Şimdi Ara

Destiny (Ana Konu) - (Rehber İlk Sayfada) Yeni DLC - RISE OF IRON - 20.09.2016 (48. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13.471
Cevap
93
Favori
384.626
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: avataraang18

Merhaba Arkadaşlar yardım ederseniz sevinirim benim psn hesabıma kayıtlı kredi kartı vs hiçbirşey yokken ön siparişe tıklayınca aldı nasıl oluyor bu acaba ? Bi ucret odemek gerekirmi

Peki u nasıl oluyor açıklasanız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Merhaba Arkadaşlar yardım ederseniz sevinirim benim psn hesabıma kayıtlı kredi kartı vs hiçbirşey yokken ön siparişe tıklayınca aldı nasıl oluyor bu acaba ? Bi ucret odemek gerekirmi

Ön sipariş yapabilirsiniz oyunu indirebilirsiniz . Ancak Oyun açıldığı zaman hesabınızda otomatik çekim açık değil veya oyunun fiyatı kadar miktarda para yoksa.

Oyuna giremezsiniz . İsterseniz deneyin çok heyecanlanan oldu öyle lan bedava mı aldım acaba diye ama sonuç hüsran

Kafanızda soru işareti varsa denemek bedava tabi ama PS3 te çok gördüm bu olayları .
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

quote:

quote:

Ön sipariş yapabilirsiniz oyunu indirebilirsiniz . Ancak Oyun açıldığı zaman hesabınızda otomatik çekim açık değil veya oyunun fiyatı kadar miktarda para yoksa.

Oyuna giremezsiniz . İsterseniz deneyin çok heyecanlanan oldu öyle lan bedava mı aldım acaba diye ama sonuç hüsran

Kafanızda soru işareti varsa denemek bedava tabi ama PS3 te çok gördüm bu olayları .

Saolun o zaman güzel oyunu beğenirsem para Yukleyerek alabilirim

• quote:

Orijinalden alıntı: Gny*

Beyler fazla kodu olan varsa rica etsem gönderebilir mi?

dostum psnden ön sipariş verip indirme başladıktan sonra siparişi iptal edebilirsin, para çekmiyo zaten. ben o şekilde aldım, ayrıca amazondan da aynı şeyi yapmıştım ama ön yükleme yapmadığından bi de psnden aldım. kod yollandığı zaman ps4 ana konusuna yazıcam 3 tane kod.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KoRnTuNeS -- 15 Temmuz 2014; 2:50:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KoRnTuNeS

quote:

Orijinalden alıntı: Gny*

Beyler fazla kodu olan varsa rica etsem gönderebilir mi?

dostum psnden ön sipariş verip indirme başladıktan sonra siparişi iptal edebilirsin, para çekmiyo zaten. ben o şekilde aldım, ayrıca amazondan da aynı şeyi yapmıştım ama ön yükleme yapmadığından bi de psnden aldım. kod yollandığı zaman ps4 ana konusuna yazıcam 3 tane kod.

Sorun şu ki; henüz ps4'üm yok.
  • 17'sinde 2 tane kod verebilirim isteyen arkadaşlara, PSN imzamda var, eklersiniz
  • arkadaşlar oyunu türk psnden ön sipariş verince beta süresince ingiliz yada amerikan psn hesaplarından da girip oynayabilir miyiz?
  • Arkaşdalar ps4 için destiny beta kodu olan var mı veya nerden bulabılırım yardımcı olabilirmisiniz oyunu denemek istiyorum satın da alıcam hoşuma giderse
  • Kod isteyenler Twitter'a Destiny Beta Code yazsınlar, sayfayı sürekli ref edince şansa geliyor bir tane.

Tabii bir yanda da Bungie sitesi açık olsun, başkası kapmadan kodu Login yapmanız gerekiyor.
  • Beta kod verebilecek varsa ben de alırım.

• amazondan ön sipariş yapan arkadaşlara bungienin sitesinde kodu girdikten sonra direk beta kodu gelen var mı eline hala bekliyorum
  • alpha zamanında ön sipariş yaptım türk psn' den fakat halen indiremiyorum. kıl oldum arkadaş..

• quote:

Orijinalden alıntı: fenercag

amazondan ön sipariş yapan arkadaşlara bungienin sitesinde kodu girdikten sonra direk beta kodu gelen var mı eline hala bekliyorum

Bende bekliyorum daha. Yalnız amazon zaten bize kod gönderdi bizde bungie nin sitesinde platform seçerek kayıt ettik. Bungie bize tekrar kod mu gönderecek yoksa beta us psn de çıktığında direk indiricez mi

• quote:

Orijinalden alıntı: RaiTrQ

quote:

Orijinalden alıntı: fenercag

amazondan ön sipariş yapan arkadaşlara bungienin sitesinde kodu girdikten sonra direk beta kodu gelen var mı eline hala bekliyorum

Bende bekliyorum daha. Yalnız amazon zaten bize kod gönderdi bizde bungie nin sitesinde platform seçerek kayıt ettik. Bungie bize tekrar kod mu gönderecek yoksa beta us psn de çıktığında direk indiricez mi

benimde merak ettiğim konu bu bungie bize kod mu göndericek yoksa ayın 17 sinde direk indirmeye mi açılıcak?
  • fenercag kullanıcısına yanıt
    RaiTrQ kullanıcısına yanıt
    17'sinde PSN için ayrı kod gelecek, direk indiremeyeceksiniz, size kod verilecek onu PSN'e 12 haneli gireceksiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaximillianFoe -- 16 Temmuz 2014; 1:04:38 >
  • Ps3 te oyniycaklar psn ID lerini yazsinda yanliz oynamiyalim yaw :D

• quote:

Ps3 te oyniycaklar psn ID lerini yazsinda yanliz oynamiyalim yaw :D

Hocam ekleyin, haftasonu oynarız İnşallah : lSNlLegendarious (SN nin yanındakiler küçük "L" harfi)
  • Bu gece 00:00 dan sonra oynayabilecek miyiz?

• Plus aboneliğimin süresi doldu. Eğer kod gelmezse almayı düşünmüyorum. Şuan online oynayacak oyunumda yok zaten.
  • Saati kesinleşti mi?
  • 
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.