Şimdi Ara

2012-15 Honda Civic Sedan İlk Mesajı Okuyunuz (1227. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
88.286
Cevap
298
Favori
4.431.591
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12251226122712281229
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: jehan

quote:

Orijinalden alıntı: iyimser29

quote:

arabasını kendi yıkayan civicdaşlar, kaportayı kurulamak için ne kullanıyorsunuz? Bim'de satılan mikrofiber bezlerden mi? eski atlet mi? kirli don mu?

A101'de satılan mikrofiber bezle

ilk soruma cevap

quote:

Orijinalden alıntı: sarioglu

quote:

arabasını kendi yıkayan civicdaşlar, kaportayı kurulamak için ne kullanıyorsunuz? Bim'de satılan mikrofiber bezlerden mi? eski atlet mi? kirli don mu?

eski atlet

2. soruma cevap

quote:

Orijinalden alıntı: caucass

quote:

eski temiz don

3. soruma cevap

bir tane daha seçenek koysam ona da cevap gelecekti eminim:D ard arda nasıl da sıralanmış öyle ağzıma tıkar gibi cevaplar:D en olurlu olan mikrofiber bez sanki. kuruması saklaması su emme kapasitesi en iyi olan o gibi.

aynen camları çekçekle alıyorum sonra mikrofiber bezle kopartayı en ince ayrıntısına kadar temizliyorum sonra camları normal bezle ıslatıp havlu peçeteyle kuruluyorum o kadar işte :)

bu arada konu dışında birşey diyecem fotoğraflarını da çektim, akşam garaj biraz rüzgarlı ve tozluydu klimanın autosu sürekli açık zaten arabayı çalıştırınca önce turuncu ışık yandı bir süre düzeldikten sonra kendiliğinden yeşil ışığa geçti, hülasa dış - iç havayı bile kendisi yarlıyor

• bir manuelcinin logosu:))))

otomatikçilere gelsin...
    http://i.imgur.com/zka6VsW.jpg
  • quote:

Orijinalden alıntı: lahosmania

bir manuelcinin logosu:))))

otomatikçilere gelsin...
    http://i.imgur.com/zka6VsW.jpg

güzell
  • ön camlarda vakumlu tsi motor kullanılmasının sebebini buldum...sanıyorum inşallah öyledir....sizinde tahmin ettiğiniz şey...

malum camları açarken kapı lastikleri camı süpürmüyor..bi arkadaş demişti karları camı açarak temizleyemiyorum diye...

cam inerken lastikler açılıyor....kapanınca da lastikleri vakumlamalı ki kapalı halde içeri su almasın....

doğru olabilirmi sizce....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hurma10 -- 2 Nisan 2013; 17:00:09 >
  • yaw biraz fazlaca kıl milletiz galiba
  • Arkadaşlar Honda ailesine ve sizin aranıza katılmak için bugün en büyük adımı atmış bulunmaktayım. Siparişi verdim kaporasını da ödedim. İnşallah Cuma günü araç elimde olacak. Forumda bir kaç arkadaşımızla konuşmuştuk.
    En son olarak 2013 Elegance ECO Otomatik+Deri Koltuk+Navigasyon+4 Cama Film Park Sensörü ve Boya Koruma vs diye pazarlık yapmıştık.Bugün bayide son ayak üstü pazarlıkta Spoiler ve Egzoz Nikelaj Kaplamasını da eklettirdim araca. Hepsi beraber 57000 liraya mal oldu.Cuma günü aksilik olmazsa aracıma kavuşmuş olacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: caracas34

2013 Elegance ECO Otomatik+Deri Koltuk+Navigasyon+4 Cama Film Park Sensörü ve Boya Koruma vs diye pazarlık yapmıştık.Bugün bayide son ayak üstü pazarlıkta Spoiler ve Egzoz Nikelaj Kaplamasını da eklettirdim araca. Hepsi beraber 57000 liraya mal oldu.Cuma günü aksilik olmazsa aracıma kavuşmuş olacağım.

hayırlı olsun.....fiyat güzel....güle güle kullanın.....

trafik kurallarına uyalım...uymayanları uyaralım....Laissez-nous respecter les règles de circulation ... pour avertir ceux qui n'en ont pas ....
  • quote:

Arkadaşlar Honda ailesine ve sizin aranıza katılmak için bugün en büyük adımı atmış bulunmaktayım. Siparişi verdim kaporasını da ödedim. İnşallah Cuma günü araç elimde olacak. Forumda bir kaç arkadaşımızla konuşmuştuk.
    En son olarak 2013 Elegance ECO Otomatik+Deri Koltuk+Navigasyon+4 Cama Film Park Sensörü ve Boya Koruma vs diye pazarlık yapmıştık.Bugün bayide son ayak üstü pazarlıkta Spoiler ve Egzoz Nikelaj Kaplamasını da eklettirdim araca. Hepsi beraber 57000 liraya mal oldu.Cuma günü aksilik olmazsa aracıma kavuşmuş olacağım.

hayırlı uğurlu olsun güle güle bin,
    daha önce de dediğim gibi gel bize havanı bas paşam :) yakışır, üstün aksesuarlarınla ez bizi...

