Şimdi Ara

ANADOLU EFES Basketbol (2020-2021 EUROLEAGUE ŞAMPİYONU) (124. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.310
Cevap
37
Favori
325.080
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 122123124125126
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şuanlık tek yol Kenan Sipahi'ye çıkıyor. Ama hala neden alınmadı anlamıyorum. Tutkuda yok TBLde Doğuşla iyi süre alabilirler.
  • Elbryan kullanıcısına yanıt
    Peki oldu da Barac filan yollandı.Uzun gelebilir mi?Piyasa daraldı gerçi ama..
  • Ramazan gitti zaten yerli bir uzun alınması ya da altyapından çıkartılması şart. Keşke o günleri görebilsek Barac'ın gittiği filan ama maaşında yüzde 60 indirime gitmiş malesef 1 yıl daha kesin bizimle.
    Anladım.İnşallah Efesteki ufak tefek eksiklikler de çözülür de kadro bazında eksiksiz girerler.Geçen yıl F4'ü son 20 dakikada şampiyona elenmiş takım olarak onları yine orada görmek istiyorum.

Peki maçlar nerede olacak Sinan Erdem mi Abdi İpekçi de mi?
  • Teşekkürler. Bütün maçlar Abdi İpekçide.
    Güzel güzel,hazır üniversiteyi de kazandık,biletler de ucuz oluyor,akarım Efes'in maçlarına
  • Hayırlı olsun. Benim bölüm yoktu İstanbulda devletlerde kaldım İzmirde. Senede max 3-4 maça gidebiliyorum.
    Şanssızlık olmuş,ama dediğinize göre gidiyormuşsunuz maçlara.Sistemi oturtmuşsunuzdur
  • Aynen şansa kuzenim var İstanbulda salona 2-3 saatlik mesafede oturuyor ama para buldukça ve sıkıldıkça gidiyorum uçakla-hızlı feribotla-otobüsle keyifli oluyor.
    Yeni konu sayfamız hayırlı olsun kaç yıldır bekliyordum Ntvspor smart nedir hocam ? Türksat var bizde ve sadece normal Ntv Spor var.Ntv sporda yayınlanmayacak mı hiçbir maç ?
  • Lüzumsuz Adam kullanıcısına yanıt
    O konuda bilgim yok umarım futbol gibi her hafta bir maç yayınlama kuralı olur.
    NTVSpor Smart D Smart'ta 76. kanal , üyelik paketi lazım onun için aylık 10 lira yanılmıyorsam.
  • Gençler fişek gibi.

Bunlarda yaşlı delikanlılar.

Planinic, Barac'tan uzak durması gerektiğini anlamış.

• Fikstürümüz:

1.Anadolu Efes-Galatasaray
    2.Fenerbahçe-Anadolu Efes
    3.Anadolu Efes-Karşıyaka
    4.Trabzon-Anadolu Efes
    5.Anadolu Efes-Uşak
    6.TED-Anadolu Efes
    7.Anadolu Efes-Olin Edirne
    8.Mersin-Anadolu Efes
    9.Gaziantep-Anadolu Efes
    10.Anadolu Efes-Beşiktaş
    11.Aliağa-Anadolu Efes
    12.Anadolu Efes-Tofaş
    13.Türk Telekom-Anadolu Efes
    14.Anadolu Efes-Banvit
    15.Erdemir-Anadolu Efes

Özellikle ilk 4 hafta çok kolay olmuş keşke daha zor olsaymış.
    Fenerbahçe ve belki Türk Telekom bizi zorlayabilir.Geriye kalanlar kolaymış gerçekten.Bu arada hocam üstteki fotoğrafları nerden buldunuz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lüzumsuz Adam -- 20 Ağustos 2013; 20:13:08 >
    Takımın facebook sayfasında var. :)
  • Pınar Karşıyaka, Anadolu Efes'te sözleşmesi devam eden ancak kadroda yer bulamayan Esteban Batista ile imzaya hazırlanıyor. İki kulüp arasındaki görüşmelerde anlaşmaya yaklaşıldığı, Batista'nın da Pınar Karşıyaka'da oynamaya sıcak baktığı öğrenildi.

Uruguaylı pivot 2011/12 sezonunda Caja Laboral'den Anadolu Efes'e transfer olmuş, ancak aynı pozisyondaki diğer tercihler sonucu sadece antrenmanlarda yer almaya başlamıştı.

Darısı Baracın başına.

http://basketfaul.com/makale/25122/esteban-batista-pinar-karsiyakaya-cok-yakin.html

• Bu kötülüğü onlara yapamayız. Keşke yurtdışına gitseydi.
  • Yahu keske Paul Davis'i alsak.Planinic - Davis ikilisini kimse durduramaz , Khimki ve Türk takimlarinin maçlarini izliyorum da çok uyumlular.Planinic de çok kurnaz adam vesselam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lüzumsuz Adam -- 23 Ağustos 2013; 16:46:54 >
    Planinic için gerçek bir sınav. Vatandaşı Barac ve Semih ile oynucak. Eğer bu sınavıda geçerse Avrupanın en iyi point guardıdır bana göre.
  • 
Sayfa: önceki 122123124125126
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.