Şimdi Ara

Destiny (Ana Konu) - (Rehber İlk Sayfada) Yeni DLC - RISE OF IRON - 20.09.2016 (47. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13.470
Cevap
93
Favori
384.655
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fifa çöp,Cod çöp,Bf yavan,Tek umudumuz destiny kaldı.Bu da yalan olursa oyun yok başka.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mvlt42

Betaya niye bu kadar ilgi çekilir anlamış değilim.ben açıkçası hiç tenezzül etmiyorum.oyunun ilk çıkışındaki heyecanı kaybolur düşüncesindeyim

İnsanlar meraklarını başkalarına sorarak değil de kendileri deneyimleyerek gidermek istiyorlar. Şahsen bende alfa'dan beta'ya, beta'dan tam sürüme giden bu yolda her gelişmeye şahit olup deneyimlemek istiyorum. Anlaşılmayacak bir durum yok yani

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Carcharies -- 14 Temmuz 2014; 4:59:09 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RaiTrQ

quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Limp

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: tansusus

quote:

Arkadaşlar ben us deki beta nın açılmasını bekliyorumda alpha da hangi sınıfla oynadınız beta da hangisiyle oynayacaksınız hangi karakter daha iyi sizce

Seni en eğlendiren oynarken zevk aldigin karakter en iyisidir

Orası öyle tabi ama en güçlüsü beni daha cok eglendirir saka maka hani merak ettiğimden en cok hangi class seçildi acaba

Ben Warlock düşünüyorum, ama yapımcının Bungie olduğunu unutmamak lazım yüksek ihtimal PVP'de 3 sınıf arasında Taş-Kağıt-Makas tarzı bir denge oluşturulucaktır. Adamlar bu konuda inanılmaz tecrübeli, o yüzden oyunda IMBA bir sınıf göreceğimizi düşünmüyorum.

İste ondan merak ediyorum öyle bir denge olursa en cok secilen sınıf ne olursa onun zaafı olduğu karakter secicem

Titan : Tank rolu oynadığı için yüksek ihtimal diğer sınıflara göre daha zor ölecek fakat Warlock ve özellikle Hunter'a göre daha hantal olacak.

Warlock : Warlock'un ortadaki sınıf olacağını düşünüyorum. Hunter kadar hızlı veya Titan kadar dayanıklı olmayak fakat düzgün hazırlanmış bir Skill Setle çok can yakar gibi gözüküyor. (Yüksek ihtimal en çok tercih edilen sınıf olacak çünkü her Destiny Gameplayinde, Warlockun Supercharge özelliği gösteriliyor yani oyuncuların sınıfa göz aşınalığı olduğu için en çok oynanacak sınıf Warlock olacak)

Hunter : Hunter'ın oyundaki en hızlı hareket eden sınıf olacağını düşünmekteyim, Melee olarakta düzgün Skill Set ile en güçlü Melee (Yakın dövüş) sınıfı olacak yüksek ihtimalle.

Tabikide yukarda yazanlar benim düşüncelerim fakat emin gibiyim hocam

• Selamlar,

Us'dan Guardian Edition alacağım ama DLC konusunda US olması herhangi bir problem çıkarmaz değil mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mArio4BJK

Selamlar,

Us'dan Guardian Edition alacağım ama DLC konusunda US olması herhangi bir problem çıkarmaz değil mi?

Dlc leride Us bölgesinden alırsanız sıkıntı yok.
  • TheCaliph_ kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim. O zaman US Guardian Edition şuan için en mantıklı paket olarak görünüyor.
  • Platform seçiminde EU hatası düzelmiş. Henüz seçmemiş olanlar varsa EU seçip bekleyebilir

17 Temmuz'u sabırsızlıkla bekliyoruz. Ayrıca alpha'da warlock oynamıştım sırf şu nova saldırısı için full sürümde de main karekterim Warlock olacak. Çok havalı bir saldırı değil mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ekostros -- 14 Temmuz 2014; 15:45:33 >
  • Arkadaşlar 17'sinde gelicek 3 Beta kodumu isteyenlere verebilirim, kodlar için PM atarsanız sevinirim.

