Şimdi Ara

MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] (373. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
87.267
Cevap
930
Favori
6.206.529
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
145 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 371372373374375
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ahbap

quote:

Orijinalden alıntı: TWiST_oF_FaCe

acaba 19-20-21 mayıstaki bu indirimler erkek bakım ürünlerinde de geçerli olur mu ki? tıraş sonrası balsam falan alırız fena olmaz :)

maalesef dahil olmaz

sadece 30tl üstü %20 indirim kampanyasına katılabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: drkblue

quote:

Orijinalden alıntı: dj.trust.06

quote:

Orijinalden alıntı: 6582

quote:

Kiosklardaki 30TL olayı nedir yav ark.lar?

7-8-9 may. tarihleri arasında 30-50 tl tanımlamışlar herkese(mh. aradığınızda öyle söylüyor),kampanyalarım kısmından görülebiliyordu.

Hada beaaa...Nie, hiç haberimiz olmadı ki bu dalgadan..!

herkese değil ya ben de 3 kartı vardı aradım siz bakın bi öyle gideyim dedim baktı hiçbirinde yoktu

O zaman migrostan 2.bir dalga daha isteyelim, hök-ömet bize yardım etsin, takla da atarım sorun deil ama 30TL tekrar isterüzük dielim..!

• quote:

quote:

Kiosklardaki 30TL olayı nedir yav ark.lar?

7-8-9 may. tarihleri arasında 30-50 tl tanımlamışlar herkese(mh. aradığınızda öyle söylüyor),kampanyalarım kısmından görülebiliyordu.

bu konudan daha yeni haberim oldu, neden ayrı konu açılmıyor ki, süresi 3 günmüş, şu konu altında dolu işimize gelmeyen mesajlar yazılıyor sürekli bakmıyoruz, her kim duyuruyorsa insan ayrı konu açar yani

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi csimurat -- 11 Mayıs 2012; 15:52:36 >
  • quote:

quote:

quote:

acaba 19-20-21 mayıstaki bu indirimler erkek bakım ürünlerinde de geçerli olur mu ki? tıraş sonrası balsam falan alırız fena olmaz :)

maalesef dahil olmaz

peki şu hocam?

http://www.kangurum.com.tr/kangurum3-web/showProductDetail.do?psi=2921849&shopCategoryId=9575&shopCode=35410420&name=NIVEA+FORMEN+YUZ+TEM.JELI+YA%C4%9ELI+C%C4%B0LT+150+ML

• quote:

quote:

quote:

quote:

maalesef dahil olmaz

peki şu hocam?

http://www.kangurum.com.tr/kangurum3-web/showProductDetail.do?psi=2921849&shopCategoryId=9575&shopCode=35410420&name=NIVEA+FORMEN+YUZ+TEM.JELI+YA%C4%9ELI+C%C4%B0LT+150+ML

dostum aslında sanalmarketten kontrol ederek alsan daha kesin olur.

indirm 19' unda başlayacak. 18' i gece 00:00' dan sonra indirimler yansıyor. kontrol eder listeni oluşturur, 19' unda da gider alırsın mağazadan.

• eyvallah hocam sağolasın
  • quote:

Tıkla Kazan

Tıkla Kazan Kampanyamız 15 Mayıs Salı günü Money Club Facebook sayfası üzerinden yapılacaktır. Money Club Facebook sayfasına https://www.facebook.com/MoneyClubKart adresinden giriş yapabilirsiniz.

https://www.moneyclubkart.com/GKSVFGHFGSRWERWRXVXBCVB56FGHFHSF4352932KdlhKSDFSJXCVKSDKSLDVSFLFGKJSDHANXNXM494834Z1907/3/92/Tikla-Kazan.aspx
  • quote:

Orijinalden alıntı: wayofway

quote:

Tıkla Kazan

Tıkla Kazan Kampanyamız 15 Mayıs Salı günü Money Club Facebook sayfası üzerinden yapılacaktır. Money Club Facebook sayfasına https://www.facebook.com/MoneyClubKart adresinden giriş yapabilirsiniz.

https://www.moneyclubkart.com/GKSVFGHFGSRWERWRXVXBCVB56FGHFHSF4352932KdlhKSDFSJXCVKSDKSLDVSFLFGKJSDHANXNXM494834Z1907/3/92/Tikla-Kazan.aspx

bugün facebook derler salı moneyclubtan yaparlar
  • Bugün kiosktan kartımı geçirdim Money Vısa Inaktıf Musteriler %25 Indirim gördüm

Açıklama : Money Visa kartınıla ilk Migrs, Tansaş, 5M ve Macrocenter?da alkollü ürünler, cep telefonu kontörü, elektrik-elektronik ürünler hariç ilk 100 TL ve üzeri alışverişiniz size özel%25 indirimlidir. Kampanaydan yararlanmak için ödemenin Money Visa ile yapılması gerekmektdir. Kampanyadan en fazla 100 TL kazanılabilir.

