Şimdi Ara

ANADOLU EFES Basketbol (2020-2021 EUROLEAGUE ŞAMPİYONU) (98. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.310
Cevap
37
Favori
325.078
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 96979899100
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: fuatturkrap

yazik oldu. ama oktay hoca iyi bir baslangic yapmis oldu ikinci efes donemine. gelecek sezon icin tecrubedir bu da.

Aynen öyle.Oktay Mahmuti 2.maç dişinda hatalar yapmadı.

Alan savunması eleştiriliyor ama eleştirilmemeli kazandığımız maçlarda da alan savunması vardı.Hatta bu maçta adam adama da denedik sadece alan savunmasına bağlı kalmadık hani.Şutlar riske edilebilirdi ,edildi..Ama Semih,Gordon birden oyundan düşünce Farmar,Barac sakatlanınca maçı kazanmak çok zor olacaktı tabi ki...Eğer böyle olmasa alan savunması olmuş olmamış hiç konuşulmayacaktı belki de.

Önemli olan şey şu , Efes 4 yıldır kayıplarda idi..Ama bu sene geri döndü..Önemli olan seneye de buralarda olmak işte o zaman anlarız Panathinaıkos gibi olmak nasıl diye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyoruk -- 26 Nisan 2013; 23:53:30 >

• Anonsçuya sayan bir tek ben değilim dimi?
  • Gene hüzünlü bir yıl . Ulan kalın kafalı Türk başkanları anlamıyor sistem olmadıktan sonra bir halt olmuyor ! (Sadece Efes değil bütün kalın kafalı takımlar. KSK ve Banvit hariç.)
  • İlk 15 dkk beklediğimizden çok kolay bir maç oluyordu. Çünkü ribauntları alıyorduk ve 3lük yüzdeleri çok kötüydü. Sonra atamadıklarını aldılar, 3lükleri attılar ve fark bir anda eridi. Bizim kadar basit top kaybı yapan ve serbest atışlar konusunda sıkıntı çeken bir Euroleague takımı yoktur sanırım. Vujacic gibi skorer bir adamın eksikliğini çok hissettik. Gerçi o da oynasa birşey değişmezdi son maçlarında berbat oynuyordu... Takımdan bence Semih ve Shipp başta gönderilmeli. Bunların yerine sağlam bir pivot ve 3lük atacak adam lazım. Vujacic de ya eski formuna kavuşmalı ya da o tarz bir adam alınmalı. Kuqo sakat mı neden oynatılmadı bilmiyorum fakat böyle maçlarda bu adamı oynatamıyorsan kadroda da boş yere tutmanın anlamı yok... Ayrıca Spanoulis gibi bir beyin gerekiyor takıma. Zamanın Naomoski sini her zaman aramışımdır.
  • Taraftar maç başından itibaren sahaya torpil attı hakem yanılmıyorsam ya 3. periyottu ya son periyot göstermelik uyarı anonsu yaptırdı.

Maç sonu meşale yaktılar, bitiminde sahaya girdiler. İyi ki yenmemişiz kazansak neler yapacaklardı kim bilir?

İstanbul' da olsa anında saha kapamayla tehdit ederler ceza verirler böyle oluyor maalesef bu işler.
  • Şunu bir türlü anlayamıyorum.Bu yunan takımları her sene ya f4 yaparlar veya final oynarlar yada şampiyon olurlar.Hiç bir zaman bıkmazlar sanki aç takımlar gibi birde hakemler bunlar için her şeyi yaparlar biz de yıllarca bekleyelim ki f4 yapalım.ne diyelim çok yazık ne hayeller kurmuştuk
  • Çok yazık oldu şu maç böyle bitmemeliydi. Kyle Hines'ın son saniyede yaptığı en hafif tabiriyle terbiyesizlik. Maçı kazanmışsın zaten ne diye rakibi tahrik edici hareket yapıyorsun.
  • Ya şu Yunan ... töbe töbe ders veremedik ya ona üzülüyorum adamlarda nasıl bir hırs var sanki yani dünyayı kurtaracaklar galip gelince cidden sevmiyorum bu yunanları ama adamlar Takımlarına acayip bağlılar holiganlar..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sercann35

Çok yazık oldu şu maç böyle bitmemeliydi. Kyle Hines'ın son saniyede yaptığı en hafif tabiriyle terbiyesizlik. Maçı kazanmışsın zaten ne diye rakibi tahrik edici hareket yapıyorsun.

