Şimdi Ara

Manchester United Kıraathanesi | Manchester United 2-2 Liverpool | #MUNLIV (103. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
40.421
Cevap
65
Favori
1.208.940
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 101102103104105
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Gs liler gelmiş üstüne GS'nin yenilmesini isteyen beşiktaşlılar gelmiş konuda inanılmaz derece gereksiz mesaj birikmiş umarım silinirler.
    Taraftara özel forumunda bir konu başlığı gördüm 'MANCHESTER'I MANCHESTER DA YENİCEZ MANCHESTER'IN FATİHİ OLUCAZ'
  • quote:

Orijinalden alıntı: ONERİNG67

Nolmuş buraya böyle ya?
    Gs liler gelmiş üstüne GS'nin yenilmesini isteyen beşiktaşlılar gelmiş konuda inanılmaz derece gereksiz mesaj birikmiş umarım silinirler.
    Taraftara özel forumunda bir konu başlığı gördüm 'MANCHESTER'I MANCHESTER DA YENİCEZ MANCHESTER'IN FATİHİ OLUCAZ'

Gs nin yenilmesini isteyen besiktaslilar degil . Manu fanı oldugum icin buradayim ben

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ŞahinAbi

quote:

Nolmuş buraya böyle ya?

Gs nin yenilmesini isteyen besiktaslilar degil . Manu fanı oldugum icin buradayim ben

Peki bu zamana kadar MANU fanı olarak nerelerdeydiniz?
    Nedense GS ile sorun yaşayan Beşiktaşlılar Manchester Unitedlı kesiliyor başımıza.
    Şahsi görüşüm sizlerin yaptığı taraftarlık değil.Bildiğin Gs düşmanlığınızdan,başarısız olmasını isteyip egonuzu tatmin etmek için Manchester United'ı kullanıyorsunuz.
    Lütfen bunu yapmayın çıkarınıza göre takım tutmayın Gs-Manchester maçı olmasa sizleri bu forumda görebilecekmiydik acaba?

• Beşiktaş taraftarlarına bak

Böyle bir çekememezlik olamaz Sayın konu sahibi asıl rahatsız olman gereken rakip takım taraftarları değil yukardaki vatan hainleridir, iki rakip takım arasında çekişmeler olabilir bu normaldir her maçtan önce böyle şeyler olur ama rakip olamayanların bu çekememezliğide bir garip yani, bi köşenize çekilseniz keşke
  • quote:

Orijinalden alıntı: ŞahinAbi

quote:

Nolmuş buraya böyle ya?

Manu fanısın da neden bu konudaki ilk yorumun "olsun yine de galatasarayı yeneceğiz" şeklinde? Hayır beni ilgilendirmez, sonuçta "köpeğin duası kabul olsa gökten kemik yağar" ama daha önce konusuna dahi mesaj atmayıp, sonra ben zaten fanıydım falan demek hoş olmuyor bence.

Bu arada diğer Manulu arkadaşlara maçta başarılar, ama hakiki Manululara.

• Ahahaha, vatan haini diyen adam, Şampiyonlar Ligi Çeyrek Finalinde rakip Chelsea'yi hava alanında çiçeklerle karşılamamış olsa biraz daha ciddiye alırdım .
  • quote:

Orijinalden alıntı: SobaBorusu

quote:

Orijinalden alıntı: Jan Kjenic.

Beşiktaş taraftarlarına bak

Böyle bir çekememezlik olamaz Sayın konu sahibi asıl rahatsız olman gereken rakip takım taraftarları değil yukardaki vatan hainleridir, iki rakip takım arasında çekişmeler olabilir bu normaldir her maçtan önce böyle şeyler olur ama rakip olamayanların bu çekememezliğide bir garip yani, bi köşenize çekilseniz keşke

Vatan haini he mi ?
    Öyleyse sizde gidin uefada bu sene fbyi destekleyin. Ama cogu gs de desteklemez bildigim kadariyla. Siz toptan vatan hainisiniz o zaman . Neyse guzel bir block . Rvp yağlayacak nasilsa

/>

Kuyruk acısı nasıl birşey anlıyorum yani sayende

Ben Avrupa'da Fenerbahçe'yi desteklerim geriside beni ilgilendirmez bu sene zaten takımları desteklememek saçmalık en kritik senemiz malum Bjk'nin topladığı puanlar tükendi 1-2 senede bizim gibi 10 senelik yatırım yapamıyorlar

• quote:

Orijinalden alıntı: Jan Kjenic.

