Şimdi Ara

MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] (372. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
87.267
Cevap
930
Favori
6.206.529
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
145 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 370371372373374
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Guzelyali

quote:

Orijinalden alıntı: 6582

Dün kioska baktım ve bana 30 tl tanımlamışlar ama kasalarda sıra olunca saat 22:05 gibi kasaya gittiğimde indirim silinmişti. Bunu nasıl alırım bilen ve ya başına gelen var mı?

Kioskta nasil bakiyoruz? hic kullanmadim kiosk, bilgim yok o yuzden.

süpriz bedava alışveriş 30 tl diyordu.
  • quote:

quote:

quote:

Dün kioska baktım ve bana 30 tl tanımlamışlar ama kasalarda sıra olunca saat 22:05 gibi kasaya gittiğimde indirim silinmişti. Bunu nasıl alırım bilen ve ya başına gelen var mı?

Ne yazdigindan daha cok, nasil bakabilecegim daha onemli, daha once kiosk kullanmadim cunku. :)

• Bana Böyle Tanımlamışlar

• quote:

quote:

quote:

quote:

Ne yazdigindan daha cok, nasil bakabilecegim daha onemli, daha once kiosk kullanmadim cunku. :)

kampanyalar menüsünden bakacaksın

• Yaa bende 15 taneye yakın money club kartı var. Hiçbirine tanımlanmamış. Bunu neye göre tanımlıyorlar..
  • illa kiosktan mı bakmamız gerekir mony club internet sayfasındaki kampanyalar kısmında görünmez mi?
  • arkadaşlar o kampanya bitti. Konuyu tekrar gündeme getirmeye gerek yok.
  • smirnoff ve baileys in fiyatları güzel gayet...ilgilenenler için cazip...
  • Muhtelif kampanyalar

• %40, %50 indirimli ürünlerden 30 TL lik alışveriş yapsak da saç kurutma makinesi alabiliriz değil mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tplav

%40, %50 indirimli ürünlerden 30 TL lik alışveriş yapsak da saç kurutma makinesi alabiliriz değil mi ?

bide benim merak ettiğim hem %50 + %20 indirim + saç kurutma makinası olurmu ?

şamda kayısı
  • quote:

Orijinalden alıntı: eahmet

quote:

Orijinalden alıntı: tplav

%40, %50 indirimli ürünlerden 30 TL lik alışveriş yapsak da saç kurutma makinesi alabiliriz değil mi ?

bide benim merak ettiğim hem %50 + %20 indirim + saç kurutma makinası olurmu ?

şamda kayısı

adamlar daha düne kadar birçok kişiye 30TL - 50TL bedava alışveriş tanımladı. gün geldi ürün aldık üstüne para verdi :)

migros' da duyduğunuz hiçbir şeye şaşırmayın.

tüm bu indirimlerin birleşme olayına net cevap vermek herzaman zor. sistemin o anki durumuna göre değişiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: drkblue

piliç etinde 3 money kazanmak için bi şart yazmamışlar değilmi kaç liralık almak gerekiyorki

20 tl ye 3 money max.6 money
  • quote:

Orijinalden alıntı: padodarc

O zaman şu farmfoodsta %100 indirim kazandık diye 2 tane mi alacağız bedava;))))

teknik olarak 2 tane almam mümkün idi. Ancak migrosta bunun farkına varmış olacak ki tıkla kazan haklarını kilitlemiş. 1 adet alıyorsunuz 3,25 parasını ödüyorsunuz çünkü indirim düşmüyor, 2 gün sonra 3,25 size geçmiş indirim yüklüyorlar. 2 adet alırsanız biri düşüyor birinin parasını ödüyorsunuz. Sonra 2 iş günü sonra ararsanız büyük ihtimalle zaten birini bedavaya almışsınız 2 kampanya birleşmez diyip diğerinin parasını yüklemeyecekler sanırım.
  • Kiosklardaki 30TL olayı nedir yav ark.lar?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • son mikroskop tam bir facia...
  • quote:

Orijinalden alıntı: TWiST_oF_FaCe

Muhtelif kampanyalar

acaba 19-20-21 mayıstaki bu indirimler erkek bakım ürünlerinde de geçerli olur mu ki? tıraş sonrası balsam falan alırız fena olmaz :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: dj.trust.06

Kiosklardaki 30TL olayı nedir yav ark.lar?

7-8-9 may. tarihleri arasında 30-50 tl tanımlamışlar herkese(mh. aradığınızda öyle söylüyor),kampanyalarım kısmından görülebiliyordu.
  • quote:

quote:

7-8-9 may. tarihleri arasında 30-50 tl tanımlamışlar herkese(mh. aradığınızda öyle söylüyor),kampanyalarım kısmından görülebiliyordu.

Hada beaaa...Nie, hiç haberimiz olmadı ki bu dalgadan..!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

Hada beaaa...Nie, hiç haberimiz olmadı ki bu dalgadan..!

herkese değil ya ben de 3 kartı vardı aradım siz bakın bi öyle gideyim dedim baktı hiçbirinde yoktu
  • 
Sayfa: önceki 370371372373374
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.