Şimdi Ara

MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] (663. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
87.268
Cevap
931
Favori
6.206.039
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
145 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 661662663664665
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: avantis

Deneme amacıyla OREO bisküvi aldım lakin tadını beğenmedim negronun yerini tutamaz

Hocam o negro nun tadına alıştığın icin de olabilir,yoksa Oreo bağımlılık yapacak derecede guzel birsey.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdemdemir79@gmail.com

8-9 Haziran et reyonunda % 30 indirim Olacak tam detayınl bilmiyorum money club ya da Money visa hangilerinde geçerli?

Konu hakkında bilgisi olan var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mavisim_

4*40 tl den 10 tl puan iki tane ayrı kartıma yamış:)

O kartları birleştirmiş olmasınlar? :)
  • arkadaslar money visa gold kart mı alayım sizce yoksa normal bir nbonus kart ve buna bağlı bir american express kartmı derdim bonusu cok kazanmak yani normal bir bonus kartla kazandıgım bonusu aynı sekilde money ile de kazanıyormuyum
  • quote:

Orijinalden alıntı: SupremeXXL

quote:

8-9 Haziran et reyonunda % 30 indirim Olacak tam detayınl bilmiyorum money club ya da Money visa hangilerinde geçerli?

Konu hakkında bilgisi olan var mı ?

en az 30 tl lik et alımında Money visaya %30 indirim oluyormuş hafta sonuna özel, ama maraş 5m kasap reyonundaki görevliler tüm et eşitlerinde düşmediğini söylediler, ayrıca beyaz kırmızı karışık alımda düşüp düşmediğini de bilmiyorum,

kısacası en az 30 tl lik alım yapılması lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: cancantürk

quote:

Orijinalden alıntı: mavisim_

4*40 tl den 10 tl puan iki tane ayrı kartıma yamış:)

O kartları birleştirmiş olmasınlar? :)

yok birleştirdikleri kartlardan yaptım 1 tane 10 tl, birde ayrı (BAŞKASININ ADINA:)) olana 10 tl yaptım:)
  • merhaba arkadaşlar
    daha önce söylendimi bilmiyorun
    bugün feast 4 lü pizza 9.99 yanında 1 kiloluk dilim patates hediye idi
    feast mantı 450 gr + 300 gr hediyesi ile 2.99 du 1'er tane aldım bilginize
  • Et indiriminde sistem dogru calismiyor dikkat edin normalde 30 tl uzeri % 30 indirim dusmesi gerekiyor. Fakat 30 tllik kusbasi aldim 29,5 tlik pirzola birinde indirim yapti birinde yapmadi.. Sistemi toplam 30 tl degil urun bazinda 30 tl olarak ayarlamislar yani bir cesit aliyorsaniz o cesidin 30 tl uzerinde olmasi gerekiyo. Bi kere de su kampanyalarda ve fislerse hata olmazsa sasarim.. Merkezde migrosta Her kim bu indirimlerle ilgili kasalara tanimlama islemi yapiyorsa inanin kafasi hic calismiyor hep yanlis yapiyor... Cunku indirim ile ilgili magazaya gelen maili inceledik kasiyerde tek kalem 30 tl olmali diye bir ifade yok... Yani ola yine bizim zamana oldu tekrar ete ilave yap fisi iptal et tekrar kasadan gecir filan..
    Kisaca fisleri iyi kontrol edin...

• Valla artik amex ozellikle de bomus amex in ben bi ise yaradigini gormedim. Sadece bi kac yede burger kng grubu filan %5 indirim yapiyor o da zaten multinet multi extra alirsaniz %5 puan v eriyor. Adios premium varsa 3 kat degerli kullanabiliyorsunuz puanlari...

Ama market harcamaniz da oluyorsa sık sık money visa alin bonustan eksigi yok artisi cok...

