Şimdi Ara

MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
87.267
Cevap
930
Favori
6.206.523
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
145 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar kasiyere sordum moneyler yine gelir problem olma dedi
  • Sanalmarketten alıp kapıda ödeme yaptım

TEBRİKLER %1 MONEY KAZANDINIZ yazısı mevcuttu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: manyax

Sanalmarketten alıp kapıda ödeme yaptım

%1 money nedir dostum? nereden geldi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TWiST_oF_FaCe

quote:

Sanalmarketten alıp kapıda ödeme yaptım

%1 money nedir dostum? nereden geldi?

başka bir mesaja yanıt verecektim buraya düşmüş mesaj

quote:

Orijinalden alıntı: vitriol

evet malesef bende de öyle

3 gün öncesi Tebrikler %1 MONEY KAZANDINIZ yazardı Migros alışverişi siliplerde.Küçük küçük kuruş kuruş Moneyin güccüğünü kazanırdık
    Yüzde bir olunca yine de birikiyor damlaya damlaya göl oluyordu zira verdikleri bonus %0,5 bonus paek birikmiyordu çünkü yüzde yarımdı

şimdi bu güccük Moneylerden de olduk artık silipte görünmüyorlar,kasada alışverişte de görünmüyorlar
    bende biriken güccük 3 Money vardı kasada kasiyer göremedi Yok görünmüyor dedi ama garanti web şubesinde dün baktım görünüyordu ama harcanılamıyor artık

garanti Money kart yaptı yapacağını güccük moneylerimize de göz dikti haram olsun!

• Hocam bu money kartı nasıl temın edebılırız 2. soru ben bu urunu almak ıstıyorum 1 +1 kampanyasına dahıl olup olmadıgını nasıl anlayacam

http://www.kangurum.com.tr/kangurum3-web/showProductDetail.do?psi=10020077&shopCategoryId=9899&shopCode=09050037&name=DARDANEL+TON+4X160+GR.%2BTON+FLETO+HED%C4%B0YE
  • olsun sen yine nasıl kazanıldığını söylesen..
  • quote:

Orijinalden alıntı: -K@-

Hocam bu money kartı nasıl temın edebılırız 2. soru ben bu urunu almak ıstıyorum 1 +1 kampanyasına dahıl olup olmadıgını nasıl anlayacam

http://www.kangurum.com.tr/kangurum3-web/showProductDetail.do?psi=10020077&shopCategoryId=9899&shopCode=09050037&name=DARDANEL+TON+4X160+GR.%2BTON+FLETO+HED%C4%B0YE

money kart için garanti müşteri hizmetlerini arayabilirsin...

sorduğun ürün 1+1' e dahil değil, zaten internet stokta görünmüyor...

• quote:

Orijinalden alıntı: -K@-

Hocam bu money kartı nasıl temın edebılırız 2. soru ben bu urunu almak ıstıyorum 1 +1 kampanyasına dahıl olup olmadıgını nasıl anlayacam

http://www.money.com.tr/ dan başvurabilirsin

• quote:

olsun sen yine nasıl kazanıldığını söylesen..

Moneyvisa kullandığınızda migrosmoney dışında kartın moneyi var birde

Oranı %1 karta yükleniyor sliplerde görebiliyorsun sanırım en az 5 tl olduğunda kullanılabiliyor yine sadece migros şirket marketlerinde geçerli.
  • quote:

quote:

Oranı %1 karta yükleniyor sliplerde görebiliyorsun sanırım en az 5 tl olduğunda kullanılabiliyor yine sadece migros şirket marketlerinde geçerli.

Tesekkurler dostum.

Yani kredi kartlarinin verdigi standart puan bu.
  • Güncel

29 Nisan - 9 Mayıs arası küçük ev aletlerinde %25 indirim! (Sanalmarkete yansımıştır)

Promosyon Adı : Gordugunuze Inanın - 172
    Açıklama : 29-30 Nisan Gördüğünüze İnanın kampanyası Money kart ile Migros,5M,Tansaş mağazalarda 50TL alışverişe ekici lokumlu beyaz peynir veya piliç fileto kilosu 3 TL
  • quote:

quote:

quote:

Tesekkurler dostum.

