Şimdi Ara

MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] (582. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
87.268
Cevap
930
Favori
6.206.453
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
145 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 580581582583584
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cancantürk

quote:

Orijinalden alıntı: çaylaq

quote:

Money visa var bende ama %25 indirim oup olmadığını nereden bileceğiz? Moneyclub.com da görünmüyor.

moneyclub'da görünmüyorsa tanımlanmamış demektir, ama 4441044 e sor istersen

Bende bonus plus ve money visa var(dı). Dün bonus plus ekstresine 68 TL yıllık üyelik bedeli yansıtmışlar. Bende aradım 68 TL'yi iptal edin dedim etmediler. Ekstreden sonra kartı kullnmadığım için üyelik ücretini ve kartı iptal edin dedim ve kartı ettiler. ve kartı kullanmadığınız için üyelik ücreti iptal olacak dediler. O hızla money visa'yı da iptal edin dedim, 35 money yükleyelim dediler kabul etmedim. "7 güne kadar kapanır" dediler.

yazık olmuş kartlara ,neyse 2 güne kadar ararlar aidat kadar bonus yükleyelim derler kesin

• quote:

Orijinalden alıntı: kaptan69

quote:

quote:

quote:

Money visa var bende ama %25 indirim oup olmadığını nereden bileceğiz? Moneyclub.com da görünmüyor.

Bende bonus plus ve money visa var(dı). Dün bonus plus ekstresine 68 TL yıllık üyelik bedeli yansıtmışlar. Bende aradım 68 TL'yi iptal edin dedim etmediler. Ekstreden sonra kartı kullnmadığım için üyelik ücretini ve kartı iptal edin dedim ve kartı ettiler. ve kartı kullanmadığınız için üyelik ücreti iptal olacak dediler. O hızla money visa'yı da iptal edin dedim, 35 money yükleyelim dediler kabul etmedim. "7 güne kadar kapanır" dediler.

yazık olmuş kartlara ,neyse 2 güne kadar ararlar aidat kadar bonus yükleyelim derler kesin

Ararsalar iyi olur. Cuma'ya kadar aramazsalar Money visa'yı iptal ettirmeyeceğim. Yada daha sonra tekrar başvururum.

• quote:

benim 4 adet %100 duruyor hala iptal yok

2 dk önce tıkla-kazan başladı.Sabah aldığım kartlarla yine %100 indirim aldım 2 adet.
    Kısmete bak sen

Bu arada emin misin silinmediğine
  • quote:

Orijinalden alıntı: yildirimr

quote:

benim 4 adet %100 duruyor hala iptal yok

2 dk önce tıkla-kazan başladı.Sabah aldığım kartlarla yine %100 indirim aldım 2 adet.
    Kısmete bak sen

Bu arada emin misin silinmediğine

bu sabah %50 almıştık şimdi 100 lük oldu hepsi satsak para eder mi acaba ? bizim saçlar erken gitti bu saatten sonra işe yaramaz

• Dün 2 kart ile %100 almıştım bugün silmişler.
  • %100 300 adetti kartımı yazdım kayıt ola bastım sitede hiçbi hareketlenme yoktu refresh yaptım gene değişiklik yoktu .demekki bana nasip değilmiş almış olan arkadaşlar iyi günlerde kullanın
  • quote:

Orijinalden alıntı: anilxx92

Dün 2 kart ile %100 almıştım bugün silmişler.

Bence o hatayı yapan personele bir çizik atsınlar.
  • tıkla kazandaki ürünün bir faydası olmaz çünkü ürünü devamlı kullanmanız lazım

Ayrıca peder bey kelse size bol şans ileride sizde kel kalacaksınız demektir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Surpentor

tıkla kazandaki ürünün bir faydası olmaz çünkü ürünü devamlı kullanmanız lazım

Ayrıca peder bey kelse size bol şans ileride sizde kel kalacaksınız demektir

• Eskiden opera tarayıcıda kart nosu ilgili kutucuğa kopyala yapıştır ile girilebiliyordu, artık onu önlemişler sanırım
  • benim dün akşam aldığım %100 lük dove indirimi, moneyclubkart sitesindeki size özel kısmında görünmüyor artık,
    dün baktığımda görünüyordu, sanırım benimkini silmişler
  • bu aralar hiç GDI yok mu yaw
  • bu aralar hiç GDI yok mu yaw
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Telesekreter aradı bonuskartı kapatmayın 30 TL bonus yükleyelim dedi. Kabul etsem mi acaba? Çünkü daha önce 1 yıl kapatmama sözüne 55 TL bonus vermişlerdi kapatırsam onu ekstreye yansıtacaklar. Biraz daha beklesem verecekleri bonusu yükseltirler mi?

Market kampanyasından da 2x75 harcama yapmıştım, 5'e tamamlarsam 90 TL bonus oradan gelecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cancantürk -- 5 Şubat 2013; 18:43:10 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Flexi_

quote:

Orijinalden alıntı: anilxx92

Dün 2 kart ile %100 almıştım bugün silmişler.

Bence o hatayı yapan personele bir çizik atsınlar.

hocam pm attım sanırım farketmedin
  • alamadan gitti
  • arkadaşlar 2 konuda tereddütüm var.
    1- kipa bonus üye işyerimidir?
    2- migros sanal marketten yapacağımız alışveriş 5x75 kampanyasına dahilmidir?

kampanya detaylarında garanti pos makinasından geçmesi gerekiyor diye yazmışlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ik77

arkadaşlar 2 konuda tereddütüm var.

kampanya detaylarında garanti pos makinasından geçmesi gerekiyor diye yazmışlar.

Kipalarda garanti pos var, sürekli kullanıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ik77

arkadaşlar 2 konuda tereddütüm var.

Kipa bonus İŞYERİ

migros sanal market ürünleri kapına getiriyor ve ORTAK POS mankinesi mevcut.
  • Çorluda migroslarda kredi kartı ile hediyemkart yüklemesini kaldırmışlar sadece nakit alıyolar :(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 580581582583584
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.