Beşiktaş taraftarlarına bak

Eğer vatan hainliğinin kıstası Avrupa'da Türk takımı desteklemekse ben de vatan hainiyim. Desteklemiyorum. Ama bunu gelip forumda ileri geri ötmüyorum. Kimse de ötmesin demiyorum. Ama gelip bu konuda kimse Galatasaray'ın 11'i hakkında yorum yapamaz. Gidin koskoca bölümünüzde istediğinizi yapın. Girmeyin şu konuya, girmeyin bu kadar basit.

• biz her man utd maçı gelir burada maçı yorumlar, desteğimizi veririz.
    gs maçı diye kimse bizden ayrıcalık beklemesin..

• zor ama yenilmezsek foruma 3 ay girmesin şu bjk liler
  • Galatasaray bile bu kadar konusmamistir heralde onu destekleyenler uzerine.

• Galatasaralılar şunu idarak edemiyor, biz burda Beşiktaşlı kimliğimizi bırakıp da yazıyoruz.
    Asıl 2 senedir var olan başlığa Galatasaraylılar mesaj atmak için değil sırf tahrik etmek için geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: michael j fox

Galatasaralılar şunu idarak edemiyor, biz burda Beşiktaşlı kimliğimizi bırakıp da yazıyoruz.
    Asıl 2 senedir var olan başlığa Galatasaraylılar mesaj atmak için değil sırf tahrik etmek için geliyor.

şahsen size lafım yok, diğer takımlar Liverpool ile eşleşse ben de Liverpool'u tutarım. Benim sözüm konuya ilk mesajı "Galatasaray'ı yeneceğiz" şeklinde olan arkadaşlara, 30 sayfa boyunca tek bir mesajı yok, Galatasaray ile eşleşince United'lı olduğu aklına gelmiş arkadaşın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Hobbit

quote:

Galatasaralılar şunu idarak edemiyor, biz burda Beşiktaşlı kimliğimizi bırakıp da yazıyoruz.

şahsen size lafım yok, diğer takımlar Liverpool ile eşleşse ben de Liverpool'u tutarım. Benim sözüm konuya ilk mesajı "Galatasaray'ı yeneceğiz" şeklinde olan arkadaşlara, 30 sayfa boyunca tek bir mesajı yok, Galatasaray ile eşleşince United'lı olduğu aklına gelmiş arkadaşın.

Sana mı soracak ne zaman konuya mesaj atacağını?
  • Neyin kavgası veriliyor, ne oluyor anlamak mümkün değil yahu ne kadar çeşit çeşit insan varmış memlekette... Film izler gibi takip ediyorum günlerdir, prolog bitemedi bir türlü
  • geliyoruz ingiltereyi yeniden titretecez ayağını denk al sir

• quote:

Orijinalden alıntı: Guguk Cuckoo

quote:

Orijinalden alıntı: The Hobbit

quote:

Sana mı soracak ne zaman konuya mesaj atacağını?

bana sorsun gibi bir şey mi demişim? sadece Galatasarayla eşleşince United'lı olanlara lafım.
    Neyse anlaşamayız zaten, yorumlarına şöyle bir baktım da. Sen beni blokla ben de seni, başka türlü buradakilere eziyet.

Kusura bakmayın beyler konuyu kirletmiş gibi oldum biraz

• Türkiye'deki takımım Galatasaray ama şu yazılanlar adamı Galatasaray'dan soğutur. En az 6 atarız inşallah.

• quote:

Orijinalden alıntı: Carrier has arrived

Türkiye'deki takımım Galatasaray ama şu yazılanlar adamı Galatasaray'dan soğutur. En az 6 atarız inşallah.

Bu adam neden uzaklaştırıldı?

Manchester United konusunda rakip takım taraftarları fink atıyor banlanan Manchester taraftarı oluyor. Bu nasıl bir yönetim anlayışıdır la?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fidel Castro.

quote:

Orijinalden alıntı: Carrier has arrived

Türkiye'deki takımım Galatasaray ama şu yazılanlar adamı Galatasaray'dan soğutur. En az 6 atarız inşallah.

Bu adam neden uzaklaştırıldı?

Manchester United konusunda rakip takım taraftarları fink atıyor banlanan Manchester taraftarı oluyor. Bu nasıl bir yönetim anlayışıdır la?

carrier has arrived in banının bu mesajla alakası yok,söylememi rica etti
  • 
Sayfa: önceki 101102103104105
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.