Şimdi Ara

[ARŞİV] Çek Satış & Takas Bölümü (2939. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
340.375
Cevap
1.223
Favori
10.322.796
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
70 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 29372938293929402941
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: fkizilyel

quote:

Orijinalden alıntı: vanini

quote:

""hocam kodların patlak çıktı tabi bunlar kod ise. sana yarın (18/10/2012 gece 23.59'a kadar) geceye kadar süre veriyorum o para hesabıma 101 TL olarak (1 tl havale paramı dahi yatıracaksın) yatmazsa ertesi gün hakkında nitelikli dolandırıcılık suçundan dolayı şikayette bulunuyorum. bu arada hukuk fak son sınıf öğrencisiyim. herhalde işin ciddiyetini anlamışsındır ! """

abuabuzer adlı arkadaştan aynen alıntıdır. dün kendisine kod sattım ve dün bitme ihtimali olduğunu ne olur ne olmaz dün girmesini söyledim. ama yine de benim işim var deyip girmemiş bugün de bu mesajı atmış sonra kendisine verdiğim kodları denedim gerçekten geçersiz ANCAK BENDEKİ DİĞER KODLARI yani kendi kodlarımı denediğimde hiçbi sorun olmadığını ve kodların hala geçerli olduğunu anladım. anlaşılan kendisi hem kodları kullanıp hemde parasını geri almak istiyor hem bu şekilde bir tutumla...

tüm foruma duyurulur

AYNISI BENİM DE BAŞIMA GELDİ KOD VERDİM BİRİNE
    KODLARI KONTROL ETTİ TAMAM DEDİ ERTESİ GÜN PARAMI VER YOKSA SAVCILIK FALAN FISTIK BİR SÜRÜ HAKARET
    BİR GÜN SONRA KODLARI KULLANMADIĞINI NERDEN BİLEYİM
    BEN YAPMAM ÖYLE BİRİMİYİM BİR SÜRÜ LAF

O KADAR ANLATTIM FORUMA YAZDIM BELLİ KİŞİLER GRUPLANMIŞ HAKSIZDA OLSALAR BİRBİRİNİ TUTUYORLAR

BİR SÜRÜ LAF LAF EN SONUNDA ÇEK ALMIŞTIM İADE ETTİM

yani bende kendisine söyleim bugün kapanabilir diye ama beni asıl lok eden kodların kapanmamış olması..
    yani kodlar hala aktif demek ki bu adam kodları kullanmış sonra da böyle laf atıyor. yazık..

Alın size bir örnek daha ( Nitelikli Dolandırıcılık ) diyor Sanki haberi yokken parası uçuruldu...
    Arkadaş ne güzel uyarmış kodları kullanmadığı ne malum forumda böyleleri bir hayli fazlalaştı

Benim anlamadığım yine böyle sorun yaşayan arkadaşın hukukçu olması

HUKUK FAKÜLTESİ yazınca ne oluyor karşındaki senden korksun mu istiyorsun ,
    Sanki köleyle ticaret yapıyor.

Forumda çok alışveriş yapmamış kişilerle yapmayın böyle alışverişler yada belli kurallar koyun özellikle yeni üyelerden uzak durun ( bu ara sürekli artan bi yeni üye topluluğu var)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi netten -- 18 Ekim 2012; 11:02:04 >

• MARKAFONİ İNDİRİM BAŞLIĞI

Coca Cola Kodu 20 lik (75TL ve üzerinde geçerli) : 3 TL (TOPLU ALIMDA İNDİRİM)

Coca Cola Kodu 10 lik (50 TL de geçerli 10 TL indirim): 2 TL (SON 2 ADET)

Cips Kodu 5 lik(50 TL de geçerli 5 TL indirim) : 1 TL(SON 1 ADET)

ÖDEME : Misli yada İşbank

TAKAS: Bu kodlarla KELLOGS kodu yada daybuyday 20 TL takas yapılır.

