Şimdi Ara

ANADOLU EFES Basketbol (2020-2021 EUROLEAGUE ŞAMPİYONU) (125. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.311
Cevap
37
Favori
325.075
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123124125126127
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Elbryan

Bu kötülüğü onlara yapamayız. Keşke yurtdışına gitseydi.

Batista sizden gidince patlama yapacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gaston Ramirez

quote:

Bu kötülüğü onlara yapamayız. Keşke yurtdışına gitseydi.

Batista sizden gidince patlama yapacak

Ben Ufuk Hocanın yerinde olsam Batista'ya ikinci şans vereceğime Aminu'yu elimde tutardım.
  • Bu arada 17.45'te Hırvatistan-Sırbistan ve saat 20.00'da Türkiye-Belçika maçı var NtvSpor'da.Özellikle Hırvat-Sırp mücadelesi çok iyi olacak , sinir krizi geçirmek istemiyorsanız Türkiye maçını izlemeyebilirsiniz
  • Lüzumsuz Adam kullanıcısına yanıt
    Hırvat takımında niye bizimkiler yok? Barac'ı anlarım adam Angola milli takımı olsa bile giremez de Planinic neden yok? Bildiğim kadarıyla sakatta değil.
  • Elbryan kullanıcısına yanıt
    O konuda ben de meraktayım hocam , Planinic'i milli takıma almamak büyük ahmaklık olur Hırvatistan için.Fakat bildiğim kadarıyla Eurobasket 2013 kadrosunda Barac var , World Cup'ta da olması lazım.Barac olmasa da olur zaten Ante Tomic yeterli.
  • Aminu benim bildiğim kalmıştı Kaf Kaf ta? Eğer kalmadıysa attan inip eşşeğe binmek deyimi gerçek olacak.
  • iki gün önce açıklama yaptı hocam Karşıyaka dahil hiç bir takımla anlaşmadım diye.

@Gaston Ramirez Aminu iki gün önce açıklama yaptı hocam Karşıyaka dahil hiç bir takımla anlaşmadım diye. Sonuçta Batista'nın alacağı para Aminu'nun parasından az değil hatta fazladır. Ben olsam Aminuyla kesin devam ederdim. Karşıyaka'nın siyahi gücünde önemli bir parçaydı. William yerinede 4 numaraya çok kaliteli siyahi bir isim aldılar adını unuttum şimdi. Çok atletik bir takım kurulabilirdi. Yazık Batista takımı yavaşlatıp takımın kimyasını bozcak.

@Lüzumsuz Adam Barac şuan bizimle idmanlara çıktı hocam. Sanırım çağrılmadı takıma.
  • Elbryan kullanıcısına yanıt
    Doğrusun hocam Sırbistan'da Savanovic , Hırvatistan'da ise Planinic ve Barac şuanda seyirci olarak yer alıyorlar maçta.Kamera demin gösterdi.Sırbistan eziyor şuanda Hırvatistan'ı Bogdanovic coşarsa kimse durduramaz ama..
  • Doğuş'u milli takımda izlerken Tutku'nun gelir gelmez gönderilmesini doğru buldum. Bence Doğuş yıllarca bizi götürebilecek yerli bir guard. Şutları da hafiften düzelmeye başlamış. Bence guard bölgesinde bir eksiğimiz yok artık. Yerli bir 2 numaraya da pek ihtiyaç yok gibi. Cedi'yi 2 numara oynatabilirler. Takım bu haliyle 5 numara hariç çok iyi oldu.

Euroleague:

Planinic-Doğuş
    Jamon-Hopson-Cedi
    Vasieledis-Birkan
    Savanonic-Kerem G.-Deniz
    Semih-Barac

Tbl:

Planinic-Jamon
    Doğuş-Cedi
    Vasiledis-Birkan
    Savanovic-Kerem G.-Deniz
    Semih-Barac

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elbryan -- 23 Ağustos 2013; 21:45:57 >
  • Doğuş Avrupa'nın en iyi savunmacılarından biridir benim gözümde şu maçtan sonra.Çocuğa sadece 3-4 dakika süre veriyorlar.Nerdeyse 3 kere top çaldı , bir tane 2'lik salladı , bir tane de yıl boyunca konuşulacak bir tane smaç vuracaktı ki .. olmadı.Şu çocuğa ve Serhat Çetin'e süre vermeyen teknik yönetime yazıklar olsun.
  • Lüzumsuz Adam kullanıcısına yanıt
    Doğuş bu sezon tahminen çok daha yüksek süreler alacak. Planinic'ten asist, Vasieledis'ten üçlük, Hopson'dan smaç, Gordon'dan takım oyunu dersleri alırsa harika olur. Konusunda usta dört isim. Bu arada Hopson ve Doğuştan maç içerisinde smaç yarışmaları bekliyoruz. Bakalım kim daha sağlam basacak.
  • quote:

