Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 [ANA KONU] (1597. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
121.007
Cevap
561
Favori
3.399.218
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15951596159715981599
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: lecturer

Bir şans verelim üstadım

bops 2 de gerçektende en büyük pişmanlığımı yaşadım lag yüzünden ki herkes yaşadı oynayan... ama beklicem bunu çıksın bi bakalm noolcak gidişata göre kararımı veririm. ozaman kadar zaten BF4 akıcağım kesin..!!
  • Beyler şimdiye kadar hiç ps almadım inşallah ilk olacak ama mesela arkadaş söylemiş psn aylık şu kadar falan diye. Nedir bu psn mesela hiç bilmiyorum.
  • Madden Nfl 25 Next gen

• quote:

Orijinalden alıntı: psychocake

quote:

Orijinalden alıntı: lecturer

Bir şans verelim üstadım

bops 2 de gerçektende en büyük pişmanlığımı yaşadım lag yüzünden ki herkes yaşadı oynayan... ama beklicem bunu çıksın bi bakalm noolcak gidişata göre kararımı veririm. ozaman kadar zaten BF4 akıcağım kesin..!!

Dedicated server olacak diyorlar. Belki düzelir. Lag yüzünden bu seriye hiç bulaşmadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: smylmzr

Beyler şimdiye kadar hiç ps almadım inşallah ilk olacak ama mesela arkadaş söylemiş psn aylık şu kadar falan diye. Nedir bu psn mesela hiç bilmiyorum.

Online oyun oynaya bilmek için plus üyesi olmak zorundasın.Haliyle plus da bedava değil.Aylık yada yıllık para ödemelisin karşılığında multiplayer oynayabilecek ve bedava oyunlar edine bileceksin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shagrath

quote:

Beyler şimdiye kadar hiç ps almadım inşallah ilk olacak ama mesela arkadaş söylemiş psn aylık şu kadar falan diye. Nedir bu psn mesela hiç bilmiyorum.

Online oyun oynaya bilmek için plus üyesi olmak zorundasın.Haliyle plus da bedava değil.Aylık yada yıllık para ödemelisin karşılığında multiplayer oynayabilecek ve bedava oyunlar edine bileceksin.

Anladım üye olmadıkça herhangi bir online oyun oynayamayacak mıyım
  • AC4 Black Flag PS4

• quote:

quote:

quote:

Free to play oyunları oynayabilirsin sadece.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Free to play oyunları oynayabilirsin sadece.

Anladım eyvallah onlarda büyük ihtimal dandik oyunlardır herhalde sağolasın
  • NBA 2K çok güzel görünüyor ya işte bu oyun kesin alınmalı
  • quote:

Orijinalden alıntı: psychocake

Mustafa Yiğit bana cevap vemişti ve burada paylaşmıştım 1350 TL olacak ve Aralık 15'te muhtemelen gelicek konsol en kötü senaryo Ocak 15'e kadar satışa çıkmış olacak. Daha fazla konuşmaya gerek yok bu konuyu diye düşünüyorum. Ama tabiki her an herşey değişebilir...

Hangi konuyu konuşacağız paşam burada :S Hem heran herşey olabilir diyorsun kesin bilgi gibi lanse ediyorsun...Bu forumun da cıvkı çıktı ya valla...Hangi konuyu konuşacağız paşam burada :S Hem heran herşey olabilir diyorsun kesin bilgi gibi lanse ediyorsun...Bu forumun da cıvkı çıktı ya valla...
  • GOGOMEZ kullanıcısına yanıt
    Aynen True Next-gen olmuş
  • çok faydalı paylaşımlar burada ve hepimizde sabırsız bir bekleyiş. temmuz sonu gibi sattım ps3 ümü ve halen pişmanım. kasım 15 inde amerikada olacak birilerini arıyorum. merak ettiğim sony bu kadar talebi karşılayabilecekmi acaba. ( ilk 10 gün için söylüyorum) . spotçular nasıl getirebilecekler türkiyeye? ekim ayı neden bu kadar uzun sürdü bu sene
  • mertvontrier kullanıcısına yanıt
    Ps4 heyecani gözlerime iyi gelmis anlasilan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Next-gen Thief PS4

• quote:

Orijinalden alıntı: GT_55

quote:

Orijinalden alıntı: d3vstator

quote:

Orijinalden alıntı: N'DexteR

Bir süre ps3 ile devam edip mevcut neslin suyunu çıkarmak en iyisi. Çıktığı gibi almayı düşünsemde killzone oynar beklemeye koyulurum. Oyun fiyatları bu derecede yüksekten uçarken her oyun çıktığı gibi alınmaz. Bu sırada ps3 oyalar beni.

En mantıklısı bu görünüyor zaten, konsol güzel olmasına güzel ama oyun yönünden Drive Club'ın da ertelenmesi ile benim açımdan cazip bir tarafı kalmadı. Gran Turismo çıkana kadar bekleriz paşalar gibi PS3/360 ve PC ile idare ederiz...

Aha buraya yazıyorum.İlk çıktığı gün alacaksın.

Alır birde üstüne Unboxing videoyu direk çakar.
  • Arkadaşlar tahmininizce bu 2 TV' den birini alsam, görüntü olarak PS4' de sorun yaşarmıyım?

Demek istediğim aslında PS4'e 100Hz Full HD Bir TV Yeterlimi?

http://www.teknosa.com/urunler/110012753/philips-32pfl3158h12-fhd-led-lcd-tv
    http://www.teknosa.com/urunler/110012629/samsung-32f5070-fhd-dvb-s-led-lcd-tv

TV için en fazla 1000 tl ayırabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theoki -- 19 Ekim 2013; 23:55:48 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ilkermurat

Ps4 kutu açma videosu

kulaklık 2$lık çin malı kulaklıklarından farksız

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zerosoap -- 20 Ekim 2013; 0:15:37 >
  • 
Sayfa: önceki 15951596159715981599
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.