ALINIK: Daybuyday 20 TL hesap ve mailiyle birlikte.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

""hocam kodların patlak çıktı tabi bunlar kod ise. sana yarın (18/10/2012 gece 23.59'a kadar) geceye kadar süre veriyorum o para hesabıma 101 TL olarak (1 tl havale paramı dahi yatıracaksın) yatmazsa ertesi gün hakkında nitelikli dolandırıcılık suçundan dolayı şikayette bulunuyorum. bu arada hukuk fak son sınıf öğrencisiyim. herhalde işin ciddiyetini anlamışsındır ! """

abuabuzer adlı arkadaştan aynen alıntıdır. dün kendisine kod sattım ve dün bitme ihtimali olduğunu ne olur ne olmaz dün girmesini söyledim. ama yine de benim işim var deyip girmemiş bugün de bu mesajı atmış sonra kendisine verdiğim kodları denedim gerçekten geçersiz ANCAK BENDEKİ DİĞER KODLARI yani kendi kodlarımı denediğimde hiçbi sorun olmadığını ve kodların hala geçerli olduğunu anladım. anlaşılan kendisi hem kodları kullanıp hemde parasını geri almak istiyor hem bu şekilde bir tutumla...

tüm foruma duyurulur

KODLARI KONTROL ETTİ TAMAM DEDİ ERTESİ GÜN PARAMI VER YOKSA SAVCILIK FALAN FISTIK BİR SÜRÜ HAKARET

O KADAR ANLATTIM FORUMA YAZDIM BELLİ KİŞİLER GRUPLANMIŞ HAKSIZDA OLSALAR BİRBİRİNİ TUTUYORLAR

yani bende kendisine söyleim bugün kapanabilir diye ama beni asıl lok eden kodların kapanmamış olması..
    yani kodlar hala aktif demek ki bu adam kodları kullanmış sonra da böyle laf atıyor. yazık..

1 lira bile iade etme bana kalırsa..eğer kodların çalışırlığından eminsen tabi.önemli olan vicdan,şu şunu demiş bu bunu demiş diye bakma.
    Sen kodları teslim ettiğinde çalışır durumdalar mıydı?evetse bu soruya cevabın,iade yapma bence.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• hepsi burada ve gold hediye çeki olan arkadaşlardan pm bekliyorum.
  • bitenekadar.com 10 tl hediye çeki bulunur.
    sanalpazar tc kimlik no onayı yapılır
    morhipo 25 tl alt limitli 15 tllik çek bulunur.
    2 adet 10 tllik sehirfırsatı hesabı bulunur.
    aradığım sehirfırsatı kodu ya da sanalpazar telefon onayı
  • **********SATILIK ŞEHİR FIRSATI HESAPLARI**********

50 TL'LİK HESAP------>27 TL----------------------> (16 ADET)
    30 TL'LİK HESAP------>17 TL----------------------> (11 ADET)
  • ALT LIMITSIZ TRENDYOL 20 TL YUKLU HESAP^^^8 TL

ODEME MISLI
  • Groupon Şehirfırsatı 10 tl'lik kod: 3 tl .. Yanında Markafoni 5 tl cips kodu hediye

Ödeme : misli.com

• quote:

Orijinalden alıntı: Evrekas

quote:

quote:

quote:

tüm foruma duyurulur

1 lira bile iade etme bana kalırsa..eğer kodların çalışırlığından eminsen tabi.önemli olan vicdan,şu şunu demiş bu bunu demiş diye bakma.
    Sen kodları teslim ettiğinde çalışır durumdalar mıydı?evetse bu soruya cevabın,iade yapma bence.

Bu tarz büyük satışları güvendiğiniz kişilere yapın. Uzun zamandır forumda tanıdığınız, bildiğiniz kişilerle. Yoksa her gün yeni biri damlıyor zaten.

