Şimdi Ara

▪ FC Barcelona Taraftarları ▪ mes que un club (212. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
44.524
Cevap
64
Favori
1.486.539
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 210211212213214
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: uA_emir07

quote:

Orijinalden alıntı: JDaniels

El Clasico tribun solenide belli olmus. 90 bin karton kullanarak Katalanca "Som I Serem" yani "Buradayız ve burada olacağız" gibi bir anlam tasıyan soz hazırlanmıs 100.000 kisilik stada.

▪ FC Barcelona Taraftarları ▪ mes que un club

100000 kişide aga bin kişilik ses çıkmıyor

Harbiden dünyanın en boş seyircisi ya.
    Alkış, ıslık ve oleyden başka ses yok. Tiyatro izlemeye gelmiş gibiler.

• quote:

quote:

El Clasico tribun solenide belli olmus. 90 bin karton kullanarak Katalanca "Som I Serem" yani "Buradayız ve burada olacağız" gibi bir anlam tasıyan soz hazırlanmıs 100.000 kisilik stada.

Ses sistemini degistirmeni oneririm hocam

Video acın hemen izleyin Messi Messi Messi

Bernabeu'dakilerde elinde kaval ottursun dursun cok farkı var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Campeón -- 19 Nisan 2012; 18:48:59 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Vaudeville

quote:

quote:

Harbiden dünyanın en boş seyircisi ya.
    Alkış, ıslık ve oleyden başka ses yok. Tiyatro izlemeye gelmiş gibiler.

Süpersin

• Alexis dünkü maçta sakatlandı ve El Clasico’da oynayıp oynayamayacağı belli değil.
  • Vallaha ben gittim bu sezon Barça - Villareal maçina ben ilk defa gidiyorum tabi heyecanliyim her pozisyonda manyak gibi bagiriyoruz arkadaslarla millet tip tip bakiyo bize bunlar nerden çikti gibisinden...

Yani Barça'nin tek begenmedigim yönüde o gerçekten hiç heyecan yok sanki evden 2. lig maçi seyreder gibi izliyorlar.

Gol atinca hiç bagirma falan yok tek bagiranlar bizdik adamlar sadece alkisliyorlar...

Cok üzüldüm öyle oldugunu görünce ama gerçekten çok zevkli maçti yinede tribünler hareketli olmasada :) 5-0 Barça yenmisti :)
  • Yarın ki El Classico öncesi durumlar bu kez çok farklı. Normalde Real Madrid'liler iddialı konuşurlardı, biz de gülerdik fakat bu sefer onlar iddialı konuşmuyor, biz de ( en azından ben ) gülemiyorum çünkü yensek bile Real'in 3 hafta içinde 1 beraberlik alıp almayacağı belli değil ve birde Chelsea maçındaki beceriksizliklerimiz var. Yani El Classico'yu forumca çok ilginç karşılıyoruz, özellikle de Madrid cephesi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yaban arısı

Yarın ki El Classico öncesi durumlar bu kez çok farklı. Normalde Real Madrid'liler iddialı konuşurlardı, biz de gülerdik fakat bu sefer onlar iddialı konuşmuyor, biz de ( en azından ben ) gülemiyorum çünkü yensek bile Real'in 3 hafta içinde 1 beraberlik alıp almayacağı belli değil ve birde Chelsea maçındaki beceriksizliklerimiz var. Yani El Classico'yu forumca çok ilginç karşılıyoruz, özellikle de Madrid cephesi.
    quote:

Mourinho'nun yardımcısı Karanka

Barcelona'da kontrol edemeyeceğimiz şeyler var. Bu nedenle kendi oyunumuzu oynayacağız.

• ararım sorarım ararım seni heryerde sorarım ıssız gecelerde ultras sur nerde alayına Boixos Nois
  • quote:

ararım sorarım ararım seni heryerde sorarım ıssız gecelerde ultras sur nerde alayına Boixos Nois

Sampiyonluk Sarkıları soyleyecegiz inanın cocuklar cocuklar inanın guzel gunler gorecegiz

• quote:

quote:

ararım sorarım ararım seni heryerde sorarım ıssız gecelerde ultras sur nerde alayına Boixos Nois

Sampiyonluk Sarkıları soyleyecegiz inanın cocuklar cocuklar inanın guzel gunler gorecegiz

o sahaya lider gelip lider döneceğimiz için şarkılar başka bahara kalacak ...

• quote:

Orijinalden alıntı: Kemikkıran Pepe

quote:

quote:

o sahaya lider gelip lider döneceğimiz için şarkılar başka bahara kalacak ...

Dogrudur ama kazanırsak o gazla Chelsea'yi de deviririz CL icin sansımız devam ediyor yenilirsek sarkılar baska bahar icin de soylenmeyecek

• Barça şans tanımaz Reale bu pas trafiğini kesebilmek için Realin 3-4 kişi fazla oynaması gerekir ki, Barçanın 10 kişi kaldığında bile top kontrolunden vazgeçmediği gerçeği ortada. Şampiyonluk yarışı ne olur bilinmez ama bu akşamki maç Barçanın tarafsız bir gözle bakacak olursak zaten bunu herkes görebilir. Real ve Barça dünyanın en iyi iki takımı şu anda ama Barça futbol varolduğundan bu yana örneği olmayan bir oyun oynuyor. Nerdeyse Valdes çıkıp orta sahaya yaklaşacak dönen topları o karşılayacak. Ayrıca Cristiano Ronaldo nun hayatındaki en büyük şansızlığı Messi'nin Arjantin'den kalkıp tedavi amacıyla Barcelona'ya gelmesi olsa gerek. Ama hakikaten Messi için her ne kadar dünya kupası kazanamadığı için MAradona'nın gerisinde kaldı denilse de bence Zidane'dan sonra en iyi oyuncu. İşin diğer boyutu Ranaldo-Messi hangisi daha büyük denilirken Messi'nin dünya kupası kazanamamış olması ön plana çıkıyor ancak Ronaldo hakkında herhangi bir iddia yok bu konuda. Tabi burada Maradona faktörü olduğu için böyle söyleniyor ama futbol Maradona devrinden çok daha zor şu anda. Sözün özü harika bir maç olacak Real korumaya çalışırsa fark yer en azından orta sahada savaşmalı. Daha az yemek için.
    Saygılar.

• Takımıma bugün bitiricilik dışında kalan her şeyde güveniyorum.
  • Hadi bakalım buyuk gun geldi

• Bu başlığı nasıl görememişimdir bu kadar zamandır :p

Bende varım
  • Tribun Dergi ‏ @tribundergi Yanıtla Retweetle Favorilere ekle · Aç
    #Barcelona 11: Valdés, Dani Alves, Puyol, Mascherano, Adriano, Busquets, Xavi, Thiago, Tello, Iniesta, Messi

Fabregas?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lord Kinross -- 21 Nisan 2012; 20:19:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lord Kinross

Tribun Dergi ‏ @tribundergi Yanıtla Retweetle Favorilere ekle · Aç
    #Barcelona 11: Valdés, Dani Alves, Puyol, Mascherano, Adriano, Busquets, Xavi, Thiago, Tello, Iniesta, Messi

Fabregas?

Pedro yerine Tello belki ama, Fabregas nerede cidden? Birde dün Pique'de sıkıntı yok diyorlardı, şimdi nerede?
  • ▪ FC Barcelona Taraftarları ▪ mes que un club

Hadi cocuklar vurdugunuz gol olsun son yarım saat
  • beni de al gardaaaaşşş
  • 
Sayfa: önceki 210211212213214
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.