Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 [ANA KONU] (1366. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
121.007
Cevap
561
Favori
3.399.214
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13641365136613671368
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Vustic

Online oynamak için ne kadar ödeme yapmak zorunda kalacağız?

100tl senelik sanırım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkür ederim .

Bu arada superonline sistemi döşeli sitede fakat kafamı kurcalamıştır her zaman , mesela şu an 8 mbit'e kadar sınırsız 63 tl sanırım ttnette 25 gb akk li , bu adamlar daha ucuza , 20 mbit + 50 gb akk veriyor bunda bir iş var diye düşünüyorum . Gerçi ben 36 ödüyorum şu an , bir de yan taraftaki arkadaş türk telekomda çalıştığından sıkıntı oldumu hiç ttnet in müşteri hizmetlerine bulaşmadan bu arkadaş servise söylüyor vs halloluyor. Ama geçsemmi demeden edemiyorum superonline a. Neyse değerler yeterliyse pek önemli değil . BF4 multi 64 oyuncu oynatır umarım
  • Upload yapıyorsun da ne kadar yapıyorsun. Fazla upload neye yarıyor. Host değilsen eğer
    Alt komşun yeni zellanda da mıydı 0.7 saniye lag oldu.
    google dan mı arattırdın yazdıklarını

Cepten yazıyorum hata varsa sffola

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlacK_TowerR

Benden buradaki tüm oyunculara bir tavsiye.

Eğer PS4 alacaksanız ve bulundugunuz mahallede Süperonline Fiber varsa bir dakika bile düşünmeden geçiş yapın.
    PS4 de Net hızınız minimum 20 Mbit olmalı. (Bu benim şahsi düşüncem) Olmalıki PS4 gibi gelişmiş bir konsol ile yine gelişmiş Multiplayer oyunları rahatlıkla oynayın.

Oyun grafikleri ile internet hızı arasında bi bağ olduğunu sanmıyorum. bırak 8'i 4mbp bile tüm oyunlar için yeterli olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: arveladze011

Upload yapıyorsun da ne kadar yapıyorsun. Fazla upload neye yarıyor. Host değilsen eğer
    Alt komşun yeni zellanda da mıydı 0.7 saniye lag oldu.
    google dan mı arattırdın yazdıklarını

Cepten yazıyorum hata varsa sffola

O yorum benim değil başkasının, size bir örnek vereyim; mesala ps4 de oyunu oynarken bir yerde takıldın, paylaşım özelliği sayesinde arkadaşın senin oyunu devam ettiriyor, bu sırada oyun stream ediliyor, saniyede 60KB ile ne tür video stream edebilirsin ki?

• Hala rahat ve lagsız oynamayı mbit yüksekliğiyle ölçen arakadaşlar var. Rahat ve lagsız oynamanız oyunun serverlarına ne kadar yakın olduğunuza ve pinginize bakar, 1 mbit hıza sahip birisi serverlara sizden daha yakın olsun uzak olan kişinin neti ister 20 ister 50 mbit olsun yakın olan kişi (ping düşük olacağından) sizden daha rahat oynayacaktır. İndirmeler içinse hızlı bir internete sahip olmak avantaj tabii.
  • Multiplayer ve video stream
    bir yaşıma daha girdim.

• quote:

Orijinalden alıntı: The_Illusionist

Hala rahat ve lagsız oynamayı mbit yüksekliğiyle ölçen arakadaşlar var. Rahat ve lagsız oynamanız oyunun serverlarına ne kadar yakın olduğunuza ve pinginize bakar, 1 mbit hıza sahip birisi serverlara sizden daha yakın olsun uzak olan kişinin neti ister 20 ister 50 mbit olsun yakın olan kişi (ping düşük olacağından) sizden daha rahat oynayacaktır. İndirmeler içinse hızlı bir internete sahip olmak avantaj tabii.

Kardeş peki 60KB yeterli mi sizce?

• Mesafe konusunda ise haklısınız, %100 kalıyorum

• Gamescom kameramanı için twitterden özür dileri yoshida :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Opricnik

/>

Gamescom kameramanı için twitterden özür dileri yoshida :D

Kesinlikle kameraman ve goruntu yonetmeni kimse arkadaki ekip cok amatordu. Oyun trailerlerinda videolarda surekli sahneye gecis yapip durdular. Sinir oldum.

