Şimdi Ara

Beşiktaş'ımızın Yeni Stadyumu Vodafone Arena [Ana Konu] (327. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42.127
Cevap
187
Favori
2.388.241
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 325326327328329
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çatı simulasyonunu görmek kafamı karıştırdı.
    İhale yapıldı mı?
    Skorbord simulasyonda yok? ortada olma ihtimali ortadan kalktı mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: respect23

Koltuk montajı 3 ay sürmez. En fazla 1 ay sürer. Belki üretim prosesiyle beraber 3 ay denilmiş olabilir. Genelde ihale şartnamelerinde üretim+montaj 3 ay diye belirtilir. Bizim stadın ihale şartnamesi için talepte bulunduk, geldiğinde buradan paylaşırım.
    Şartnameyi bilmiyoruz şu an için, fakat üreticilerin mevcut tasarımlarına yakın bir koltuk türü istenmiş ise 1 ayda koltuklar üretilir ve montaja hazır olur.
    Eğer farklı yeni bir tasarım isteniyor ise tasarımın hazırlanması, sünger kalıplarının yapılması, karkaslar, aparatlar falan derken sadece burada 1 aylık kayıp olur.
    Sonuç olarak ne istenirse istensin koltuk üretim+montajının 2 ay-3 ay aralığında bir süreci var.

demekki dediğin gibi buyun süresi 3ay sürüyor montajı değil çnk hakikaten saçma ha 100bnkişilk stad olur anlarım:))

• direk ovalleşecek ama büyük ihtimalle arkaya doğru baya uzun olacak gibi.yerin altını değerlendireceklerdir.sadece tribünün altı kadar olmaz alt tarafta daha büyük olacaktır diye düşünüyorum.yoksa lazım olduğu kadar kazarlardı.
  • beyaz seyler ne?
  • quote:

Orijinalden alıntı: quentine83

biraz saçma olacak ama ,emin olamadım.yeni açığın kapalıyla bitişik olan kısmı oval mi başlayacak yoksa kapalı boyunca biraz düz gidip duvar dibinde mi ovalleşecek.biraz küçük gibi geldi bana direk ovalleşecekse şayet.

kapalı eski açık nasılsa aynı olacak tek fark giriş olmayacak yani hemen hemen 7 metrelik çeyrek daire olacak kapalıdan bir metre gibi düz gidip 7 metrelik bir çeyrek daireyle yeni açıkla birleşecek
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozan062

konu dısı

tugruldan kurtulamamısız beyler:((

erdogan aktasa kefilim mukemmel bir adamdır bu işi layıkıyla yapar zaten a haberide o kurmustur

konumuza gelirsek koltuk montajının biryerlerde 3ay sürdüğünü okudum umarım oyle değildir çnk saçmalık

bir yerlerde koltuk montajı 3 ay sürebilir ama unutma biryerlerde de stadlar 3 yıl sürüyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: uydu27

https://www.youtube.com/watch?v=V8_WYaiiaMQ konu dişi ama cok güzel izleyin bence :)

45 dk dır youtube da eski maçları izliyorum senin yüzünden

• mabet geldi beyler toplanın
  • quote:

Orijinalden alıntı: BBRRKKK

beyaz seyler ne?

asmolen strafora benziyor
  • cok dogru dedin necmi abi onlar anca 3yılda yaparlar:D

izinsaat ı arastırdım ki bu goruntu asagı yukarı 1 ay oncede vardı ama o arkadas gizli hale getirmişti demekki iş gercekleşmişki tekrar koymus ve aslantepede birseyler yapımıs bu sirket tam anlamadım pdfleri indirdim inceliyorum
  • quote:

cok dogru dedin necmi abi onlar anca 3yılda yaparlar:D

izinsaat ı arastırdım ki bu goruntu asagı yukarı 1 ay oncede vardı ama o arkadas gizli hale getirmişti demekki iş gercekleşmişki tekrar koymus ve aslantepede birseyler yapımıs bu sirket tam anlamadım pdfleri indirdim inceliyorum

reklamdır reklam bu çatıyı yapabilecek dünyada 3 firma varmış üçüde yabancı belki montaj aşamasında devreye girebilir bunu bilemem ama şu anki haraketler reklam kokan haraketler.
  • cmravclr C kullanıcısına yanıt
    Ha o benim

Beşiktaşım yine kanser etmiş bir maçta

Dama çıkmış atlamaya hazırlanıyorum

Basket maçından sonra ruh halim kaydı biraz

Çevreye verdiğim rahatsızlıktan dolayı özür dilerim
  • quote:

Orijinalden alıntı: n.tun

quote:

cok dogru dedin necmi abi onlar anca 3yılda yaparlar:D

reklamdır reklam bu çatıyı yapabilecek dünyada 3 firma varmış üçüde yabancı belki montaj aşamasında devreye girebilir bunu bilemem ama şu anki haraketler reklam kokan haraketler.

Alıntıları Göster
    aynn abi zaten montajı yapacaklar bunlar senin dediğin gibi üretimi zaten o üç firmadan birisi yapıcak ki bence montajıda yapmasınlar:)) ama reklam olması muhtemel olsun bize fikir verdiler baya faydalı oldu bu:)=))

• bu çatı animasyonu güney afrika dünya kupası maçlarının stad inşaatlarında kullanılan çatı montaj sisteminin aynısı.
  • Bizimkide büyük ihtimal aynı olacak
    yapılırken seyretmesi çok zevkli olacak o gün beleştepede yerimizi almamız lazım
  • Obitaş denen rezil şirketin yapacağı işe başlıcam artık yeter yahu bu ne rahatlık çiçeklerin yaptığı işe bakıp birde bu kepazelere bakıyorum şekerim yükseliyor , bu stad eğer Ağustos'a yetişmezse obitaş dan en ağır şekilde gecikme tazminatı alınmalı lakayıt herifler.

@bjk_mabet
  • Yeni inönü foto eklemiş.Çalışmalar devam ediyor.
  • bu arada soyle bir arastırmada yaptım aslantepede 23 eylülde basına koltuklar tanıtılmıs 29ekimdede hazır hale gelmiş yani hepsi takılmıs aynı sekilde çimde bu süre kadar sürmüş ama tabiki dolguları vs yapılmıs sadece çimin getirilip konması maça hazır hale gelmesi bu akdar sürmüş yani benim düşüncem 29ekimde maç oynanır bizim stadda agustosta kabanın bitmesi halinde:D onlar yaptıysa bizimkiler rahat yapar diyorum zaten bunuda gosterdiler yeterki obitas kendine gelsin:P
  • ek olarakta mesela tribün prekastlarınıda 20gune yakın birsekilde blok ve bir katlık bolumu yerleştirdiklerini gordum umarım anlatabilmişimdi bu biraz zaman kaybı gibi gorunuyor
  • prekast ve koltuk işi en basit işler.kaba haziran ayı içerisinde bitsin stadımız 30 ağustos tarihinde biter.maç gününü 30 ağustosa denk getirsinler. bakmadım hangi güne denk geliyor.açıldığında aşağıdaki marşı söyleyelim.

https://www.youtube.com/watch?v=XYlO-Hup8xM&feature=youtu.be
  • 
Sayfa: önceki 325326327328329
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.