• quote:

Orijinalden alıntı: iyimser29

quote:

Arkadaşlar Honda ailesine ve sizin aranıza katılmak için bugün en büyük adımı atmış bulunmaktayım. Siparişi verdim kaporasını da ödedim. İnşallah Cuma günü araç elimde olacak. Forumda bir kaç arkadaşımızla konuşmuştuk.

hayırlı uğurlu olsun güle güle bin,
    daha önce de dediğim gibi gel bize havanı bas paşam :) yakışır, üstün aksesuarlarınla ez bizi...

Teşekkür ederim araç konusunda merak ettiğim pek çok konuya aydınlık getirdiniz 400 sayfa boyunca

• quote:

Orijinalden alıntı: hurma10

quote:

2013 Elegance ECO Otomatik+Deri Koltuk+Navigasyon+4 Cama Film Park Sensörü ve Boya Koruma vs diye pazarlık yapmıştık.Bugün bayide son ayak üstü pazarlıkta Spoiler ve Egzoz Nikelaj Kaplamasını da eklettirdim araca. Hepsi beraber 57000 liraya mal oldu.Cuma günü aksilik olmazsa aracıma kavuşmuş olacağım.

hayırlı olsun.....fiyat güzel....güle güle kullanın.....

trafik kurallarına uyalım...uymayanları uyaralım....Laissez-nous respecter les règles de circulation ... pour avertir ceux qui n'en ont pas ....

Teşekkür ederim kazasız belasız Civic'li Günlere

• http://i.imgur.com/krNGC54l.jpg
    http://i.imgur.com/cQw7qMKl.jpg
    Bıcı bıcı zamanı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: feyzson

quote:

Orijinalden alıntı: elegance_986

quote:

Orijinalden alıntı: melil

quote:

Orijinalden alıntı: elegance_986

quote:

Ön arka park sensörlerim takıldı kendinden boyalı
    Ön park sensör düğmeli , düğmeside esp ve far yıkamanın arasındakı boş kapağa monte edildi

Ön park sensörü ne kadara mal oldu acaba bende arka park sensörü var fakat ön yok taktırmayı düşünüyorumda bu arada hayırlı olsun bir de bizim araçlara serviste otomatik katlanır ayna ve cam kaldırma modülü takılabiiyor mu?

Ayna yok ama cam modülü var ön park 230 tl daha ucuzda vardıda elektronikte ucuza kaçmıyorum ben ama çok iyi oldu

Cam kaldırma modülü için ne kadar diyorlar? Teşekkür ettim tekrar hayırlı olsun.

antalya servis cam kaldırma modülü için 150 tl, ayna katlama modülü içinse 125 tl dedi geçen hafta. bilginize...

aracin garantisi hakkinda birsey soylediler mi acaba. ben bu modulleri bursada sordum, takariz ama elektronik aksaam garanti disi kalir dediler....

• 18:00 - 19:30 arası forum kapalı.....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hurma10 -- 2 Nisan 2013; 19:03:22 >
  • Otomobil
    2014 Honda Civic
    Ülkedeki en iyi sedan.

http://www.honda.com.br/automoveis/Paginas/new-civic.aspx

brezilya web site....2014 çıkmış orada....
    güzelde bir navi takılmış....
  • Merhaba arkadaslar. LPG konusunda bazi arkadaslarin isine yarayabilecek bir excel hazirladim. Isteyene dogrudan da gonderebilirim.

Hesaplarda hata farkeden olursa yazsin duzeltirim. Muhasebeci degiliz en nihayetinde ama 4 islem fena sayilmaz:D

Ozetle 23 ocakta arac alindi. 1400 km binildi. 27 subatta lpg takildi 2000 km daha binildi. ne kadar yakmisim. LPG taktirmasaydim ne kadar yakardim vs vs hesaplari.

Buyrun:

2012-15 Honda Civic Sedan İlk Mesajı Okuyunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: hurma10

Otomobil
    2014 Honda Civic
    Ülkedeki en iyi sedan.

http://www.honda.com.br/automoveis/Paginas/new-civic.aspx

brezilya web site....2014 çıkmış orada....
    güzelde bir navi takılmış....

arkası bizim kasayla aynı amerikan versiyonu amerikada kalıcak anlaşılan
  • quote:

Bıcı bıcı zamanı

Kare plaka ne kadar yakışmış.

• Ben bu motordan istiyorum ''2.0 16V SOHC i-VTEC FlexOne''.

Ilgın valla bizi masraftan masrafa koşturuyorsun. Şimdi kare plaka yaptırsakmı .
  • quote:

Orijinalden alıntı: ireyal

quote:

Bıcı bıcı zamanı

Kare plaka ne kadar yakışmış.

Tşk ederim saolun
    Hiç bekleme :)
    Araba kaşınıyo abi ben napıyım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi melil -- 2 Nisan 2013; 19:52:26 >

• quote:

http://i.imgur.com/krNGC54l.jpg
    http://i.imgur.com/cQw7qMKl.jpg
    Bıcı bıcı zamanı

maaşallah

• 
Sayfa: önceki 12251226122712281229
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.