Şimdi Ara

Destiny (Ana Konu) - (Rehber İlk Sayfada) Yeni DLC - RISE OF IRON - 20.09.2016 (77. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13.471
Cevap
93
Favori
384.655
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7576777879
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ben konsollarda yeni biri olarak buradaki onlarca arkadasin yardim etme cabalarina ragmen (hepsine tesekkur ediyorum) bir turlu verilen kodu adam gibi dogru yere giremedim. ve oyunu indirmeyi becerememistim ta ki;
    Oyunu preorder ediniz(kredi karti girmeniz gerek yok hatta cuzdanimda kayitli hic bisi yok, hic bir sekilde para vs. istemiyor ya da odeme yontemi sormuyor.). preorder edince hemen betasini indirmeye basliyor, betasi inince, cancel ettim preorder i ve oyunu su an sorunsuz oynuyorum.cancel etmek icinde ustune gelin , options a basin ve cancel edin bu kadarcik ve betadasiniz arkadaslar.
  • Ön sipariş yapmadan kodu bulup girsek olmuyor dimi?
  • oyunu indirmek için server'a bağlanmıyor bunun çözümü nedir?
  • PlayStation 4 (Europe)

LJ6A-MJNP-TJ5K
    72TK-7BNR-H96C
    LKJQ-LDNQ-F9G8
  • quote:

Orijinalden alıntı: souv3nir

quote:

Orijinalden alıntı: Daxteroy
    Altına imzamı atarım. Daha öncede söylediğim gibi yeni nesilin Call of Duty: Modern Warfare'ı olacak gibi. Hatırlarsın dostum MW1 çıktığında ortalık yıkılmıştı. Herkes elinden düşürmezdi. Ah be eski mw zamanlarını özledim.

Grafikler beğendim. Kaplamalar ve ışıklandırma muazzam duruyor.

COD 4'teki heyecan, arkadaşlar ile Multi keyfi aynen Destiny'de mevcut, zaten çoğumuz o yüzden beğendi bu oyunu. Üstüne RPG mekanikleri ve sınırsız denilebilecek bir keşif olayı var. Bu Alpha ve Beta'da gördüklerimiz oyunun %10'u bile değil, item çeşitliliği ve Side Quest'leri saymıyorum bile.

Valla bu oyun tartışmasız GOTY'dir, rahat 1.5-2 sene gideri var. Öğlene doğru Online'ım, şöyle Chat yaparak oynayalım senle.

Sorsana bir henüz Plus alabilmiş miyim? Öğrencilik zor. Yarın öbür gün alacağım ama.

• We met again
  • Daxteroy D kullanıcısına yanıt
    Real-time ışıklandırma çok az, bilgine

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaximillianFoe -- 18 Temmuz 2014; 13:04:50 >
  • Saylam06 kullanıcısına yanıt
    ortadakini aldım artık eve gidince indirme yaparım bu arada tesekkurler paylasım icin
  • quote:

Orijinalden alıntı: CryFone

Herkes kaplamalar ışıklandırma muazzam diyorda, ben öyle inanılmaz bir muazzamlık göremedim. Oyunun açık dünya olması zaten inanılmaz görsellere sahip olamayacağının bir göstergesi; ha görseller iyi mi; bu boyutta bir dünyaya sahip oyun için çok iyi
  • Beyler PS4 için kod olan varsa PM kutusunu lütfen ışıklandırsın
    Not: Elinde kod olana steam gift verebilirim
  • Ya nasıl online oynuyoruz acaba oyuna girdim ama bir türlü başka bir oyuna bağlanamıyorum hep kendim oynamak zorunda mıyım ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hakimichi-kun

quote:

Orijinalden alıntı: CryFone

Herkes kaplamalar ışıklandırma muazzam diyorda, ben öyle inanılmaz bir muazzamlık göremedim. Oyunun açık dünya olması zaten inanılmaz görsellere sahip olamayacağının bir göstergesi; ha görseller iyi mi; bu boyutta bir dünyaya sahip oyun için çok iyi

Oyunun ana platformu eski nesil zaten. destruction dinamigi vs. sifir oyunda. Eski nesil konsol olanlar kacirmasin bu oyunu ben almam yeni nesile. Alacagim o kadar yeni nesil oyun varken gta5, drive club, ac unity, cod advanced warefare, the order 1886, the witcher, the evil within, the crew, fifa15, lords of the fallen ohooo say say bitmez.

• quote:

Orijinalden alıntı: Obi-1 Kenobi

Ya nasıl online oynuyoruz acaba oyuna girdim ama bir türlü başka bir oyuna bağlanamıyorum hep kendim oynamak zorunda mıyım ?

Bolgeleri tamamla multi acilacak.
  • Beyler bu verdiğiniz kodları nereden girebiliriz fazladan kodu olan var mı? PM atsın lütfen
  • Herkese selam, elimde 2 tane US kod var edinememis arkadaşlar pm atsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turgutvolkan -- 18 Temmuz 2014; 13:45:53 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • PlayStation 4 (Europe)
    B95F-E3NM-59BP
    P9CB-69N8-AKF2
    HCCA-K6NJ-GN4J

Destiny Beta avrupa PSN Kodlarım, Tr'de geçerlidir.

Ps3 avrupa için kodu olan varsa alabilirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MesutBY kullanıcısına yanıt
    en alttakini kullandım teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MesutBY

PlayStation 4 (Europe)
    B95F-E3NM-59BP
    P9CB-69N8-AKF2
    HCCA-K6NJ-GN4J

Destiny Beta avrupa PSN Kodlarım, Tr'de geçerlidir.

Ps3 avrupa için kodu olan varsa alabilirim

Ortadakini arkadaşım kullandı haberiniz olsun,teşekkür ediyorum
  • Ps3 Te indirmeye başlıyorum
    Benim ps Japon Ntsc-U galiba DLC çıkınca Tr psnden indirebilirmiyim acaba ?
  • NPC'lerin yapay zekalarıda alpha'dakinden daha. Mesela devil's lair'da bir kısım var ghost 3 aşamalı bir işlem yaparken biz gelenleri temizliyoruz orada arkada ki yüksek balkonun üzerine çıkıp uzaktan rahatça vuruyorduk aynısını dün yapıyordum 2 tanesi zıplayıp yukarı çıkmış yandan saldırdılar. Dev robot savaşında da en sağda ki kısa koridordan saldırırken arkadan dolanıp gelen npc'ler var. Muhtemelen Full sürümde daha da iyi olacaktır.
  • 
Sayfa: önceki 7576777879
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.