Şimdi Ara

▪ FC Barcelona Taraftarları ▪ mes que un club (213. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
44.525
Cevap
64
Favori
1.486.531
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 211212213214215
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Barcelona'ya basarılar.
  • Berbat oynuyoruz Tello'nun hemen çikmasi lazim...
  • Tello ezdi bütün topları .Alexisi alır umarım Pep.

Ayrıca Fabregas ile neden başlamadı onu hala anlamadım.
  • Çok kötüyüz,izlediğim en kötü El Clasico'lardan biri pozisyon yoktu ilk yarı
  • Kazanmayı kesinlikle haketmiyoruz, böyle oynarsak Chelsea'ye de eleniriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Andrés Iniesta

Berbat oynuyoruz Tello'nun hemen çikmasi lazim...

Guardiola sacma sapan degisiklerle bu sene Uzay takimini dagitti...

Bu sezonki Barca uzay takimi falan degil
  • Yedigimiz golu anlayan birisi var mı? Bunca emek verip mahveden baska takım yoktur heralde. Ozellikle Real macları. Resmen gol attırıyoruz adamlara.
  • Hay Allahım. Tello bozuyor bütün düzeni.
  • Guardiola delirmiş olmalı Chelsea macını düşünerek Pique Sanchez Fabregas'i oynatmıyor.

Ulan bu macı kazansan fark 1'e inecek !!!!

Real panik yapacak ve mutlaka kalan 4 maçta puan kaybedecek
  • Gecmis olsun bize patladık hic mactaki gollerden ve pozisyonlardan konusasım yok reale yine macı verdik 2-0 yenildigimiz 5 sene onceki Barnebau macı gibi Copa macı gibi CL den de elenirsek senlik var
  • Muhtemelen elenecegiz ama SL de finale kalirsak yine rezil olacagiz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • barcelona nın devri bitti.devir artık real madrid devri.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yaban arısı

Muhtemelen elenecegiz ama SL de finale kalirsak yine rezil olacagiz.

Dostum skoru gore konusuyorsun macın hakimi her zamanki gibi Barcaydı ama oyuncular yok bu sene ya gol atmak istemiyorlar yada gercekten beceriksizler. Yedigimiz golleri Gijon falan yemez iyi oldu bu sene herkesin aklı basına gelsin kanser ettiler 1 sezon boyunca.

Chelsea macı olum kalım macı. Ya tamamız ya devamız cok sey degisir elenirsek. Yarın uzun uzun yazarım madridliler de satasırsa birsey diyemicem hakları sevinsinler adamlar yuruyerek yendi valla
  • Messi ile Tello kötü oynadilar.

Guardiola saçmaladi.

Madrid haketti ve kazandi, tebrikler
  • Teşekkürler Guardiola Chelsea'ye de elenebiliriz takıma güvenemiyorum
  • David Villa ne zaman dönecek ya?
  • 2.golde Valdes'de on numara kaleci olduğunu bir kez daha kanıtladı
  • madride tebrikler ama cok iyi oynamadilar aslinda diger el clasicolardan farkli oynamadilar bizim hatamiz cok basit goller yedik bu arada xaviye cok uzuldum adam o pozisyinu atamadi diye acayip uzuldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: JDaniels

quote:

Orijinalden alıntı: yaban arısı

Muhtemelen elenecegiz ama SL de finale kalirsak yine rezil olacagiz.

Dostum skoru gore konusuyorsun macın hakimi her zamanki gibi Barcaydı ama oyuncular yok bu sene ya gol atmak istemiyorlar yada gercekten beceriksizler. Yedigimiz golleri Gijon falan yemez iyi oldu bu sene herkesin aklı basına gelsin kanser ettiler 1 sezon boyunca.

Chelsea macı olum kalım macı. Ya tamamız ya devamız cok sey degisir elenirsek. Yarın uzun uzun yazarım madridliler de satasırsa birsey diyemicem hakları sevinsinler adamlar yuruyerek yendi valla

Hakim Barça'da olsa, hakeden Madrid'di, böyle yensek buruk bir sevinç olurdu içime. Geçen El Classico'larda da belirtmiştim iyi olanın kazandığı bir alan olduğu için ve adalet yerine geldiği için Barça alıyor diye, işte bu maç hak eden Real Madrid'di. Chelsea maçını kazanırsak, sonra üstüne ŞL'yi alırsak günü kurtarmış, olası bir krizi atlatmış oluruz ( teğet geçer ). Ancak, açık bir şekilde gözüküyor ki 2 sene öncesi Inter'e elenilen zamana geri dönülmüş, leblebi gibi gol atan Barça gitmiş, yerine kilit açamayan Barça geri gelmiş. O zamanlar bu 10 kişi kapanmayı Inter yaptı ve o başarıdan sonra bu yayıldı ve her takım böyle oynuyor artık, geçen sene sıkıntı olmuyordu ama bu sene çok sıkıntı çekiyoruz. Takım üretkenlik anlamında kısırlaşmaya, bitiricilik anlamında rezilleşmeye başlıyor, maç konusuna da yazdığım gibi bu takımın büyük maçlardaki üstünlüğü için son 3 senesi.

Sezon sonu Pep giderse, yerine içimizden biri gelmezse sistemde birtakım değişiklikler olabilir, altyapıya yönelim daha azalabilir, yapılan pas sayısı da biraz daha azalabilir.

• 
Sayfa: önceki 211212213214215
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.