Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 [ANA KONU] (1607. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
121.007
Cevap
561
Favori
3.399.217
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16051606160716081609
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • PS4 oyunlarını amerikadan falan getirsem sorun çıkmaz dimi online oynarken? Kesin bir bilgi var mı acaba?

Birde amerikadan getirme şansım olmazsa en uygun fiyata internet üzerinden nerden alabilirim tavsiyeniz var mıdır
  • quote:

Orijinalden alıntı: bozcan61

quote:

Orijinalden alıntı: thief27

quote:

Orijinalden alıntı: bozcan61

PS4+ KZ:SF bundle alırsak oyun kutulu mu olacak dijital kod mu verecekler?

bunu ben de çok merak ediyorum şu amazon de deki ps4+ds4+kamera+kzsf lı bundle da dijital kodlu mu yoksa kutulu mu olarak oyunu veriyor? bendeki internetle kzsd eğer 50-60 gb olacaksa 1 yılda ancak iner

İner hocam o da iner torrentden biz neler çektik :D 2 gün açık bırakırım

o da doğru
  • quote:

Orijinalden alıntı: ank_yer_6

quote:

Orijinalden alıntı: TheDC

quote:

Orijinalden alıntı: ank_yer_6

Arkadaslar cahilligime verin. Ilk cikan PS4'leri almayin, ilk uretilenlerde sorun olur vs vs diye şeyler okudum. Gerceklik payi var mi yoksa şehir efsanesi mi?

Bir de su an on siparis nereden verebiliriz en uygun fiyata?

Kimse espriyi anlamamış

Espri?

İlk çıkan ps4'leri almayından sonra önspariş olayı güldürdü
  • quote:

Orijinalden alıntı: SideBlast

PS4 oyunlarını amerikadan falan getirsem sorun çıkmaz dimi online oynarken? Kesin bir bilgi var mı acaba?

Birde amerikadan getirme şansım olmazsa en uygun fiyata internet üzerinden nerden alabilirim tavsiyeniz var mıdır

tek sorun dlc kodu girerken olur, onuda us psn hesabıyla girersin. sonra kendi hesabından devam edebilirsin. yani demek istediğim oyunun bölge kodu ne olursa olsun, sunucularda bölge ayrımı yok. yine türklerle oynayabiliriz her türlü. ps4 oyunlarını dolar üzerinden satan ve türkiyeye gönderim yapan siteler vardır illa ki. benim de bu konuda pek bilgim yok, ama ps4 çıkışından sonra yaygınlaşacağı için herkes öğrenir artık amerikadan oyun nasıl alınır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Azönce youtube da FİFA 14 ps4 maçını izledim. Bana pek fark gelmedi ps3 deki fifa 14le sadece menü arası geçişleri cok hızlı. SİZCEDE öyle değil mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: KoRnTuNeS

quote:

PS4 oyunlarını amerikadan falan getirsem sorun çıkmaz dimi online oynarken? Kesin bir bilgi var mı acaba?

tek sorun dlc kodu girerken olur, onuda us psn hesabıyla girersin. sonra kendi hesabından devam edebilirsin. yani demek istediğim oyunun bölge kodu ne olursa olsun, sunucularda bölge ayrımı yok. yine türklerle oynayabiliriz her türlü. ps4 oyunlarını dolar üzerinden satan ve türkiyeye gönderim yapan siteler vardır illa ki. benim de bu konuda pek bilgim yok, ama ps4 çıkışından sonra yaygınlaşacağı için herkes öğrenir artık amerikadan oyun nasıl alınır.

Peki hocam PS4'ü ABD'den getirtsem bir sorun çıkarır mı acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: Likeaboss1905

quote:

quote:

bildiğim kadarıyla tek sorun bluray filmlerde sorun olur. yani türkiyeden veya diğer avrupa ülkelerinden aldığın bluray filmler ntsc ps4lerde çalışmaz. ama amerikadan bluray film alırsan çalışır. oyunlarda ise nerden aldığın farketmiyor, her türlü çalışır. çünkü oyunlarda bölge kilidi yok, yani ister cihazı amerikadan al ister avrupadan aldığın her oyun ps4te sorunsuz çalışacaktır.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

bildiğim kadarıyla tek sorun bluray filmlerde sorun olur. yani türkiyeden veya diğer avrupa ülkelerinden aldığın bluray filmler ntsc ps4lerde çalışmaz. ama amerikadan bluray film alırsan çalışır. oyunlarda ise nerden aldığın farketmiyor, her türlü çalışır. çünkü oyunlarda bölge kilidi yok, yani ister cihazı amerikadan al ister avrupadan aldığın her oyun ps4te sorunsuz çalışacaktır.

US hesabı açmama bile gerekte yok yani? Tamam sağolasın artık daha uygun olursa ordan aldırırım.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

US hesabı açmama bile gerekte yok yani? Tamam sağolasın artık daha uygun olursa ordan aldırırım.

