeS

cod:ghost ps4 (1080p) videoları:http://www.ign.com/articles/2013/10/18/inside-call-of-duty-ghosts-squads-mode
    şimdilik iki video var hafta boyunca her gün yeni video eklenecekmiş

kaynak:http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=701296

Cok gariptir ki videolar ps4 surumunden ! Cok ilginc :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

?????????????????

valla katilmiyorum gelisim sürec ister.

PLAYSTATION 4 [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mementopolis -- 22 Ekim 2013; 11:57:23 >
  • quote:

quote:

quote:

?????????????????

PLAYSTATION 4 [ANA KONU]

partikül sayıları arttırılmış.

bence kıyas için samça. ps4 oyunlarını ancak 2 yıl sonra tam anlamı ile görebiliriz.

çünkü watchdog olsun, kz4 4 çekirdeği anca kastırır. ekran için de aynı olay mevcut.

ps3 ile ps4 arasında şu anlık tek far, oyunda partiküller daha fazla. buda daha özgür bir dünya sunuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vector x-31

quote:

quote:

+1

+2 600 dolarlık bir makinayla 400 dolarlık bir makinayı karıştırmayın.

• quote:

Orijinalden alıntı: HardShock

quote:

Orijinalden alıntı: vector x-31

quote:

quote:

+1

+2 600 dolarlık bir makinayla 400 dolarlık bir makinayı karıştırmayın.

Sony 400 dolar yapmak icin sor karar almis hatta son anda .
    belkide konsolun fiyati yine 500-600 olacakdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mementopolis -- 22 Ekim 2013; 12:43:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Metin*

quote:

Orijinalden alıntı: Esasiyun

quote:

Orijinalden alıntı: punkemre

quote:

Orijinalden alıntı: Esasiyun

Suudi Arabistandan ön sipariş verdirdim ben amcam ile.

13 Aralık'ta çıkıyor alet orada, 20'sinde de gelecek amcam.

Konsol+Kamera+Extra DualShock+Killzone+Fifa 14 paketi 1.250 tl

orada sadece konsol ne kadar kamerasız

940 tl imiş.

Hayatımda hiç full paket ps3 görmedim..Kamera ya killzone olur ya fifa vs..Kamerada cabası kamera verip kameraya uygun oyun vermemeside ilnginç :) Hocam yanlışın olması varsa öyle birşey bnde alayım

paketin içinde fifa yoktu.

paket ps4+kamera+extra dualshock ve killzonedan olusuyor. aldigi magazada 2000 riyal üzeri alışveriş yaptığı için 100 riyallik indirim kuponu vermişler, o kuponla da fifa 14'ü ayrıca aldırdım.
  • Merhaba bir sorum olacak amerikadan getirilecek ps4 un burada aldıgım oyunlarda bolge farkı sorunu cıkarır mı
    ve en onemlısı onlıne oyunda ne gıbı sorunlar olabılır ps3 ıcın olmadıgı duyumunu aldıgım ıcın ps4 de de aynı mı olacak
    amerıkadan almayı dusunuyorumda bılgılendırırsenız sevınırım.
  • whatewer kullanıcısına yanıt
    Oyunlarda sıkıntı yaşamazsın. Sadece Bluray filmlerde sorun çıkar, PAL bölgesindeki bölge kilitli filmleri açmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Armag3d0N -- 22 Ekim 2013; 13:48:09 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: whatewer

Merhaba bir sorum olacak amerikadan getirilecek ps4 un burada aldıgım oyunlarda bolge farkı sorunu cıkarır mı
    ve en onemlısı onlıne oyunda ne gıbı sorunlar olabılır ps3 ıcın olmadıgı duyumunu aldıgım ıcın ps4 de de aynı mı olacak
    amerıkadan almayı dusunuyorumda bılgılendırırsenız sevınırım.

dostum oyunlarda hiç bir sorun yaşamazsın çünkü oyunlarda bölge kilidi yok, aynı ps3te olduğu gibi. sadece bluray filmlerde problem olur, türkiyeden aldığın bluray filmleri izleyemezsin.
  • kamerasi olmasin 1250 olsun yine raziyim bizim ulkede

• quote:

quote:

quote:

?????????????????

PLAYSTATION 4 [ANA KONU]

3 Paylaşım yapmışsınız. Bence yüz garafiklerinde soldaki sizin paylaşmış olduğunuz videodan bahsediyorum çok daha güzel. PS2 ile PS^3 areasındaki fark yok.

İkincisi ise video kill zone 2 yerine keşke killzone 3 olsaymış. Aradaki farkın azaldığını görürdünüz.

üçüncü olarakta bir resim paylaşılmış sanırım üstteki PS3 alttaki PS4 eğer tahmin ettiğim doğruysa üstteki resim çok çok çok daha kaliteli çünkü gerçekçi gökyüzünün renginden tutunda gölgelere kadar ama yok üstteki PS4 Alttaki PS3 ise PS4 daha güzel. Ben üst resimi PS3 olarak düşünüyorum.
  • Bu arada resimler Driver Clup'a aitmiş neden gran Turismo 5 ile bir kıyaslama paylaşmadınız ki. Driver Clupı oynamadım bile PS3 te.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kayhanpulurbey

quote:

quote:

quote:

?????????????????

PLAYSTATION 4 [ANA KONU]

3 Paylaşım yapmışsınız. Bence yüz garafiklerinde soldaki sizin paylaşmış olduğunuz videodan bahsediyorum çok daha güzel. PS2 ile PS^3 areasındaki fark yok.

İkincisi ise video kill zone 2 yerine keşke killzone 3 olsaymış. Aradaki farkın azaldığını görürdünüz.

üçüncü olarakta bir resim paylaşılmış sanırım üstteki PS3 alttaki PS4 eğer tahmin ettiğim doğruysa üstteki resim çok çok çok daha kaliteli çünkü gerçekçi gökyüzünün renginden tutunda gölgelere kadar ama yok üstteki PS4 Alttaki PS3 ise PS4 daha güzel. Ben üst resimi PS3 olarak düşünüyorum.

dostum arkadaş çıkış oyunlarını karşılaştırmış. killzone 3 ps3ün çıkışından baya sonra çıktı. yani killzone 3 ile killzone 5 i karşılaştırmamız daha mantıklı olur. sonuçta ps3te benzer çıkış yapmıştı, ps3ün çıkış oyunlarındaki görüntülerle 2-3 sene sonra çıkan ps3 oyunlarının görüntüleri arasında dağlar kadar fark var. söylemek istediğim daha cihazlar çok yeni ve yapımcılar tam olarak tanımadılar yeni nesil cihazları. zaman geçtikçe, cihazlar tanındıkça farkını ortaya koyacaktır.

• 
Sayfa: önceki 16061607160816091610
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.