Şimdi Ara

Beşiktaş'ımızın Yeni Stadyumu Vodafone Arena [Ana Konu] (297. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
42.126
Cevap
187
Favori
2.388.348
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 295296297298299
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar açıklıyorum Mabetle Necmi abinin beraber gittiği her maçı yeniyoruz:)
  • Bu arada tahminimin arkasındayım bu gece beton yarın öğleden sonra kolon bekliyorum:)Yeni açık tarafında da kararır artık orası..Bu sene ikincilik şampiyonluk demek ki eğer olup şampiyonlar ligine direk gidersek kombine-loca-vip kapışılır+sponsorluklar yağar(Tribun-lounge-forma kol-forma şort-reklam panoları)..Bize düzlüğeçıkaracak şey Stadyum+CL dir..
  • helal olsun biliçe şansal ve markus merk i g... etti.umarım sakıncası yoktur yazdığımın.
  • @bjk_mabet başta olmak üzere stada giden arkadaşlara bir sorum olacak,

eski açıktaki hafriyat sadece akşamlarımı yapılıyor.

ve şu an yeni açıkta çalışanlar obitaşın elemanları doğrumudur.
    tam olarak başladımı demircileri o yere serilen demirleri obitaş
    elemanlarımı döşüyor.
  • Mabet bu seneki totemimiz maçı necmi abiyle seyretmeniz is dolayisiyla son 2 maci kacirdim giden tüm kartallarin ayagina sağlık ekran basinda baya stres yaptik çok şükür aldik maçı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mrtky kullanıcısına yanıt
    "Come on!Give me a break!!!"
  • mabet abi burdan sana sesleniyorum bidahaki evimizde oynıyacağımız macta bende gelmek istiyorum
  • mabet gözünüzü sevim şu stadı çabuk bitirin.olimpiyat çilesi çekilecek dert değil rezil oluo millet :(
  • aynen beyler bu stadımızı hemen ve hemen yapmalıyız onumuzdeki seneye orada oynamamız sartttt bunu zaten baskanımız biliyorduki hep erken tarih veriyor hakikaten hızlı yapsınlar hani hızlı maldan hayır gelmezi bosverelim:P biran once bitip oraya kavusalım bu ruhu bu gucu rakiplerin yasaması için oraya kavusmamız şart sanki foursquarede b,irisi beton dokumu var gibi birsey yazmıs yada eskide oalbilir anlık gozume girdi umarım dokuluyordur
  • yukarda bilicin dediğinden bişey anlamayanlar olay aynen şudur

Bilic, Markus'u fena dövdü!!!
    Bilić : İlk yarı Motta'nın penaltı pozisyonu hakkındaki yorumunuz nedir?
    Şansal : Markus temas var ama penaltı için yeterli değil diyor..
    Bilić : Fenerbahçe olsaydı penaltı için yeterli ama !!! Hadi ordan !...

• Bilicdeki yürek yönetimde ve başkanda olsa belki liderdik.
  • lig tv ye de mesaj attım.
  • penaltı pozisyonunuda sırf markusa laf sokmak için sordu.geçen hafta alperin pozisyonuna penaltı demiş markus merkep.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrtky

penaltı pozisyonunuda sırf markusa laf sokmak için sordu.geçen hafta alperin pozisyonuna penaltı demiş markus merkep.

izlemeyenler için tekrar edelim adamsın bilic

http://s7.directupload.net/images/140309/yiswijcn.swf
  • Bjk_Mabet ve Necmi Hocamla maç keyfi... Galibiyet üzerine tatlı oldu...
  • quote:

Orijinalden alıntı: derbeder2007

Mabet ile necmi abi beraberligi bize 3 puan getirdi macin ozeti :D

Daha gittiğim hiç bir maçı kaybetmedik
  • evt o tahtalardan videoda açıkça görülüyor 6 adet loca tribünü betonlanacak gibi görünüyor alan çok büyük yanlış görmüyorsam 1 haftadır bunun için çalıştılar bu gece çiçeklerden resiö şov gelebilir bi kaç saat sonra betonlama başlar diye düşünüyorum en geç sabah başlarlar kesin betonlama olacak
  • Donkun pozisyonunda magdur olan Donk dur diyende Markus degilmiydi..Elinde top var oyuna konsantre olamiyormus ...
  • 
Sayfa: önceki 295296297298299
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.