Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 [ANA KONU] (1598. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
121.007
Cevap
561
Favori
3.399.204
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15961597159815991600
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: N'DexteR

Bir süre ps3 ile devam edip mevcut neslin suyunu çıkarmak en iyisi. Çıktığı gibi almayı düşünsemde killzone oynar beklemeye koyulurum. Oyun fiyatları bu derecede yüksekten uçarken her oyun çıktığı gibi alınmaz. Bu sırada ps3 oyalar beni.

+1

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lecturer

AC4 Black Flag PS4

bunlar oyun içi görseller ise mükemmel grafikleri var videolarda bu kadar güzel gözükmüyor sanki?
  • 1 süre daha ps3 ile devam edip, oyunlar tam oturunca ps4 alırım zihniyetinde olanlar.
    ps3'ün çıkış oyunu ne idi? God of War 3 di mi? var mıydı başka bu kadar iddialı oyun ilk başta.. yoktu.. peki bu ps3'ün satışını etkiledi mi yada millet sadece GOW 3 var diye ps2'ye 1 süre daha devam mı etti? Hayır.
    Adamlar konsol geliştireceğim diye en az 500 yazılım mühendisi çalıştırıyorlar, dünyanın masrafını yapıyorlar ne zamandır. eminim sony'nin pazarlama departmanı sizin burada ki kurgularınızı senenin başında hesaplamıştır.
    play station 4, görüldüğü kadarıyla konsol tarihine geçecek bir hızda ortama giriş yapacak.
    bence bu kadar fazla bıdı bıdı yapmak yerine, sinema endüstrisini yerle bir edip, ufuklarımızı coşturan bu adamlara helal diyelim, keyfimize bakalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zerosoap

Gördügüm en iyi controller incelemesiydi.

controller resmen büyük, topmbul, uzun, sticklerin arasida biraz acilmis ,tam benlik.
    ergonomi olarak artik sorun olmayacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kvadankpakal

1 süre daha ps3 ile devam edip, oyunlar tam oturunca ps4 alırım zihniyetinde olanlar.
    ps3'ün çıkış oyunu ne idi? God of War 3 di mi? var mıydı başka bu kadar iddialı oyun ilk başta.. yoktu.. peki bu ps3'ün satışını etkiledi mi yada millet sadece GOW 3 var diye ps2'ye 1 süre daha devam mı etti? Hayır.
    Adamlar konsol geliştireceğim diye en az 500 yazılım mühendisi çalıştırıyorlar, dünyanın masrafını yapıyorlar ne zamandır. eminim sony'nin pazarlama departmanı sizin burada ki kurgularınızı senenin başında hesaplamıştır.
    play station 4, görüldüğü kadarıyla konsol tarihine geçecek bir hızda ortama giriş yapacak.
    bence bu kadar fazla bıdı bıdı yapmak yerine, sinema endüstrisini yerle bir edip, ufuklarımızı coşturan bu adamlara helal diyelim, keyfimize bakalım.

Önümüsdeki sene E3 de bombalari tek tek patlatacak Sony, Santa Monica ve NoughtyDog daha cikisini yapmadi.
    THE ORDER 1886 dahi oynanisi gösterilmedi bakalim.
    Bana kalirsa Konsol 2014 Haziran- Augustos ayinda ciksaydi en mantiklisi olurdu gibime geliyor
    bol keseden oyunda olurdu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BiqBrav3

Beyler yukarıdaki kutu açma videosunda kutunun üzerinde EU and Turkey only yazıyor.

abovv
  • Selamun aleykum arkadaslar simdi benim birkac sorum olucak yardimci olrsaniz sevinirim
    Askere gidecegim icin ps4 un cikis tarihi beni o kadar cok ilgilendirmiyor aslinda ama ps3 umu erken satmamin getirdigi oyunsuzluk yedi bitirdi beni ve bir an evvel ps4 oynayasim var tabi aklima takilan birkac soruda var bu manada simdi ilk once su sorudan baslayayim
    1.psn plus uyeligi olmadan kesinlikle online fifa 14 oynayamiyor muyuz cunku ps4 u almamin yegane sebebi fifayj online baska insanlarla oynamam ovunmek gibi olmasin ama bayada iyi oynarim yani kisacasi ben psn plus uyesi olma taraftari degilim cunku her sene 99 tl bi rakam yuksek geliyor bana cunku sadece ps4 almakla bitmedigi iicn internet fiyati var yeni tv almayi dusunuyorum bunlar ekstra maliyet birtek hersene verilen 99 tl buyuyor gozume sizce fifa 14 free to play yani plus almadan online oynanabilir mi
    2.bende fragnstain kablosuz maus ve nunchuck kontroller var fps oyunlari icin aldiydimdi bu kontroller ps4 de calisir mi
    3.106 ekran lg full hd tvm var ama tvmin 3d si yok sadece bu ozellik icin yeni tv almaya deger mi degerse lg modellerinden almayi dusunuyorum siZce 106 dan buyuk mu alim yoksa 106 ya devam mi edim cercevesiz tv ler cikmis cokguzel ama 106 ekranlari baya kucuk gozukuyo bana birde bu hz ve ms tepki suresi var ms degeri kucuk herz degeri yuksek olan tv ler mi daha makul hz ve ms olayinda beni aydinlatirsaniz sevinirim
    4askerden sonra ise gircegim icin genellille aksam oyun oynamaya vakt kalicak burdaki sikinti joistikin onunde bulunan mavi isiktan kaynaklanir mi sonucta kapkaranlik odada mavi isik ekrana yansimaz mi bu rahatsizlik verir mi

