Şimdi Ara

FC Bayern München Taraftarları | Bayern 1-3 Leipzig (31. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.661
Cevap
18
Favori
344.128
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dfp pokalda dortmund'u 1-0 yenerek yarı finale yükseldik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • takımımın bu başarısını tabiki can-ı gönülden kutluyorum ancak aklıma takılan bir mesele var:Guardiola, Bayern'i bu noktadan alacak.Daha neler olacak tabiki sezon bitmedi bilmiyoruz ama şu anki durumdan daha iyiye götürememe durumu onu büyük sıkıntıya sokacaktır.Umarım o noktaya gelmeden bunu engelleyebilir..
  • quote:

Orijinalden alıntı: matrix_neo

takımımın bu başarısını tabiki can-ı gönülden kutluyorum ancak aklıma takılan bir mesele var:Guardiola, Bayern'i bu noktadan alacak.Daha neler olacak tabiki sezon bitmedi bilmiyoruz ama şu anki durumdan daha iyiye götürememe durumu onu büyük sıkıntıya sokacaktır.Umarım o noktaya gelmeden bunu engelleyebilir..

O alışıktır öyle takımlara.
  • quote:

takımımın bu başarısını tabiki can-ı gönülden kutluyorum ancak aklıma takılan bir mesele var:Guardiola, Bayern'i bu noktadan alacak.Daha neler olacak tabiki sezon bitmedi bilmiyoruz ama şu anki durumdan daha iyiye götürememe durumu onu büyük sıkıntıya sokacaktır.Umarım o noktaya gelmeden bunu engelleyebilir..

Henykes çok mükemmel bir hava yakaladı takımda. Gerçekten bu mükemmel havanın bozulmasından insan ister istemez çekiniyor.

Bayern inanılmaz bir takım görüntüsü veriyor şu anda. O yüzden Bayern taraftarları endişeli olmakta sonuna kadar haklılar.
  • Dante şuan açık ara dünyanın en iyi savunmacısı. Çok formda. Korkulur bu sezon Bayern neredeyse pozisyon vermeyecek. CL'yi de alırlar gibi şakası yok Bayern'in. Gelecek sezon Pep de geliyor oy
  • quote:

Bende bundan korkuyorum

• Atmosfer muhteşemdi özellikle Robben'i o şekilde gördüm ya arkadaş içim acıdı... Çok fena hırs yapmış. Kale arkasında susmuyoruz
  • Tum kupalara ambargo koyacak, yeni bir uzay takimi doguyor. Basinda da yine Pep olacak tipki onceki uzay takimi gibi.

• quote:

Orijinalden alıntı: yaban arısı

Tum kupalara ambargo koyacak, yeni bir uzay takimi doguyor. Basinda da yine Pep olacak tipki onceki uzay takimi gibi.

inşallah.. hala 2-3 sene evvelki Noucamp'daki hezimeti ve geçen resmen sene imkansızı başararak kupayı Chelsea'ye ikram etmemizi unutamıyorum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-3A899E719 -- 28 Şubat 2013; 23:29:06 >
  • Dortmunda fena çaktık. Kloppun golden sonra suratı müthişti
  • Schweinsteiger ne şanssız adamdır böyle. Adamın kullandığı 2 frikik de direkten dondu.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: yaban arısı

Tum kupalara ambargo koyacak, yeni bir uzay takimi doguyor. Basinda da yine Pep olacak tipki onceki uzay takimi gibi.

inşallah.. hala 2-3 sene evvelki Noucamp'daki hezimeti ve geçen resmen sene imkansızı başararak kupayı Chelsea'ye ikram etmemizi unutamıyorum..

2 sene ustuste SL yi kazanan ilk takim olabilir Bayern. Abarttigimi dusunebilirsiniz ama Bayern gercekten abartilmayi hakediyor.

• Artık %85 şampiyonuz. Bu yüzden ligte yedek ağırlıklı bir kadroyla çıkar gibi Jupp. Ağırlık clye kaydı. Gomez bu hafta da öyle böyle yine golünü attı :D

• Mükemmel bir maç oldu. Bayern karşı tarafi darma duman etmedigi zaman daha zevkli maçlar oluyor.

• 3 maç daha kazanırsa bayern şampiyon oluyor rakiplere bakmadan
  • Maçı izleyemedim ama güzel maç çıkardık yine. Trt Dortmund maçını verdi, Dortmund'un da yenilmesiyle puan farkı 20'ye çıktı. Ahahahaha :D :D

• Fark 20 oldu. Hemen sampiyon olup, Clye odaklanmak lazim.
  • Ribery ve Scheweni yok onların yerine de Gustavo ve Robben oynar diye düşünüyorum. Defansta Dante ve Van Buyten oynar ilerde Gomez oynar ben böyle düşünüyorum 2-0 yada 4-1 yeneriz.

• ipleri koparmadan ikisinide eşit götürmek lazım.. her ne kadar lig bitmiş gibi gözüksede bu bizi rahatlatmamalı..zaten geçen seneki finalin acısı ancak böyle çıkabilir..
  • quote:

ipleri koparmadan ikisinide eşit götürmek lazım.. her ne kadar lig bitmiş gibi gözüksede bu bizi rahatlatmamalı..zaten geçen seneki finalin acısı ancak böyle çıkabilir..

Gecen sene ve ondan önceki senenin acısını.

• 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.