Edit : Son 1 tane kod kaldı, kodlar Ps4 US haberiniz olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Limp -- 14 Temmuz 2014; 19:41:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Limp

Arkadaşlar 17'sinde gelicek 3 Beta kodumu isteyenlere verebilirim, kodlar için PM atarsanız sevinirim.

galiba bende vericem çünkü psnden de ön sipariş yapıp iptal ettim, bide fazladan amazondan gelecek olan 3 kod var. 17sinde ps4 konusundan vercem bende bi sorun yaşamazsam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KoRnTuNeS -- 14 Temmuz 2014; 18:50:52 >
  • Destiny'nin Betasında 4 Bölümlük Senaryo Modu Bulunacak

Bungie'nin geliştiriciliğini yaptığı Destiny, bu senenin merakla beklenen oyunları arasında yer alıyor. Alfadan sonra başlayacak olan beta süreci yaklaşadursun GameStop ve EB Games perakendecilerine gönderilen yazıda oyunun betasında yer alacak içerikler açığa çıktı.

Yazılı metne göre Destiny'nin betasında dört bölümlük bir hikaye modu, dört rekabetçi multiplayer haritası ve kendi Guardian'ınızla keşfedebileceğiniz devasa bir dünya yer alacak. Bahsettiğimiz bu beta PlayStation 3 ve PlayStatoin 4 oyuncularına 17 Temmuz'da açılacak. Beta, 21 ve 22 Temmuz'da kapanacak ve 23 Temmuz'da Xbox 360 ve Xbox One da dahil olmak üzere bütün platformlara açılacak.

http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Destinynin_Betasinda_4_Bolumluk_Senaryo_Modu_Bulunacak-64298.htm

• Betayı herkes indirip oynayabiliyor mu ? Yoksa kod falan mı lazım ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Plexicroma

Betayı herkes indirip oynayabiliyor mu ? Yoksa kod falan mı lazım ?

Kod lazım.
    Kodlu beta 17 Temmuz da açılacak ve yaklaşık 15 gün sürecek, Kodsuz beta ne zaman açılır veya açılır mı bilmiyorum.
  • Beyler fazla kodu olan varsa rica etsem gönderebilir mi?
  • amazondan ön sipariş edenler kodu gelen var mı bungie ye kaydettim kodumu hala beta kodunu bekliyorum us psn storedan da indirmeye açık değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilker_xxx

quote:

Orijinalden alıntı: Plexicroma

Betayı herkes indirip oynayabiliyor mu ? Yoksa kod falan mı lazım ?

Kod lazım.
    Kodlu beta 17 Temmuz da açılacak ve yaklaşık 15 gün sürecek, Kodsuz beta ne zaman açılır veya açılır mı bilmiyorum.

1 hafta değil mi beta süresi

• Merhaba Arkadaşlar yardım ederseniz sevinirim benim psn hesabıma kayıtlı kredi kartı vs hiçbirşey yokken ön siparişe tıklayınca aldı nasıl oluyor bu acaba ? Bi ucret odemek gerekirmi
  • Destiny beta'yı indirmiş olanlar; sizce bu uygulamaya girerken alınan hata 17 Temmuz'da kalkıcak mı? Tıklar tıklamaz hata vermesi aklımı kurcalıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: mtrlw220

Destiny beta'yı indirmiş olanlar; sizce bu uygulamaya girerken alınan hata 17 Temmuz'da kalkıcak mı? Tıklar tıklamaz hata vermesi aklımı kurcalıyor

Evet. Bana inanın Ps3 te de böyle oluyordu .
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

quote:

Destiny beta'yı indirmiş olanlar; sizce bu uygulamaya girerken alınan hata 17 Temmuz'da kalkıcak mı? Tıklar tıklamaz hata vermesi aklımı kurcalıyor

Umarım dediğiniz gibi olur. Teşekkürler hızlı cevap için

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

quote:

Umarım dediğiniz gibi olur. Teşekkürler hızlı cevap için

Fifa 13 te Fifa 14 te Gta 5 de böyleydi .

Rica ederim :)

• 
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.