Şimdi Ara

### DH Body Builders ### (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46.810
Cevap
291
Favori
1.524.785
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Alın biraz moraliniz bozulsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: mhmmd.savaser

quote:

Orijinalden alıntı: KöfteSuyu

ekle benide 4 aydır yapıyorum. Ek besin olarak amino asit 3100 alıyorum spordan önce 2 tane spordan sonra 2 tane. Haftada 4 gün gidiyorum. Gitmediğim günler 2 tane içiyorum

soğuk vücud, eksiğim mide biliyorum o yüzden mide çalışmaya başladım

### DH Body Builders ###

Ne zamanDır amino Asit kullanıyosun ?

15gündür
  • Beni neden eklemedin? Yeni bir fotoğraf daha. Biraz daha alt göğüs çalışıp, cardio ya başlamam gerek artık.
     ### DH Body Builders ###

edit: iyi kötü yorumlarınızı bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lady GarGara -- 16 Mart 2011; 16:05:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: strify

Beni neden eklemedin? Yeni bir fotoğraf daha. Biraz daha alt göğüs çalışıp, cardio ya başlamam gerek artık.
     ### DH Body Builders ###

Çook yagLı gorunuyosun hocam

Benden sertını bulana 5 Kg protein
  • quote:

Orijinalden alıntı: mhmmd.savaser

quote:

Orijinalden alıntı: strify

Beni neden eklemedin? Yeni bir fotoğraf daha. Biraz daha alt göğüs çalışıp, cardio ya başlamam gerek artık.

Çook yagLı gorunuyosun hocam

Benden sertını bulana 5 Kg protein

Evet biraz yağ fazlam var, mayıs gibi cardioya başlıcam zaten. Yine de ince kaslı vucüt sevmiyorum ben. Hacimli daha hoş, hafif yağlı da olmalı. Ama ben 5 ayda bu sonucu aldım ;) sen ne zamandır yapıyorsun?

Ayrıca kollarım seninkinden daha kalın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alejàndro

Alın biraz moraliniz bozulsun

son hali 15 yaşında çekilmişse. O çocuk hormon manyağı olmuş

Bu arada beni de ekle.
  • Kendimi biLdim bileli bu işe baglıyım
    Spor salonuna 4 aydır gıdıyorum.
    İnce vucuddan hoslanmam demıssın bi yan yana geLelım istersen
  • benide ekle.Aslında Kickboks cuyum ama vakit buldukça bodybuilding de yapıyorum
  • eklendiniz @strify arada kaynamışsın kusura bakma eklendin
  • quote:

Orijinalden alıntı: popular_demand

bende 2 adet 10 kg plastık dambıl var.aslında evde calısmayı dusunuyorum ama su ınternette evde antreman resımlerınde olan bı calısma sehpası var duz olan,onu ucuza alabılecegım bı yer var mı?
    http://www.bodyforumtr.com/vbforum/evde-sadece-2-adet-dumbell-t8554.html?s=53a32de9e11b95399a5b1be3564fff5b&
    bu lınktekı sehpadan istıyorum ama ucuz olması lazım,malum bu ara işsizim.bır de dambıl almak ıstıyorum gıttıgıdıyordan ne onerırsınız(2 adet 10 kg lık var?. bir de bu verdıgım lınktekı gıbı calıssam 4 ayda bır seyler farkeder mı gozle gorulur?

yardım
  • Aranızda araba kaldırmayı denemiş olan var mı?Biraz garip geliyor millete ama ben takıntı yaptım.Mesela bir Fiat Uno'yu arkadan tutup kaldırmak hobi oldu,çok da zorlanmıyorum üstelik.Rekor arabam bildiğimiz Doğan.Onu kaldırırken ıkındım ama biraz.

Bu arada body builder ile profesyonel olarak ilgilenmiyorum,amatör seviyede işte.Arada halterlerle oynarım biraz.Zaten 135 kiloyum,pek bir kiloluyum.Kas yuvası değilim.
  • ekle benide 35gündür falan yapıyorum. Herhangi bir ek madde kullanmıyorum görünürde pek bişey yok olunca resimde eklerim
  • Beni de ekler misin
  • Gruba katılmak istiyorum
  • Beni de yaz.

Edit: 1 ay oldu başlayalı. yaza doğru şekle girse yeter.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Trakyalı Gurbetçi -- 17 Mart 2011; 22:50:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: STT-CL
    Aranızda araba kaldırmayı denemiş olan var mı?Biraz garip geliyor millete ama ben takıntı yaptım.Mesela bir Fiat Uno'yu arkadan tutup kaldırmak hobi oldu,çok da zorlanmıyorum üstelik.Rekor arabam bildiğimiz Doğan.Onu kaldırırken ıkındım ama biraz.

Bu arada body builder ile profesyonel olarak ilgilenmiyorum,amatör seviyede işte.Arada halterlerle oynarım biraz.Zaten 135 kiloyum,pek bir kiloluyum.Kas yuvası değilim.

Sorum cevapsız kalmış 15 dakikadır.Bakın,ben bilek güreşinde falan da çok,çok iddialı değilim.Genel olarak kolay kolay yıkılmasam da,bugün benden uzun da olsa,benden zayıf bir adama karşı yenildim mesela.Bu yüzden araba kaldırmanın çok da matah bir şey olduğunu düşünmüyorum.Beni bilek güreşinde yıkan adamlar da,benim kaldırdığım arabaları ve hatta daha fazlasını kaldırabilir herhalde,yanlış mıyım?
  • Eklendiniz.
  • benide ekle hergun evde calisiyorum eksiksiz.
  • Beni de ekler misin ara sıra yapıyorum :D ama mayıs sonu/haziran başı düzenli olarak çalışmaya başlayacağım.
  • quote:

quote:

Aranızda araba kaldırmayı denemiş olan var mı?Biraz garip geliyor millete ama ben takıntı yaptım.Mesela bir Fiat Uno'yu arkadan tutup kaldırmak hobi oldu,çok da zorlanmıyorum üstelik.Rekor arabam bildiğimiz Doğan.Onu kaldırırken ıkındım ama biraz.

Sorum cevapsız kalmış 15 dakikadır.Bakın,ben bilek güreşinde falan da çok,çok iddialı değilim.Genel olarak kolay kolay yıkılmasam da,bugün benden uzun da olsa,benden zayıf bir adama karşı yenildim mesela.Bu yüzden araba kaldırmanın çok da matah bir şey olduğunu düşünmüyorum.Beni bilek güreşinde yıkan adamlar da,benim kaldırdığım arabaları ve hatta daha fazlasını kaldırabilir herhalde,yanlış mıyım?

1,5 saat daha geçti.Hiç mi cevap yok herhangi bir soruma?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-062F3AC5F -- 17 Mart 2011; 21:06:58 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.