• quote:

Et indiriminde sistem dogru calismiyor dikkat edin normalde 30 tl uzeri % 30 indirim dusmesi gerekiyor. Fakat 30 tllik kusbasi aldim 29,5 tlik pirzola birinde indirim yapti birinde yapmadi.. Sistemi toplam 30 tl degil urun bazinda 30 tl olarak ayarlamislar yani bir cesit aliyorsaniz o cesidin 30 tl uzerinde olmasi gerekiyo. Bi kere de su kampanyalarda ve fislerse hata olmazsa sasarim.. Merkezde migrosta Her kim bu indirimlerle ilgili kasalara tanimlama islemi yapiyorsa inanin kafasi hic calismiyor hep yanlis yapiyor... Cunku indirim ile ilgili magazaya gelen maili inceledik kasiyerde tek kalem 30 tl olmali diye bir ifade yok... Yani ola yine bizim zamana oldu tekrar ete ilave yap fisi iptal et tekrar kasadan gecir filan..
    Kisaca fisleri iyi kontrol edin...

banvit sekerpilic vb paket tavuklarda da gecerli degil mi indirim?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Migros tan alışveriş yaptığınızda mutlaka fişi kontrol edin. Her alışverişte mutlaka bir ürün indirime yansımıyor

• 1 tane kartıma bu tanımlanmış, ama diğerlerinde yok, sizde kontrol edin isterseniz...

Promosyon Adı : SM CRM YAZ ORKİD COMFORT KAMPANYASI
    Açıklama : 10 Haziran ? 31 Temmuz 2013 tarihleri arasında CRM Yaz Gönderisi hedef kitlesi içerisinde yer alan müşterilerin Sanal Market?te Money Club Kart / Money Visa ile yapılan alışverişlerinde Orkid Comfort Platinum Promosyon Paketi Çeşitleri %30 indirimli olacaktır. İndirimden yararlanmak için Migros Sanal Market'e üye girişi yapmanız ve üyelik bilgilerinizde Money Club Kart veya Money Visa MIN numaranızın kayıtlı olması gerekmektedir. Ürünleriniz sepetinize reyon fiyatından eklenecek, indirimlerini sipariş bitiminde düşülecektir. Bir müşteri ürün indiriminden en fazla 5 kere faydalanabilir. Kampanyalı ürün stokları 5000 adet ile sınırlıdır. Kampanyadan yararlanmak için kampanya dahilinde olan Orkid Comfort Platinum Promosyon Paketinin Gece, Normal, Uzun çeşitlerinden birini sepetinize eklemeniz gerekmektedir. İndiriminiz teknik nedenlerden dolayı yapılamadıysa indirim tutarı 2 gün içerisinde kartınıza tanımlanacak ve ilk alışverişinize yansıyacaktır.

--------------------------------------------------------------------------------

Promosyon Adı : SM CRM YAZ PRİMA PREMİUM CARE MEGA PAKET KAMP.
    Açıklama : 10 Haziran ? 31 Temmuz 2013 tarihleri arasında CRM Yaz Gönderisi hedef kitle içerisinde yer alan müşterilerin Sanal Market?te Money Club Kart / Money Visa ile yapılan alışverişlerinde Prima Premium Care Mega Paketler %20 indirimli olacaktır. İndirimden yararlanmak için Migros Sanal Market'e üye girişi yapmanız ve üyelik bilgilerinizde Money Club Kart veya Money Visa MIN numaranızın kayıtlı olması gerekmektedir. Ürünleriniz sepetinize reyon fiyatından eklenecek, indirimlerini sipariş bitiminde düşülecektir. Bir müşteri ürün indiriminden en fazla 5 kere faydalanabilir. Kampanyalı ürün stokları 1000 adet ile sınırlıdır. Kampanyadan yararlanmak için kampanya dahilinde olan Junior, Midi, Maxi Boy Prima Premium Care Mega Paket ürünlerinden birini sepetinize eklemeniz gerekmektedir. İndiriminiz teknik nedenlerden dolayı yapılamadıysa indirim tutarı 2 gün içerisinde kartınıza tanımlanacak ve ilk alışverişinize yansıyacaktır.

--------------------------------------------------------------------------------

Promosyon Adı : SM CRM YAZ ARIEL JEL KAPSÜL 38?Lİ KAMPANYASI
    Açıklama : 10 Haziran ? 31 Temmuz 2013 tarihleri arasında CRM Yaz Gönderisi hedef kitlesi içerisinde yer alan müşterilerin Sanal Market?te Money Club Kart / Money Visa ile yapılan alışverişlerinde Prima Premium Care Mega Paketler %25 indirimli olacaktır. İndirimden yararlanmak için Migros Sanal Market'e üye girişi yapmanız ve üyelik bilgilerinizde Money Club Kart veya Money Visa MIN numaranızın kayıtlı olması gerekmektedir. Ürünleriniz sepetinize reyon fiyatından eklenecek, indirimlerini sipariş bitiminde düşülecektir. Bir müşteri ürün indiriminden en fazla 5 kere faydalanabilir. Kampanyalı ürün stokları 2000 adet ile sınırlıdır. Kampanyadan yararlanmak için kampanya dahilinde olan Ariel Jel Kapsül 38?li Paketlerin Dağ Esintisi ya da Parlak Renkler çeşitlerinden birini sepetinize eklemeniz gerekmektedir. İndiriminiz teknik nedenlerden dolayı yapılamadıysa indirim tutarı 2 gün içerisinde kartınıza tanımlanacak ve ilk alışverişinize yansıyacaktır.