Yani kredi kartlarinin verdigi standart puan bu.

İşin güzelliğide burda kredi kartlarının verdiği standart puan değil

Moneyvisada 3 puan var
    1) Money %1
    2) Bonus %0,5
    3) Migrosmoney (Migrospuan)

Bu arada yeni mesaj yazmayım Eryaman 5M'de ithal muz fiyatı 2,59 görünüyor (günlük indirim olabilir) bildiğiniz gibi ithal muzda +1 money var moneyvisa ile alınırsa 1 kg muz için sadece 0,59 TL ödeyeceğiz

Ayrıca 3 liraya 2 kg beyaz peynir yada piliç fileto almak super
    Kanguru iyi zıplıyor bakalım inş bi yere çarpmaz

• Konserve mısırda kampanya yok. Nasıl iş bu? Sırf yukarıda yazıldı diye denedim, bir şey vermedi.

Konserveler 1+1 fakat kafalarına göre işte. Ona var, buna yok falan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jay jay justified

Konserve mısırda kampanya yok. Nasıl iş bu? Sırf yukarıda yazıldı diye denedim, bir şey vermedi.

Konserveler 1+1 fakat kafalarına göre işte. Ona var, buna yok falan.

konserve MISIR ve közlenmiş PATLICAN da yoktu bunu belirttim özellikle. ben 3,4 tl verip 450gr DONDURULMUŞ olanından aldım. birde lazım olur diye BİM den 1 kutu ucuzundan 2TL ye aldım :))
  • sanalmarkette elektronin namına birşey göremedim,
    bir mikser lazım çelik uçlu, 450w'lık falan, iyi birşey ama bulamadım.
  • Bugun gidicem,
    Hangi konserveleri onerirsiniz hesapli :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: addicttomango

Bugun gidicem,
    Hangi konserveleri onerirsiniz hesapli :D

en sıcak olanı Tat Cam kavanoz bezelye! bamya,taze fasulye teneke kutu da alınabilir ama

Şayet hala sepetlerde bulabilirsen TAT cam kavanoz BEZELYE 830 ml. zaten indirimli 2,65 TL.den satılıyordu

şimdi üstelik 1 alana 1 bedava oluyor: tanesi yaklaşık 1,32 TL.ye geliyor:SÜPER FIRSAT üstelik cam kavanoz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vitriol -- 29 Nisan 2011; 11:32:22 >
  • http://www.kangurum.com.tr/kangurum3-web/showProductDetail.do?psi=17597637&shopCategoryId=9898&shopCode=09059996&name=PINAR+TON+BALI%C4%9EI+160+GR+4AL+3%C3%96DE

PINAR TON BALIĞI 160 GR 4AL 3ÖDE 13,45 tl

toplam 8 adeti 13,45e geliyor...
    not
    bu ürünün 2. adeti kadar tutar toplamdan düşmedi (sanal markette)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Samsung-İstanbul -- 29 Nisan 2011; 11:52:02 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Samsung-İstanbul

http://www.kangurum.com.tr/kangurum3-web/showProductDetail.do?psi=17597637&shopCategoryId=9898&shopCode=09059996&name=PINAR+TON+BALI%C4%9EI+160+GR+4AL+3%C3%96DE

not

Hocam şimdi bu ürün 4 al 3 öde 13. 45 artı bir alana bir bedava doğrumudur. Öyleyse mükemmel fiyat

• quote:

Orijinalden alıntı: Samsung-İstanbul

http://www.kangurum.com.tr/kangurum3-web/showProductDetail.do?psi=17597637&shopCategoryId=9898&shopCode=09059996&name=PINAR+TON+BALI%C4%9EI+160+GR+4AL+3%C3%96DE

not

İlk denediğim buydu ama maalesef deniz ürünlerinde yok.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.