Şimdi Ara

Destiny (Ana Konu) - (Rehber İlk Sayfada) Yeni DLC - RISE OF IRON - 20.09.2016 (38. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13.471
Cevap
93
Favori
384.649
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Oliver-Queen

quote:

Orijinalden alıntı: kvadankpakal

quote:

Orijinalden alıntı: CryFone

Destiny için Beta girişi yapan arkadaşlar, bugün gün içinde Bungie'yi takip etsinler, Beta için platform seçimi yapıcaksınız bugün

platform derken? ne seçilecek tam anlamadım ben.
    pal makina yada ntsc makina mi seçilecek yoksa psn seçimi mi?
    benim makina NTSC fakat psn hesabı TR psn.. tam olarak ne olacak?

Platform derken PS4,Xbox One falan.

hocam onu bungie'e kayıt olurken seçmedik mi zaten? bir daha neyi soruyorlar? sisteme giriş yaparken platformu seçip, bilgilerini girerek giriş yapıyorsun.
    yani ben sisteme ps 4 platformu seçerek kayıt olup, girdim ama bugün bana tekrar soracaklar, XBOX seçebilirim diye mi? ilginç

• kvadankpakal kullanıcısına yanıt
    BUNGIE'den Beta'yı ayırtanlara mail gelecek.

Oradaki linke basıp Beta'yı oynamak istediğin platformu seçeceksin. Seçtiğin zaman PlayStation Store için Redeem Code verecekler, o kodu store'dan girince Beta inmeye başlayacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dictattor -- 10 Temmuz 2014; 12:26:43 >
  • Bu ay da kota erken gidecek
  • PSN den pre order yapanlara herhangi bir mail geldi mi?

Ben Digital Guardian Edition olarak pre order ettim, yani sonradan bundle paketi de aldım henüz bir şey gelmedi
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • quote:

Orijinalden alıntı: John Shepard

PSN den pre order yapanlara herhangi bir mail geldi mi?

Ben Digital Guardian Edition olarak pre order ettim, yani sonradan bundle paketi de aldım henüz bir şey gelmedi

Beta başladığı zaman PSN Mail adreslerine tek tek kod yollacak Bungie, az daha sabır.
  • eyvallah hocam, anlaşılmıştır.
  • Beta kodları 17 Temmuz'da dağıtılacak. Bungie.net'te yazıyor. Bugünde platform ve bölge seçimi yapıcaz. Alpha'da olduğu gibi kodlar 2 farklı bölge için dağıtılıcak US ve EU.
  • IGN'nin verdiği beta kodunu redeem etmiştim Bungie'nin sitesinde ama şimdi baktım redeem edilmemiş gözüküyor.
  • oyunu online için alacaktım .anladığım kadarıyla online mod ağırlıklı oyun değil galiba
  • quote:

Orijinalden alıntı: wwertt

oyunu online için alacaktım .anladığım kadarıyla online mod ağırlıklı oyun değil galiba

Nasıl böyle bir çıkarımda bulundun?
  • Beta indirilebilir olduğunda, beta kodu e-posta adresimize gelecekmiş, sanırım platform seçimi de (konsol seçimi) yapacağız.

Destiny (Ana Konu) - (Rehber İlk Sayfada) Yeni DLC - RISE OF IRON - 20.09.2016

Heyecanla bekliyoruz. Ben Amazon dan beta alanlardanım, beta bitince ön siparişi iptal edeceğim. Oyunda aradığımı bulursam, çıktığı zaman PSN kardeşlik ile alacağım.

Arkadaşlar, birbirimizi ekleyelim ve betayı hep birlikte test edelim. Keyif veriyor mu vermiyor mu ancak bu şekilde anlayabiliriz. Online oyunları konuşmadan tek başına oynayınca, bir şey anlaşılmıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Virtual Reality -- 10 Temmuz 2014; 15:45:46 >

• quote:

Orijinalden alıntı: xoe

quote:

Orijinalden alıntı: wwertt

oyunu online için alacaktım .anladığım kadarıyla online mod ağırlıklı oyun değil galiba

Nasıl böyle bir çıkarımda bulundun?