işte böyle ne idüğü belirsiz insanlar. Ama suç bizde.. 15 sayı farktan veriyorsan maçı hata tamamen bizdedir. Efesli oyuncularda ruh yoktu 2. yarı. Özellikle de son çeyrekte tamamen koptular oyundan. Hak ettik maçı kaybetmeyi. Oly daha çok istedi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu arada Panathinaikos Barcelona OAKA da Siren sesini uyardılar hemen bizim maçta torpil ses bombası attılar uyarı bile yok . Sadece göstermelik bir uyarı geldi. Merak ediyorum Olympiakos'un rakibi Barça veya CSK olsa böyle devam ettirebilir miydi hakemler .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erwin Rommel

Bu arada Panathinaikos Barcelona OAKA da Siren sesini uyardılar hemen bizim maçta torpil ses bombası attılar uyarı bile yok . Sadece göstermelik bir uyarı geldi. Merak ediyorum Olympiakos'un rakibi Barça veya CSK olsa böyle devam ettirebilir miydi hakemler .

böyle bir lige iki Türk markası sponsor. Yazık verilen paralara diyeceğim ama adamlar ticari mantıkla yapıyorlar da diyeceğim ama ben en iyisi ..... mantığı diyim
  • Seneye kaldığımız yerden devam etmek zorundayız.Vujacic'in çekeceği ribauntları çok aradık, 4 kısaya dönemedik vesaire...Takımın kemik oyuncuları Farmar,Savo,Sasha,Barac gibi adamlar olmayınca hem rotasyon hem de hücüm çeşitliliğimiz çok kısıtlandı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xweser

quote:

Bu arada Panathinaikos Barcelona OAKA da Siren sesini uyardılar hemen bizim maçta torpil ses bombası attılar uyarı bile yok . Sadece göstermelik bir uyarı geldi. Merak ediyorum Olympiakos'un rakibi Barça veya CSK olsa böyle devam ettirebilir miydi hakemler .

böyle bir lige iki Türk markası sponsor. Yazık verilen paralara diyeceğim ama adamlar ticari mantıkla yapıyorlar da diyeceğim ama ben en iyisi ..... mantığı diyim

Abi kasıtlı yapıyor EL yönetimi yahu. Türk takımı ismi fark etmez her maçta biçiliyor . Türk takımlarına yapılan haksızlıkları başka takıma yapamıyorlar. Birde dediğin gibi sponsorların 2 si Türk. Galiba bizde her şeyde çıkıp ateş püsküreceğiz o zaman düzgün muamele yapmaya başlayacak bu EL yönetimi ...

• Nba şampiyonu vujacic nerde YOK farmar sakat savanovic 5 faul barac sakat sahada emekli kerem şuursuz semih kahraman kerem gönlüm bu takıma harcanan milyonlar nerde olduğu gibi çöpte yazıklar olsun ama takıma değil şuursuzca para harcayanlara

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Devam ettirmezler hocam herkesin gücü bize yani türk takımlarına yetiyor.Adı türkısh aırlınes ama hakemler hep onların yanında.birde orda maçı kazansak sahaya iner oyuncuları döverlerdi pislik adamlar, aris final maçını daha dün gibi hatırlıyorum.Efes pilsenli oyuncuları sandalyelerle vurarark dövmüşlerdi.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: xweser

quote:

Abi kasıtlı yapıyor EL yönetimi yahu. Türk takımı ismi fark etmez her maçta biçiliyor . Türk takımlarına yapılan haksızlıkları başka takıma yapamıyorlar. Birde dediğin gibi sponsorların 2 si Türk. Galiba bizde her şeyde çıkıp ateş püsküreceğiz o zaman düzgün muamele yapmaya başlayacak bu EL yönetimi ...

Kesinlikle.

İspanyol, Yunan ve Rus takımları kollanıyor.

Türkiye Basketbol Federasyonu ne iş yapar. Lobi denen şeyden anlamaz mı. Devamlı böyle mi olacak.

Bu hakem zihniyeti değişmediği sürece F4 bize haram. Hiç gerek yok dışarıya çıkmaya. Çekilsin takımlar.

• Farmar sakatlanmasa kazanabilirdik
  • Euroleauge'e sponsor ol, ver parayı, haksızlıklara uğra.
    Ne federasyonda, ne spor bakanında, ne hükümette.. Hiçbirinde iş yok.
    Takımları çek Avrupa'dan, alternatif ligler yapın. Diğer ülkelerle görüşün. hersene aynı senaryoyu izlemekten bıktık artık.

Bu maçın son bölümleri de dahil, hucüm özürlü bir oyuncuya dönüşmüş olan Ship'i Sinan'a tercih ettiği için Mahmudi kına yaksın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NVN -- 27 Nisan 2013; 0:10:21 >
  • quote:

Hayır tabi ki..Zaten Turgay Demirel'in FIBA ilişkileri iyi deniyor ama nasıl iyi ise artık..Başka ilişiklerde iyi sanırım
  • 
Sayfa: önceki 96979899100
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.