Aradım sordum size özel dediler. isterseniz sizde kontrol edin moneyclub web sitesindede gördüm indirimi
  • money club artık TC kimlik numarası da istiyor bilgileri güncellemek için
  • quote:

Orijinalden alıntı: bjkali

Bugün kiosktan kartımı geçirdim Money Vısa Inaktıf Musteriler %25 Indirim gördüm

Açıklama : Money Visa kartınıla ilk Migrs, Tansaş, 5M ve Macrocenter?da alkollü ürünler, cep telefonu kontörü, elektrik-elektronik ürünler hariç ilk 100 TL ve üzeri alışverişiniz size özel%25 indirimlidir. Kampanaydan yararlanmak için ödemenin Money Visa ile yapılması gerekmektdir. Kampanyadan en fazla 100 TL kazanılabilir.

Aradım sordum size özel dediler. isterseniz sizde kontrol edin moneyclub web sitesindede gördüm indirimi

Bendede vardi %25 indirim kullandim bugun iyi indirim oldu. 150 tl 111 tl ye dustu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

money club artık TC kimlik numarası da istiyor bilgileri güncellemek için

Büyük saçmalık olmuş hakkatten bu olayda...
  • quote:

Orijinalden alıntı: frtn

quote:

Bugün kiosktan kartımı geçirdim Money Vısa Inaktıf Musteriler %25 Indirim gördüm

Bendede vardi %25 indirim kullandim bugun iyi indirim oldu. 150 tl 111 tl ye dustu.

money visayı yenimi aldın? bende yazıyor ama ilk aldığımda kullandığımı söyledi müşteri hizmetleri tekrar kullanamadım. halada yazmaya devam ediyor

• quote:

Orijinalden alıntı: frtn

quote:

benim karta da tanımlamışlar.. kartı ilk alınca bu indirimden yararlanmıştım. daha önce de size özel kampanyalar kısmında böyle bir şey yoktu, yeni çıkmış..

siz kartınızı yeni aldığınızda kullanmış mıydınız bu %25'lik indirimi? şimdi 2 .defa mı kullanmış oldunuz?

• Arkadaşlar geçen salı tıkla kazandan kazanılan farm foods kurutulmuş domates ürünlerini alırken sorun çıkıyor.Örneğin ben %50 indirimli kazanmıştım fakat bu katalogta 1 alana 1 bedava yapılmış bu ürün.Kasiyer 2 tane farm foods domates ürününü geçince sistem bunu %50 indirimli vermesi gerekirken %25 indirimli gibi düşüyor,bana bu şekilde oldu,uzun uğraşlar sonunda yarı fiyatına alabildim.Orada bir kasiyer ise benden birkaç saat önce yine %50 indirimli alan birine tam olarak %50 düşmüştü dedi,yani bu üründe sistemlerinde bir sorun var galiba.Mağaza yetkilisi bir şey bilmiyordu ve bana:1 ürünü %50 veririz diğerini normal fiyaTA VERİRİZ GİBİ SAÇMALADI ÇÜNKÜ STOKLARINDA SORUN OLURMUŞ,ORADA 2 kasiyer,telefonla görüşülen 1 migros müşteri hizmetleri görevlisi ile 3 mağaza sorumlusu bu işten çıkamadılar.Birbirlerine bu durumu merkeze tam olarak soralım dediler.Bu ürün ile ilgili sizler nasıl geçirdiniz kasadan,sorun çıkmadı mı?Bu üründe 1 alana 1 bedava olduğundan bir sorun var,sorun nasıl çözülür?

• 12 - 13 - 14 Mayıs Haftasonu Kampanyalı Ürünleri;
    http://www.kangurum.com.tr/kangurum3-web/shopProductListing.do?shopCategoryId=21178
  • quote:

Orijinalden alıntı: satem

Arkadaşlar geçen salı tıkla kazandan kazanılan farm foods kurutulmuş domates ürünlerini alırken sorun çıkıyor.Örneğin ben %50 indirimli kazanmıştım fakat bu katalogta 1 alana 1 bedava yapılmış bu ürün.Kasiyer 2 tane farm foods domates ürününü geçince sistem bunu %50 indirimli vermesi gerekirken %25 indirimli gibi düşüyor,bana bu şekilde oldu,uzun uğraşlar sonunda yarı fiyatına alabildim.Orada bir kasiyer ise benden birkaç saat önce yine %50 indirimli alan birine tam olarak %50 düşmüştü dedi,yani bu üründe sistemlerinde bir sorun var galiba.Mağaza yetkilisi bir şey bilmiyordu ve bana:1 ürünü %50 veririz diğerini normal fiyaTA VERİRİZ GİBİ SAÇMALADI ÇÜNKÜ STOKLARINDA SORUN OLURMUŞ,ORADA 2 kasiyer,telefonla görüşülen 1 migros müşteri hizmetleri görevlisi ile 3 mağaza sorumlusu bu işten çıkamadılar.Birbirlerine bu durumu merkeze tam olarak soralım dediler.Bu ürün ile ilgili sizler nasıl geçirdiniz kasadan,sorun çıkmadı mı?Bu üründe 1 alana 1 bedava olduğundan bir sorun var,sorun nasıl çözülür?