Promosyon Adı : SM CRM YAZ GILLETTE FUSION PROGLIDE STYLER KAMP.
    Açıklama : 10 Haziran ? 31 Temmuz 2013 tarihleri arasında CRM Yaz Gönderisi hedef kitlesi içerisinde yer alan müşterilerin Sanal Market?te Money Club Kart / Money Visa ile yapılan alışverişlerinde Gilette Fusion Proglide Styler Trimmer Makine %30 indirimli olacaktır. İndirimden yararlanmak için Migros Sanal Market'e üye girişi yapmanız ve üyelik bilgilerinizde Money Club Kart veya Money Visa MIN numaranızın kayıtlı olması gerekmektedir. Ürünleriniz sepetinize reyon fiyatından eklenecek, indirimlerini sipariş bitiminde düşülecektir. Bir müşteri ürün indiriminden en fazla 5 kere faydalanabilir. Kampanyalı ürün stokları 2000 adet ile sınırlıdır. Kampanyadan yararlanmak için kampanya dahilinde olan Gilette Fusion Proglide Styler Trimmer Makine ürününü sepetinize eklemeniz gerekmektedir. İndiriminiz teknik nedenlerden dolayı yapılamadıysa indirim tutarı 2 gün içerisinde kartınıza tanımlanacak ve ilk alışverişinize yansıyacaktır.

Promosyon Adı : SM CRM YAZ FAIRY KAMPANYASI
    Açıklama : 10 Haziran ? 31 Temmuz 2013 tarihleri arasında CRM Yaz Gönderisi hedef kitlesi içerisinde yer alan müşterilerin Sanal Market?te Money Club Kart / Money Visa ile yapılan alışverişlerinde Fairy Platinum 30 Kapsül ürünü %25 indirimli olacaktır. İndirimden yararlanmak için Migros Sanal Market'e üye girişi yapmanız ve üyelik bilgilerinizde Money Club Kart veya Money Visa MIN numaranızın kayıtlı olması gerekmektedir. Ürünleriniz sepetinize reyon fiyatından eklenecek, indirimlerini sipariş bitiminde düşülecektir. Bir müşteri ürün indiriminden en fazla 5 kere faydalanabilir. Kampanyalı ürün stokları 1000 adet ile sınırlıdır. Kampanyadan yararlanmak için kampanya dahilinde olan Fairy Platinum 30 Kapsül ürününü sepetinize eklemeniz gerekmektedir. İndiriminiz teknik nedenlerden dolayı yapılamadıysa indirim tutarı 2 gün içerisinde kartınıza tanımlanacak ve ilk alışverişinize yansıyacaktır.

Promosyon Adı : SM CRM YAZ PANTENE KAMPANYASI
    Açıklama : 10 Haziran ? 31 Temmuz 2013 tarihleri arasında CRM Yaz Gönderisi hedef kitlesi içerisinde yer alan müşterilerin Sanal Market?te Money Club Kart / Money Visa ile yapılan alışverişlerinde Pantene Nem Terapisi 400ml Şampuan ve Saç Kremleri %25 indirimli olacaktır. İndirimden yararlanmak için Migros Sanal Market'e üye girişi yapmanız ve üyelik bilgilerinizde Money Club Kart veya Money Visa MIN numaranızın kayıtlı olması gerekmektedir. Ürünleriniz sepetinize reyon fiyatından eklenecek, indirimlerini sipariş bitiminde düşülecektir. Bir müşteri ürün indiriminden en fazla 5 kere faydalanabilir. Kampanyalı ürün stokları 2000 adet ile sınırlıdır. Kampanyadan yararlanmak için kampanya dahilinde olan Pantene Nem Terapisi 400ml Şampuan ve Saç Kremi ürünlerinden birini sepetinize eklemeniz gerekmektedir. İndiriminiz teknik nedenlerden dolayı yapılamadıysa indirim tutarı 2 gün içerisinde kartınıza tanımlanacak ve ilk alışverişinize yansıyacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sahinsah52