Doğuş'u milli takımda izlerken Tutku'nun gelir gelmez gönderilmesini doğru buldum. Bence Doğuş yıllarca bizi götürebilecek yerli bir guard. Şutları da hafiften düzelmeye başlamış. Bence guard bölgesinde bir eksiğimiz yok artık. Yerli bir 2 numaraya da pek ihtiyaç yok gibi. Cedi'yi 2 numara oynatabilirler. Takım bu haliyle 5 numara hariç çok iyi oldu.

Euroleague:

Planinic-Doğuş
    Jamon-Hopson-Cedi
    Vasieledis-Birkan
    Savanonic-Kerem G.-Deniz
    Semih-Barac

Tbl:

Planinic-Jamon
    Doğuş-Cedi
    Vasiledis-Birkan
    Savanovic-Kerem G.-Deniz
    Semih-Barac

bence barac takımdaki en iyi 5

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Jestia

quote:

Doğuş'u milli takımda izlerken Tutku'nun gelir gelmez gönderilmesini doğru buldum. Bence Doğuş yıllarca bizi götürebilecek yerli bir guard. Şutları da hafiften düzelmeye başlamış. Bence guard bölgesinde bir eksiğimiz yok artık. Yerli bir 2 numaraya da pek ihtiyaç yok gibi. Cedi'yi 2 numara oynatabilirler. Takım bu haliyle 5 numara hariç çok iyi oldu.

Euroleague:

Planinic-Doğuş
    Jamon-Hopson-Cedi
    Vasieledis-Birkan
    Savanonic-Kerem G.-Deniz
    Semih-Barac

Tbl:

Planinic-Jamon
    Doğuş-Cedi
    Vasiledis-Birkan
    Savanovic-Kerem G.-Deniz
    Semih-Barac

Semih daha yüksek ücret alıyor diye koydum ilk 5'e. Şöyle bir ilk 5lede çıkabiliriz maçlara:

Planinic------Gordon
    Savanovic----Vasieledis
    Doğuş(Cedi)

Hiç değilse pota altı çabalar.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Jestia

quote:

Euroleague:

Planinic-Doğuş
    Jamon-Hopson-Cedi
    Vasieledis-Birkan
    Savanonic-Kerem G.-Deniz
    Semih-Barac

Tbl:

Planinic-Jamon
    Doğuş-Cedi
    Vasiledis-Birkan
    Savanovic-Kerem G.-Deniz
    Semih-Barac

Semih daha yüksek ücret alıyor diye koydum ilk 5'e. Şöyle bir ilk 5lede çıkabiliriz maçlara:

Planinic------Gordon
    Savanovic----Vasieledis
    Doğuş(Cedi)

Hiç değilse pota altı çabalar.

Altyapida bitane çok bencil bi uzun vardı onu alsaniz is yapar aslında, olmadi ben ayda 2 bin liraya oynarim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Semihle işimiz çoooook zor yahu Planinic bile kurtaramaz Semih'i.Eurobasket'i izleyenler anlar ne dediğimi.Ender'i koysak pota altına daha çok iş yapar.
  • Esteban Batista 1 yıllığına KSK
  • Kalın pivot olduğu için pek Karşıyaka'nın sistemine uyacağını sanmıyorum ama Ufuk Hoca çok fazla istemiş bu transferi.
  • Bugün Anadolu Efes hazırlık maçına çıkıyor Aliağa Petkim ile.Yarım saat sonra başlayacak olan maçta milli takımdan dolayı Doğuş Balbay,Kerem Gönlüm ve Semih Erden olmayacakmış.Hadi hayırlısı Planinic de Farmar gibi ilk maçında döktürecek mi bakalım 15 asist bekliyorum Pla'dan
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lüzumsuz Adam

Bugün Anadolu Efes hazırlık maçına çıkıyor Aliağa Petkim ile.Yarım saat sonra başlayacak olan maçta milli takımdan dolayı Doğuş Balbay,Kerem Gönlüm ve Semih Erden olmayacakmış.Hadi hayırlısı Planinic de Farmar gibi ilk maçında döktürecek mi bakalım 15 asist bekliyorum Pla'dan

Planinic sakatlığından dolayı milli takımda yok bu maçta hiç oynayamaz bence
  • İlk maçımızı 64-52 kazanmışız. İstatistikler ve yorumlar daha elime geçmedi geçince yazacağım burdan.
  • 
Sayfa: önceki 123124125126127
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.