Şimdi Ara

[ARŞİV] Çek Satış & Takas Bölümü (3184. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
10 Misafir - 10 Masaüstü
5 sn
340.375
Cevap
1.223
Favori
10.322.838
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
70 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 31823183318431853186
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: utkumuz45

1 onaylı limango 20 TL ye 2 Şehirfırsatı kodu veren yiğit var mı?

2 limango alınır 1 ş.f. kod verilir... onaylı onaysız farketmez..
  • [ARŞİV] Çek Satış & Takas Bölümü

GRUPFONİ

10 TL grupfoni + %5 indirim (ikisi birleşir)====) 4 TL (stok 7 adet)

NOT:Pazarlık yoktur..
    Alışveriş bitiminde hesap geri alınır..
    Hesabın bağlı olduğu mail şifresi hiç bir şekilde verilmeyecektir... grupfoniden gelen mailin açılmayacağını ıspatlarım...

ÖM atın

ödeme : misli.com masrafsız

• quote:

Orijinalden alıntı: hop-e3

quote:

Orijinalden alıntı: emreaktop

piyasa tamamıiyle şehir fırsatı hakim olmuş durumda forumda en çok konusulan konu olmuştur :D bakalım bu kadar bedava dağıtımın altından neler çıkacak şehir fırsatının yıl sonundaki gelir tablosunu görmek istiyorum : Kar zarar ne durumdadır

Gelir:1 000 000
    Gider:1 000 000 000

Bizde bu konuyu bugün tartıştık ama adamlar çatır çatır reklamını yapıyor.O yüzden zarar kesinlikle söz konusu değil.Onlarda biliyor bu hesapları vs...

• 10 TANE 10 TL YÜKLÜ ŞEHİRFIRSATI HESABI 15 TL.

sinema kodları 50 kuruştan satılıcak diyen sivrizekalılar 3-4 tl nin altında alabileceklerini sanmasınlar. 1 sene süresi var, akmaz kokmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BreakBeaT -- 2 Kasım 2012; 19:24:39 >
  • 6 adet sinema kodu alacağım fiyat teklif p.m.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gecemavisi06

quote:

Yav Limango onaylı sprz hesaplarının fiyatı dip yaptıda benim mi haberim yok ? Hatırladığım kadarıyla Limango davetten artık 20 lik vermiyor...
    2 limango onaylı istiyorsunuz, ederi 6 TL dir ki 1 şehirfırsatı koduna da 6 TL vermem, sabah forumdan 2,5 TL ye aldım zaten tanesini...
    Hayırlı işler..

• 10 TANE 10 TL YÜKLÜ ŞEHİRFIRSATI HESABI 15 TL.

sinema kodları 50 kuruştan satılıcak diyen sivrizekalılar 3-4 tl nin altında alabileceklerini sanmasınlar. 1 sene süresi var, akmaz kokmaz
  • 20 tl şf hesap alınacaktır.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: gecemavisi06

quote:

Yav Limango onaylı sprz hesaplarının fiyatı dip yaptıda benim mi haberim yok ? Hatırladığım kadarıyla Limango davetten artık 20 lik vermiyor...
    2 limango onaylı istiyorsunuz, ederi 6 TL dir ki 1 şehirfırsatı koduna da 6 TL vermem, sabah forumdan 2,5 TL ye aldım zaten tanesini...
    Hayırlı işler..

onaysız ver farketmez o da uyar..

• ALINIK ALTLİMİTLİ MARKAFONİ ALTLİMİTSİZDE OLUR MİN. 30 TL LİK ALTLİMİT 80 OLABİLİR.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gurgenli

quote:

Orijinalden alıntı: hop-e3

quote:

Orijinalden alıntı: emreaktop

piyasa tamamıiyle şehir fırsatı hakim olmuş durumda forumda en çok konusulan konu olmuştur :D bakalım bu kadar bedava dağıtımın altından neler çıkacak şehir fırsatının yıl sonundaki gelir tablosunu görmek istiyorum : Kar zarar ne durumdadır

Gelir:1 000 000
    Gider:1 000 000 000

Bizde bu konuyu bugün tartıştık ama adamlar çatır çatır reklamını yapıyor.O yüzden zarar kesinlikle söz konusu değil.Onlarda biliyor bu hesapları vs...

1. İHTİMAL:

ŞF, CM'den biletleri çok uyguna aldı. Ki aynı salon ve filme 5-10 kişi fazla almak CM'nin maliyetlerini arttırmayacaktır. Böyle büyük bir kampanya yaparak ismini daha geniş çevrelere duyurdu.

2: İHTİMAL:

ŞF, CM kampanyasını elinden geldiği kadar uzatır. Piyasaya dağıttığı 10 liraların hepsini tekrar toplar. İncelemeler yapar aynı bilgisayardan alınan biletleri iptal eder. Böylelikle çok sayıda maille abone olanların işine bir balta vurur. Belki piyasayı temizlemişken artık bonus da göndermez.

İkisinin de sonucu bir daha bonus vermemesiyle olabilir. Tabi olmayabilirdi. Bunu zaman gösterecek

• ŞEHİRFIRSATI KOD MEVCUTTUR...

TANE FİYATI 3TL DİR....

KODLARI İSTEDİĞİNİZ HESABTA ALIŞVERİŞTE KULLANABİLİRSİNİZ...

• arkadaslar şehir fırsatından pizza pizza kamoanyasından aldım 10 tl cekle 6 tl ye geldi yarın kullanabiliyor muyum bi de sorun cıkmamamsı için hangi bilgileri götürmrm lazım
  • 1 koda karşılık 2 onaysız limango verecek varsa pm den ulaşsın..
  • ŞEHİRFIRSATI 30 TL HESAP > 10 TL / 10 ADET ŞF 10 TL HESAPLA TAKAS OLUR.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: maestro_of_world

6 adet sinema kodu alacağım fiyat teklif p.m.

pm
  • Arkadaşlar sinema bilet alanlar IMAX için ne adar fark ödedi? Ben bugün gittim Ankamall AVM'ye ama onlara herhangi bir bilgilendirme gelmediği için satış işlemini yapamadılar. Normal biletlerde sıkıntı yokmuş ama IMAX filmlere ne kadar fark alacaklarını bilmiyorlar. Rezervasyon yaptılar, bilgilendirme maili yarın gelecekmiş..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaslar şehir fırsatından pizza pizza kamoanyasından aldım 10 tl cekle 6 tl ye geldi yarın kullanabiliyor muyum bi de sorun cıkmamamsı için hangi bilgileri götürmrm lazım
  • 
Sayfa: önceki 31823183318431853186
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.