• quote:

Orijinalden alıntı: The Witcher

quote:

Beyler yukarıdaki kutu açma videosunda kutunun üzerinde EU and Turkey only yazıyor.

abovv

• ps 3 teki analogların dışa dönük değil içeri dönük olması gerektiğini, r2-l2 tuşlarının daha uzun olması gerektiğini ps 3 yapılmadan önce bana sorsalarsı şu anda trilyonerdim.
  • beyler biraz sabır 2 ay sonra hepimizin evinde olacak ps4 :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Witcher

quote:

abovv

Dağıtımla ilgili bir ibare muhtemelen
  • arkadaşlar ben şimdi ps4 aldım diyelim ilk neler yapmam lazım (üyelik diyolor .psn plus diyolar )bir yere üye olmak zorundamıyım . psn plus nedir?
    Yada direk ps4 alıp oyun oynamayamı başlayacam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ONUR AK... -- 20 Ekim 2013; 10:59:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ONUR AK...

arkadaşlar ben şimdi ps4 aldım diyelim ilk neler yapmam lazım (üyelik diyolor .psn plus diyolar )bir yere üye olmak zorundamıyım . psn plus nedir?

online oynayabilmen icin ps networke uye olman lazim. ps3'te bedava idi online oynamak ama ps4'te parali olacak. ona da psn plus deniyor. ayda 5 dolardan az olacak dediler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Drughi

quote:

arkadaşlar ben şimdi ps4 aldım diyelim ilk neler yapmam lazım (üyelik diyolor .psn plus diyolar )bir yere üye olmak zorundamıyım . psn plus nedir?

online oynayabilmen icin ps networke uye olman lazim. ps3'te bedava idi online oynamak ama ps4'te parali olacak. ona da psn plus deniyor. ayda 5 dolardan az olacak dediler.

ben pek online oyun oynamayı sevmem zaten (yani ps4 aldım hiçbir yere üye olmama gerek yok dimi oyunu takcam oynayacam)
  • quote:

quote:

quote:

ben pek online oyun oynamayı sevmem zaten (yani ps4 aldım hiçbir yere üye olmama gerek yok dimi oyunu takcam oynayacam)

online oynamayacaksaniz gerekmiyor.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

online oynamayacaksaniz gerekmiyor.

cevap için teşekkürler
  • Testing Kit'in üzerinde yazması şaşırttı beni dh istese bi test ürünüde bize yollarlar mı aceb ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kvadankpakal

1 süre daha ps3 ile devam edip, oyunlar tam oturunca ps4 alırım zihniyetinde olanlar.

PS3'ün çıkış oyunları arasında God Of War yoktu bunu çok iyi hatırlıyorum. Çıkış oyunları arasında Motor Storm ve Uncharted vardı başka neler vardı şimdi hatırlayamadım ama God Of War 3 kesinlikle yoktu. Hatta şunuda belirteyim ben Unchartedli bundle paket almıştım yanındada Metal Gear Solid : Guns Of The Patriotsu almıştım çok iyi hatırlıyorum. Oyunlar hala bendeler satmadım takaslamadım. Metal Gearın bile grafiklerine bakınca PS3 için çıkacak olan Ground Zero ile karşılaştırınca çok kötü değil rezil kalıyor.

Demem o ki God Of War 3 en az 2.5 yıl sonra çıktı PS3ün çıkış tarihinden. God Of War hayranı ve bütün oyunlarını oynamış biri olarak PS3 çıkmadan çıkacak dedikoduları çıkmıştı onu çok çok iyi hatırlıyorum. Herkesin PS3ü alması için bir oyun beklentisi vardır işte benimki de God Of War 3 dü. Hala dün gibi hatırlarım ne günü be o gün kargo eve uzak olduğu için siparişimi getirmemişti günlerden de Cumartesi atla arabaya son hız kargo kapanmadan yetiş ve oyununa sahip ol hemde uzun süredir beklediğin oyununa anlatılamaz bir duyguydu gerçekten benim için gerçekten.
  • AS4:Black Flag alınmalı mı sizce ne dersiniz? Pek sıcak bakmıyorum ama oynayasımda var hani.Oyun fiyatları bu kadar uçuk olunca insan 2-3 kere düşünüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sykkµno

AS4:Black Flag alınmalı mı sizce ne dersiniz? Pek sıcak bakmıyorum ama oynayasımda var hani.Oyun fiyatları bu kadar uçuk olunca insan 2-3 kere düşünüyor.

Severim seriyi ama sıktı be abi paso aynı şeyler... 3 ü oynamadım bu yüzden kendimi de bişiy kaçırmış gibi hissetmiyorum nedense
  • 
Sayfa: önceki 15961597159815991600
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.