bir kartıma %100 bu farm'dan kazanmıştım, bugün bir alana bir bedava diyerek migrosa gittim
    jet kasada 2 adet farm denemesi yapayım dedim şok oldum, ürünü tek geçirirsem 1 kuruş çıkıyor ama 2 ürününü birden almaya kalkınca 1.63 tl fiyat çıkıyor bende ürünü bir tane ve 1 kuruş ödedim
    ayrıca bu ürünleri migroslarda çok zor bulunuyor, bu ürünü bulsanız bile ürünler ekim-2011 tarihinde migrosa gelmiş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar yeni katalogta çakışan kampanyalar var ? Ben bir combo menü hazırladım; bunlardan aynı anda yaralanabilir miyim ? Tecrübeli arkadaşlar bilgi verirse sevinirim. Kasada uğraşmayalım sonra :) Listem aşağıda diğer arkadaşlara da fikir olur.

19 mayıs - 23 mayıs arası çalışan bir liste ;

1- Tüm el - vücut bakım ürünleri % 50 indirim
    2- Parfümlerde % 40 indirim

+

3- 30 Tl üzeri el-vucut bakım ürünleri alana sinbo saç kurutma mak. hediye ( 1 nolu kampanya ile birleşiyor ? )
    4- Money Visa ile 30 TL üzeri el-vucut bakım ürünleri alana % 20 indirim ( 1 nolu kampanya ile birleşiyor ? )

+

5- Tüm meyve sularında 2. alana % 50 indirim
    6- Feat dondurulmuş ürünlerde % 40 indirim

+ ( Tüm bu indirimli ürünleri kasadan geçtikten sonra )

7- Money Visa ilk defa kullanım kampanyası kasada %20 indirim hakkımda var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi awakado -- 12 Mayıs 2012; 2:18:30 >

• quote:

Orijinalden alıntı: awakado

Arkadaşlar yeni katalogta çakışan kampanyalar var ? Ben bir combo menü hazırladım; bunlardan aynı anda yaralanabilir miyim ? Tecrübeli arkadaşlar bilgi verirse sevinirim. Kasada uğraşmayalım sonra :) Listem aşağıda diğer arkadaşlara da fikir olur.

+

3- 30 Tl üzeri el-vucut bakım ürünleri alana sinbo saç kurutma mak. hediye ( 1 nolu kampanya ile birleşiyor ? )
    4- Money Visa ile 30 TL üzeri el-vucut bakım ürünleri alana % 20 indirim ( 1 nolu kampanya ile birleşiyor ? )

+

Ben listedeki 3 ve 4 nolu kampanyaları birleştirdim. Buna axe 10 TL üzeri alımlara duş jeli hediye kampanyasını da ekledim.
    Yalnız dikkat et, kozmetik ürünlerin etiket fiyatları toplamı 30 TL değil en az 37,50 TL olsun ki kasadaki % 20 indirim sonucu
    30 TL barajı altına düşerek saç kurutma hediyesi hakkı kaybolmasın.

Sen buna bende olmayan listedeki 7 no.lu ilk alışveriş hakkını da ekleyebilirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: awakado

Arkadaşlar yeni katalogta çakışan kampanyalar var ? Ben bir combo menü hazırladım; bunlardan aynı anda yaralanabilir miyim ? Tecrübeli arkadaşlar bilgi verirse sevinirim. Kasada uğraşmayalım sonra :) Listem aşağıda diğer arkadaşlara da fikir olur.

+

+

Şuan sanal markette %20 money visa indirimi ile raks kurutma makinesi indirimi birleşiyor
    %50 'lik indirim ise hiçbiri ile birleşmiyor,kurutma makinesi veya %20 money visa indirimini kullanmak isteyince %50'lik indirimdüşmüyor.
    Ayrıca nutella ikincisi %50 indirimi ve parti boy cipslerin ikincisi %70 indirimi'de şuan düşmüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anilxx92 -- 12 Mayıs 2012; 2:46:45 >

• 
Sayfa: önceki 371372373374375
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.