şöyle anlatayım. ps4ü nerden aldığın hiç önemli değil oyun oynarken. ama dlc kodu girebilmen için aldığın oyunun bölge koduyla, psn bölgesini uyumlu olmalı. yani iki tane psn hesabı açarsın biri tr psn hesabı olur, diğeri us psn hesabı olur. tükiyeden aldığın oyunun kodunu tr psn hesabından girersin, amerikadan aldığın oyunun kodunu us psn hesabından girersin. kodu bir kere girdikten sonra istediğin psn hesabıyla oynayabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KoRnTuNeS -- 22 Ekim 2013; 0:13:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mementopolis

Ben biliyorum merak etme sen böyle aglarkan biz bu yolardan geri dönüyorduk begenmiyorsun yurtdisinda yasa.
    Gercekler ile yüzles Ötv-Kdv-Kar payi vs vs ögrende gelll..Bu Ülkende Yasiyorsun ,Yetisiyorsun daha ögrenememisin . yok oyunun fiyati niye bukadar pahali mis zirvaliyorsun.
    Allah olmayanada versin...hadi gülüm hadi. cocuk deyip kendini büyük gösteriyorsun ancak sen bence büyüyememiszin.

Çok biliyorsun madem niye bu vergiler bu kadar fazla bi' açıklar mısın
  • defro kullanıcısına yanıt
    =) EMİN ol ps2 ps3 kadar fark olacak aralarında ps3 ps4 ün =)
  • quote:

Orijinalden alıntı: pasHa_m

=) EMİN ol ps2 ps3 kadar fark olacak aralarında ps3 ps4 ün =)

kesinlikle olmayacak az bir grafik farki hepsi bu
  • quote:

Orijinalden alıntı: smylmzr

quote:

Orijinalden alıntı: mementopolis

Ben biliyorum merak etme sen böyle aglarkan biz bu yolardan geri dönüyorduk begenmiyorsun yurtdisinda yasa.
    Gercekler ile yüzles Ötv-Kdv-Kar payi vs vs ögrende gelll..Bu Ülkende Yasiyorsun ,Yetisiyorsun daha ögrenememisin . yok oyunun fiyati niye bukadar pahali mis zirvaliyorsun.
    Allah olmayanada versin...hadi gülüm hadi. cocuk deyip kendini büyük gösteriyorsun ancak sen bence büyüyememiszin.

Çok biliyorsun madem niye bu vergiler bu kadar fazla bi' açıklar mısın

buyur canim !http://www.muhasebedersleri.com/cesitli-bilgiler/turk-vergi-sistemi.html

Üretici degil bu konuda daha cok tüketici bir toplumus.
    merak etme böyle giderse 2000 liralik talafonlar yarin 3000 tl cikabilir.
    Bizim büyük sirket dedigimiz markalar bile günü keldimi karayip adalarina vs vs vergi kaciriyor ,siginiyor.
    bugün konsolun Brezilyada 1800 dolardan satildigini ögrendik.
  • DS4'ü PS3'e bağlama.

• quote:

Orijinalden alıntı: lecturer

AC 4 PS4

İlk videoyu soluksuz izledim vay anasını
  • quote:

Orijinalden alıntı: Esasiyun

Suudi Arabistandan ön sipariş verdirdim ben amcam ile.

13 Aralık'ta çıkıyor alet orada, 20'sinde de gelecek amcam.

Konsol+Kamera+Extra DualShock+Killzone+Fifa 14 paketi 1.250 tl

Benimde kuzenim dubai ye gidecek 22-29 aralık arası, bende ordan aldrmayı düşünüyorum da, çıkıp çıkmadığını nasıl öğrendiniz arabistanda, bende dubai yi kontrol edip çook ucuza ps4 alayım
  • niye tartışıyosunuz ki? isteyen istediği gibi alsın. isteyen pahalıya alsın, isteyen ucuza alsın. herkesin kendine göre bir bildiği vardır elbet.
  • cod:ghost ps4 (1080p) videoları:http://www.ign.com/articles/2013/10/18/inside-call-of-duty-ghosts-squads-mode
    şimdilik iki video var hafta boyunca her gün yeni video eklenecekmiş

kaynak:http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=701296
  • beyler yakın zamanda hangi exc. oyunlar çıkacak ps4'e ? ben şimdiye kadar hiç dikkatlice xbox kısmına bakmamıştım, ps4'ün yanına bf4,killzone ve assasins creed alırım diyordum ama bunları aldıktan sonra da başka oyunlar ne zamana çıkacak en yakın 2014 nisan gibi mi? xbox alıp forza 5,bf4,assasins creed ve ryse almak daha mantıklı geliyor şuan.. ps4 exc leri çıkınca da xbox ın yanına ps4 alabilmek veya durum olmazsa da xbox ı satıp ps4 e geçmek en mantıklısı şuan için
  • 
Sayfa: önceki 16051606160716081609
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.