• Yerinde olmuş

• quote:

Orijinalden alıntı: cantosman

ps4 de elimizdeki logitech G27 yada fanatec direksiyonları kullanabilecekmiyiz arkadaşlar

bir soru sorduk bağlantı hızları kavgasından gümbürtüye gitmiş
    gidin ttnet kısmında tartışın kardeşim
  • Ps3 aksesuarları çalışacak dendi, kulaklıklar çalışıyor zaten, move'da çalışıyor, bence direksiyon da çalışır.

Drive club'ın yapımcıları çalışacağını söylemişti.
  • Playstation 4, sadece Türkiye de değil, kendi ana vatanı Japonya da da yıl sonu satışa çıkacakmış

Playstation 4'ün Uzakdoğu'daki geleceği netleşiyor
    http://www.donanimhaber.com/diger-ev-elektronigi/haberleri/Playstation-4un-Uzakdogudaki-gelecegi-netlesiyor.htm
  • quote:

Orijinalden alıntı: Swords Of Fate

Ps3 aksesuarları çalışacak dendi, kulaklıklar çalışıyor zaten, move'da çalışıyor, bence direksiyon da çalışır.

Drive club'ın yapımcıları çalışacağını söylemişti.

teşekkürler arkadaşım oh ya bende bunu duymak istiyordum demekki kaçırmışım

bende bluetuht kulaklık var birde sony nin 4+1 kulaklığı var ps3 için oda çalışır herhalde
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilker_xxx

Playstation 4, sadece Türkiye de değil, kendi ana vatanı Japonya da da yıl sonu satışa çıkacakmış

http://www.donanimhaber.com/diger-ev-elektronigi/haberleri/Playstation-4un-Uzakdogudaki-gelecegi-netlesiyor.htm

o zaman biz ilk etap makineleri almayalım derim baksanıza
    ilk etap makineleri japonyada satışa sunmuyacaklarmış
  • quote:

quote:

Playstation 4, sadece Türkiye de değil, kendi ana vatanı Japonya da da yıl sonu satışa çıkacakmış

Abi arada 1 ay olacak, Eğer herhangi bir sorunu varsa bu 1 ayda belli olmaz. En az 1 sene süre lazım. Eğer ilk parti Playstation 4 ler den alınmak istenmiyorsa en az bir sene sonra çıkan Playstation 4 ler den alınmalı. Zaten versiyon numaraları barkotun da ve cihazın arkasında yazıyor.

Mesela Playstation 3' ün 6-7 versiyonu çıktı. Her seferinde biraz daha geliştirildi ve daha sorunsuz hale geldi.

Ama ben yeni nesilde bu tür sıkıntıların olacağını zannetmiyorum. Çünkü aşırı ısı sorunu çözülmüş ve tüm arızaların kaynağı zaten yüksek ısıydı.
  • quote:

quote:

quote:

Abi arada 1 ay olacak, Eğer herhangi bir sorunu varsa bu 1 ayda belli olmaz. En az 1 sene süre lazım. Eğer ilk parti Playstation 4 ler den alınmak istenmiyorsa en az bir sene sonra çıkan Playstation 4 ler den alınmalı. Zaten versiyon numaraları barkotun da ve cihazın arkasında yazıyor.

Mesela Playstation 3' ün 6-7 versiyonu çıktı. Her seferinde biraz daha geliştirildi ve daha sorunsuz hale geldi.

Ama ben yeni nesilde bu tür sıkıntıların olacağını zannetmiyorum. Çünkü aşırı ısı sorunu çözülmüş ve tüm arızaların kaynağı zaten yüksek ısıydı.

tamam mantıklı açıklaman ilkercim
    yalnız ben yinede ps3 le biraz gt6 yla vakit geçirip
    ps4 ü 2014 ün eylülü gibi almayı düşünsemde sağım solum belli olmaz
    bi bakmışın elektronik bir markete girip almışım
  • quote:

Bu normal çünkü japonlar el konsollarına ev konsollarından daha fazla önem veriyorlar

bkz : ps vita ve 3ds ilk nerde çıktı ;)
    ev konsollarına önem yok japonyada çok fazla

ps3 zar zor 10 m
    sattı .3ds 2 sene geçti o rekoru
  • 
Sayfa: önceki 13641365136613671368
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.