video görüntülerinden.
    MMO lar gibi , item kas , level kas şeklinde mi olacak , boyna canavar öldürülecek.pvp modları dan bahsediyorum
  • Oyun MMO zaten. Her anında farklı oyuncular ile iletişim halindesiniz. Pc'de mmorpg oynayanlar bu tabirleri daha iyi bilir MMO'larda 2 farklı oyun tipi vardır PVE ve PVP. Player vs environment: oyuncuların bir araya gelerek ana hikaye-görevler ve boss'lara karşı mücadelesini kapsar haritada tamamen özgürsünüzdür, Player vs Player ise belirli bir alan içinde oyuncuların karşılıklı savaşması. Wow veya guild wars oynayanlarınız varsa bilir o oyunlarda ki dungeon mantığıda var. Farklı bölgelere görev için gidiyorsunuz Alpha'da 1 adet görev vardı 3 kişilikti, full sürümde daha zorlu ve çok sayıda oyuncu gerektiren görevlerde olur. Bunun dışında tamamen özgür dolaşabilceğiniz public event'lerin ve harita üzerinde görevlerin olduğu seçeneklerde var farklı şehirler veya gezegenler olarak düşünebilirsiniz. Bunları level aralıklarına göre ayırmışlar. 1-4 arası "x" şehrinde, level 4 olunca 4-8 arası için olan "y" şehrine geçiyorsunuz vs... Tüm şehirlerin zorluk ve XP'leri farklı tabi. Baya bildiğiniz MMORPG ile aynı sistem sadece oynanış first person ve içerik olarak sci-fi ağırlıklı. PVP'si çok başarılı,keyifli fakat PVP içinde PVE'ye bağlı olduğunuzu unutmayın level ve item kasmak zorundasınız çünkü.

• Platform seçimi için mail Türkiye saati ile 8 civarlarında gelicek. 10am pdt denmiş avrupa için 6pm'e denk geliyor tr içinde 20:00.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekostros

Oyun MMO zaten. Her anında farklı oyuncular ile iletişim halindesiniz. Pc'de mmorpg oynayanlar bu tabirleri daha iyi bilir MMO'larda 2 farklı oyun tipi vardır PVE ve PVP. Player vs environment: oyuncuların bir araya gelerek ana hikaye-görevler ve boss'lara karşı mücadelesini kapsar haritada tamamen özgürsünüzdür, Player vs Player ise belirli bir alan içinde oyuncuların karşılıklı savaşması. Wow veya guild wars oynayanlarınız varsa bilir o oyunlarda ki dungeon mantığıda var. Farklı bölgelere görev için gidiyorsunuz Alpha'da 1 adet görev vardı 3 kişilikti, full sürümde daha zorlu ve çok sayıda oyuncu gerektiren görevlerde olur. Bunun dışında tamamen özgür dolaşabilceğiniz public event'lerin ve harita üzerinde görevlerin olduğu seçeneklerde var farklı şehirler veya gezegenler olarak düşünebilirsiniz. Bunları level aralıklarına göre ayırmışlar. 1-4 arası "x" şehrinde, level 4 olunca 4-8 arası için olan "y" şehrine geçiyorsunuz vs... Tüm şehirlerin zorluk ve XP'leri farklı tabi. Baya bildiğiniz MMORPG ile aynı sistem sadece oynanış first person ve içerik olarak sci-fi ağırlıklı. PVP'si çok başarılı,keyifli fakat PVP içinde PVE'ye bağlı olduğunuzu unutmayın level ve item kasmak zorundasınız çünkü.

Oyunun mantığı ve akışını gerçekten güzel dile getirmişsiniz. İyi analiz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Platform seçiminin birazdan dağıtılacağı söyleniyor, ne olacak bakalım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilker_xxx

Beta indirilebilir olduğunda, beta kodu e-posta adresimize gelecekmiş, sanırım platform seçimi de (konsol seçimi) yapacağız.

Heyecanla bekliyoruz. Ben Amazon dan beta alanlardanım, beta bitince ön siparişi iptal edeceğim. Oyunda aradığımı bulursam, çıktığı zaman PSN kardeşlik ile alacağım.

Arkadaşlar, birbirimizi ekleyelim ve betayı hep birlikte test edelim. Keyif veriyor mu vermiyor mu ancak bu şekilde anlayabiliriz. Online oyunları konuşmadan tek başına oynayınca, bir şey anlaşılmıyor.

Hocam bendede bu şekilde. Mail adresime gelen giden yok yalnız. Sizce nasıl olacak ? Platform seçimini nerede yapacağız. Kod gelecek mi ?

• quote:

Platform seçimi için mail Türkiye saati ile 8 civarlarında gelicek. 10am pdt denmiş avrupa için 6pm'e denk geliyor tr içinde 20:00.

Hocam bende şuan birşey yok platform seçimiyle ilgili siz yaptınızmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ali_80

quote:

Platform seçimi için mail Türkiye saati ile 8 civarlarında gelicek. 10am pdt denmiş avrupa için 6pm'e denk geliyor tr içinde 20:00.

Hocam bende şuan birşey yok platform seçimiyle ilgili siz yaptınızmı?

Mail gelmedi hala, herkes bekliyor kimseye dağıtılmamış henüz
  • 
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.