Şimdi Ara

Barcelona - Real Madrid | El Clásico | 2016 - 2017 | 03.12.2016 | 18:15 (83. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.515
Cevap
12
Favori
104.939
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8182838485
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• quote:

Orijinalden alıntı: cem_k12

/>

• quote:

Orijinalden alıntı: uNPReTTieR

quote:

Orijinalden alıntı: [DMC]

Sen Real Madridli değil miydin?

ne real'i ne de barca yi destekliyorum
  • ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jamez -- 27 Ocak 2012; 15:19:45 >
  • çok zevkli bir maçtı
    hakemler rezaletti
    maçı barcelonalı futbolcuların takmamasına rağmen real kazanamadı bu ne pasiflik diyeceklerine hala hakem şans manş diyenler var hayretle okudum
    pepe hakkında yorum yapmıyorum çünkü onu insan olarak görmüyorum
    messi her top aldığında real 3-4 kişi ile kapatıyor bu da en kötü maçında bile messinin ne kadar büyük futbolcu olduğunu gösteriyor
    c.ronaldo yine devamlı teke tek yakalamasına rağmen rakiplerini çok nadir geçti
    kaka çok etkisizdi ancak ben yine de real madride bir beyin bir oyunu yönlendirici kaka tipinde bir oyuncu lazım diyorum
    hakem hakem olaydı maçı real 7kişi ile falan bitirirdi barcelona ise 9kişi falan
    mesutun insanlık dışşı neydi ya öyle ağzım açık kaldı ne fizeydi ya
    bence real ligde çok dikkatli olmalı eğer şampiyon olmak istiyorsa
  • quote:

Orijinalden alıntı: cem_k12

/>

• quote:

Orijinalden alıntı: michael scofield77

çok zevkli bir maçtı
    hakemler rezaletti
    maçı barcelonalı futbolcuların takmamasına rağmen real kazanamadı bu ne pasiflik diyeceklerine hala hakem şans manş diyenler var hayretle okudum
    pepe hakkında yorum yapmıyorum çünkü onu insan olarak görmüyorum
    messi her top aldığında real 3-4 kişi ile kapatıyor bu da en kötü maçında bile messinin ne kadar büyük futbolcu olduğunu gösteriyor
    c.ronaldo yine devamlı teke tek yakalamasına rağmen rakiplerini çok nadir geçti
    kaka çok etkisizdi ancak ben yine de real madride bir beyin bir oyunu yönlendirici kaka tipinde bir oyuncu lazım diyorum
    hakem hakem olaydı maçı real 7kişi ile falan bitirirdi barcelona ise 9kişi falan
    mesutun insanlık dışşı neydi ya öyle ağzım açık kaldı ne fizeydi ya
    bence real ligde çok dikkatli olmalı eğer şampiyon olmak istiyorsa

Vay be, biz başka maç izlemişiz. Real Madridli futbolcular 100 bin kişiyi susturdu orda, sahadaki 11 oyuncu mu maçı takmayacaktı? 2-0'dan 2-2'ye getiren de bizdik, daha 10. saniyeden pozisyon bulmaya başlayan da, ne pasifliğinden bahsediyorsun sen?

Not: Pepe Messi'nin eline basınca kasap, Messi Pepe'ye tekme atınca dünyanın en iyi futbolcusu. Ohoy ohoy...
    Nah Pepe'yi ayıplarım bundan sonra. Pepe benim gözümde dünyadaki 500 milyon Reallinin sinirlerine tercüman olan, bu çirkeflere davranılması gerektiği gibi davranan çok büyük bir futbolcudur. 100 bin kişinin ıslıklarına müthiş oynayarak da çok güzel bir cevap vermiştir.
  • pepeye ceza gelmedı değil mı gene

realın lobısı federasyonda guclu,ne kadar pislık bır adam su pepe

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b_sevki -- 29 Ocak 2012; 0:36:41 >
  • Başlık düzenlendi.
  • Havaya girebiliriz o zaman
    Barça atar atar geçer diyorum.Puan farkıda böylece iner 1'e.
  • Madrid eğer Barca'yı devirirse bu moralle Münih'i de devirir Şampiyonlar liginide,lig kupasını da alır. Barca yenerse aynı şey onun içinde geçerli. Hem de nou camp ta çok kritik bir karşılaşma.Ben kıran kırana maç olacak Madrid bu sefer makus talihini yenecek diyorum. Ulan Real de gitgide Fb ye benzemeye başladı. İnşallah bu dangalaklar ilk yarı golü bulmazlar.
  • 1/0 denicem 18 oran
  • quote:

Orijinalden alıntı: L[e]gi0n

1/0 denicem 18 oran

Aynen.
    10 lira bastım İY1MS0'a. Çok cazip geldi. 180 lira az para değil.
  • 0/1 denemeyi düşünüyorum bende 4,25 oran
  • Eskiden burada atışmalar, yorumlar eksik olmazdı ama şimdi herkes sus pus.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yaban arısı

Eskiden burada atışmalar, yorumlar eksik olmazdı ama şimdi herkes sus pus.

ee, benim karşımda dünyanın en iyi takımı ve onun en iyi futbolcusu cristiano ronaldo olsa ben de sus pus olurdum.

• Madrid in kaç defa hezimete uğradığını ben unuttum.Zira el-clasicolarda kendi evinde beraberliğe sevinen bir takımdan bahsediyoruz.Galibiyeti zaten geçtik.Neyse.Barca>Madrid;Messi>Ronaldo..Ama T.D. olarak ise Mou>Gua..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kemikkıran Pepe

quote:

Orijinalden alıntı: yaban arısı

Eskiden burada atışmalar, yorumlar eksik olmazdı ama şimdi herkes sus pus.

ee, benim karşımda dünyanın en iyi takımı ve onun en iyi futbolcusu cristiano ronaldo olsa ben de sus pus olurdum.

Kulüplerin tarihi başarılarını karşılaştırırsak ilk söylediğin bir ihtimal ama ikincisiğ yaşını ve zeka seviyeni belli ediyor.
  • Kim ne derse çok garip maç olacak
  • Bu maça çok yüklenmemeliyiz bence.Ligten daha önemli bir şampiyonlar ligi var önümüzde.Chelsea'yi hezimete uğratmamız lazım Camp Nou'da.Böylece bazıları biraz olsun hakemi bahane etmekten vazgeçer.
  • 
Sayfa: önceki 8182838485
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.