• Beyler bir de bir şey sorcam: Bu şf kodlarının süresi dolmadı mı? Yani gelen kodları istediğimiz zaman kullanabiliyor muyuz?
  • daybuydaya girebilen varmı hiç iyi şeyler olmuo çekleri silmesinler simdi böle olmadiydi daha önce

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zorbey27 -- 18 Ekim 2012; 11:06:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zorbey27

daybuydaya girebilen varmı hiç iyi şeyler olmuo çekleri silmesinler simdi böle olmadiydi daha önce

tam da ürün alıyordum yaa.
  • hepiniz haklısınız hocam ama işte hala uğraşmaya devam ediyor zaten bu durumu bu hale getiren de kendisinin tavrı böyle tehditvari konuşmayla kimseyi ikna edemez öğrenmesi lazım. bu arada zaten benim içim de rahat çünkü kendisi de kodların bir kısmını akşam girdi ve çalışıyordu şimdi nasıl oldu da çalışmıyor anlamadım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: carlitoss

Beyler bir de bir şey sorcam: Bu şf kodlarının süresi dolmadı mı? Yani gelen kodları istediğimiz zaman kullanabiliyor muyuz?

şimdilik dolmamış hala elimde kod var kullanılabiliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: sedaps

quote:

Orijinalden alıntı: zorbey27

daybuydaya girebilen varmı hiç iyi şeyler olmuo çekleri silmesinler simdi böle olmadiydi daha önce

tam da ürün alıyordum yaa.

İlk kez değil daha öncede olmuştu sikinti yok düzelir birazdan

• satılık YENICARSIM %5 indirim hesabı.ilgilenenler pm atabilir..

• Bana 7 gun uzaklastirma veren admin nerdesin pm gel

• Şehir Fırsatından çok güvenilir bir kardeşimin hesabını kullanarak Dükkan Burger alışverişi yaptım ve ilk kez bu tür bir uyarı mesajı geldi:

Değerli Üyemiz,
    Groupon aracılığıyla yararlandığınız "Dükkan Burger'in Tüm İstanbul Şubelerinde Geçerli 25 TL'lik İndirim Çeki! Paket Servis Dahil!" kampanyasıyla ilgili olarak;
    Groupon kodunuzu kullanabilmek için firmaya aşağıda görselde işaretlenen "Güvenlik kodu" ile gitmeniz gerekmektedir.
    "Güvenlik kodu" olmadan Groupon kodunuz geçersiz sayılacaktır.
    Bol Grouponlu günler dileriz.

Eşini dostunu alıp bir yemeğe falan gidecek olanların dikkat etmesi gerekecek gibi. Acaba güvenlik kodundan neyi anlayacaklar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: spy1925

bitenekadar.com 10 tl hediye çeki bulunur.
    sanalpazar tc kimlik no onayı yapılır
    morhipo 25 tl alt limitli 15 tllik çek bulunur.
    2 adet 10 tllik sehirfırsatı hesabı bulunur.
    aradığım sehirfırsatı kodu ya da sanalpazar telefon onayı

morhipo 25 tl alt limitli 15 tllik hesap takas edilmiştir.
    diğerleri için takas devam ediyor
    morhipo alt limitsiz 10 tl de bulunur
  • Şehirfırsatı 20 liralık indirim (hesap + kod şeklinde ) : 4 lira.

ŞEHİRFIRSATI 10 LİRALIK HESAPLAR 1,5 LİRA.
    TOPLU ALIMLARDA VE ESKİ MÜŞTERİLERİME YALNIZCA 1 LİRA.

Trendyol 50 Lira Alt Limitli 20 Lira Çek yüklü hesap : 3 LİRA.

Limango 20 LİRA YÜKLÜ ONAYSIZ HESAPLAR 3 LİRA.

NOT : FİYATLARIMDA PAZARLIK YOKTUR.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Evrekas -- 18 Ekim 2012; 11:56:39 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 29372938293929402941
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.