Migros tan alışveriş yaptığınızda mutlaka fişi kontrol edin. Her alışverişte mutlaka bir ürün indirime yansımıyor

Şikayetiniz nedir? Yani yaşadığınız sıkıntıyı fiş ve ürünlerle birlikte ibraz ederseniz yardımcı olunur, hatta burdan da yardımcı olmaya çalışırım
  • kırmızı pelerin bayadır yoktunuz bilgisiz kaldık :D haziran ayın kampnaya listesi varsa paylaşabilirmisiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AseA34 -- 10 Haziran 2013; 23:33:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AseA34

kırmızı pelerin bayadır yoktunuz bilgisiz kaldık :D haziran ayın kampnaya listesi varsa paylaşabilirmisiniz

Evet param kalmadı internet paketi falan da yapamıyorum haliyle :D

Tablo çıkarımı yapılmıyor uzun zamandır. Zaten aynı şekilde uzun zamandır düzgünce bir kampanya da olmuyor. Kampanyalar ve indirimler artık döngüsel olmaya başladı , tadı kaçıyo takip bile etmek istemiyorsun
  • kırmızı pelerin kullanıcısına yanıt
    Geçenlerde superfresh 4 lü pizzalarda 1 alana 1 bedava vardı.
    2 tane alıp eve geldim, bir baktım ki birinin son kullanma tarihi geçeli 2-3 ay olmuş.
    Resmen şok yaşadım. Normalde birşey alırken son kullanma tarihini illaki kontrol ederim, ama migrosa güvendiğim için migrostan birşey alırken kontrol etmem.
    Ki bugüne kadar aldığım hiçbirşeyin tarihi geçmemişti.
    Ev ile migrosun arası yaklaşık 15-20 km olduğu içinde iade ve değişim ile uğraşmadım.

Arkadaşa burdan da yardımcı olabirilim yazdığınız için yazdım bunu, belliki migros konusunda tecrübelisiniz.
    Böyle bir durumda ne yapılabilir?
  • Kuseyr kullanıcısına yanıt
    yakında başka migros yok mu? ben bir iki kere başka mağazadan aldığımı diğerine iade etmiştim, biraz nazlanıyorlar ama alıyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ysahin2000

yakında başka migros yok mu? ben bir iki kere başka mağazadan aldığımı diğerine iade etmiştim, biraz nazlanıyorlar ama alıyorlar.

bana en yakın migros bahsettiğim mağaza. küçük bir ilçede oturuyorum ve burda migros yok, komşu ilçede var, oraya gidince migrostan alışveriş yapıyorum.
  • Kuseyr kullanıcısına yanıt
    bir keresinde tavuk baget but almıştım, eve gelince kokusundan sokamadım ve çöpe attım sonrasında müşteri hizmetlerine mail attım, mağaza müdürü geri döndü ve özür dileyerek istediğim zaman gelip yeni ürün verebileceklerini bahsetti bende 1-2 hafta sonra gidişimde bana önceki ürün yerine ürün verdiler hemde iade bir ürün ve fiş vermeden.bence müş hizmetleri mesaj atın size dönerler....
  • quote:

Orijinalden alıntı: kırmızı pelerin

quote:

Orijinalden alıntı: sahinsah52

Migros tan alışveriş yaptığınızda mutlaka fişi kontrol edin. Her alışverişte mutlaka bir ürün indirime yansımıyor

Şikayetiniz nedir? Yani yaşadığınız sıkıntıyı fiş ve ürünlerle birlikte ibraz ederseniz yardımcı olunur, hatta burdan da yardımcı olmaya çalışırım

Zaten itiraz ediyorum parayı alıyorum. Ben alışveriş yapan arkadaşları uyarmak istedim. Mutlaka fişinizi kontrol edin. Her alışverişimde (kampanyalı ürünlerde) mutlaka fişte indirim görünmedi ve itiraz ederek para üstünü aldım. Tabii her seferinde dakikalarca beklemek zorunda kalarak.
  • 
Sayfa: önceki 661662663664665
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.