Şimdi Ara

SATILIK CM STACKER 810 KASA -170TL-

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.498
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Sakarya
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    Cooler Master Stacker 810 un GRI renkte olanıdır. Kasanın dışında çizik vs yoktur. Tekerleklerinin üzerinde kullanılmaktadır. Arzu eden sökebilir. Fanları sessiz ve sorunsuz durumdadır. Kapakları ve ön kısmı aluminyumdur.

Kasa özellikleri için tıklayınız.

170 TL.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dartagnan -- 27 Mayıs 2011; 6:52:13 >

• Temsili bi foto yüklüyorum. Isteyene detaylı foto çekebilirim.

• Hocam emin misiniz bunun 810 olduguna? ben stacker 101 diye biliyorum bunu. cunku ilk resimde 2 psu lu model gorunuyor. 810 larda 2 tane 12cm fan ve tek psu var olarak hatirliyorum.
  • Satıcı arkadaş ilk resmi internet'ten alıntı yapmış.Bu resimdeki STC-T01 çift psu ve cross flow fan bağlanabilen modeli.Aşağıdaki resim sanırım kendi resmi ve 810 çift 12cm fanlı modeli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Diamondx

Satıcı arkadaş ilk resmi internet'ten alıntı yapmış.Bu resimdeki STC-T01 çift psu ve cross flow fan bağlanabilen modeli.Aşağıdaki resim sanırım kendi resmi ve 810 çift 12cm fanlı modeli.

evet. pek dikkat etmedim yanlıs resmi alıntı yapmışız. +benim kasada da çift psu ve çift 12cm fan var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dartagnan -- 27 Mayıs 2011; 6:50:38 >
  • Hocam arka kisimda 2 tane 12cm fan olamaz. ya tek cift psu ya cift fan tek psu modeli olur. sizinki 810 degil 101 o zaman
  • Çift 12cm fan var benim kasada PSU alt kısımda bağlı ama üst kısmada bağlanabiliyodu diye hatırlıyorum. Eve gidince ben bi bakıyım en iyisi :)
  • Hocam satılmadıysa ayırın bana. Pazartesi ödemeyi yapmış olurum.
  • p.m.......
  • bu kasadan bende aldım hdd ve kart readerin takılmasında sorun yaşıyorum nasıl halledebirim bilenler yardım edebilirmi
  • takip
  • kasa satıldı mı?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.