Şimdi Ara

Manchester United Kıraathanesi | Manchester United 2-2 Liverpool | #MUNLIV (102. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
40.429
Cevap
65
Favori
1.209.341
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 100101102103104
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Exvision

Galatasaray'a 5 çekeriz diyorum.

ben en az 8 diyom hocam
  • Güzel bı mac oldu bizim acımızdan. Özellikle yeni transferlerin gol atması özgüvenlerini yerine getirir.
    Gs macında muhtemelen Carrick Cleverley Nani Valencia Kagawa Persie ile çıkacağız sahaya. Ben rahat geçeceğimizi düşünüyorum tabi yine de belli olmaz. Bu galibiyet ve City'nin de berabere kalmasiyla yine bu sene de en buyuk rakibimiz olan City'nin bir puan önüne geçtik.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • G-E-L-İ-Y-O-R-U-Z ayık olun
  • Burası Manchester Unıted konusu farkında mısınız bilmiyorum? Tuhaf tuhaf yazilar yazıp durmayın koskoca Gs bölümü var gidin orada yapın tartismanızı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vidic, Elmander'i kitler büyük ihtimal. Nani, Valencia, RvP bitirir işi.

• Korkuyorsunuz biliyoruz , Bekleyin ! GE-Lİ-YO-RUZ !

• KOLLAYIN KENDİNİZİ GELİYORUZ.
  • İlk Gs geldiğinde tahmin etmiştim zaten. Çöplüpe çevirecekler güzelim konuyu.
  • GELİYORUZ!!!!
  • m.u wigan macını izledim m.u iyi oynamadı, bulduğu gollerin tümü kişisel hatalardan, hiç organize bir golu yoktu, çarşamba gunu galatasarayla olan macın ortada olduğunu duşunuyorum ve bol gollu bir maç izleyeceğimizi tahmin ediyorum, iyi oynayan mucadele eden kazanır umarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mikoli88

m.u wigan macını izledim m.u iyi oynamadı, bulduğu gollerin tümü kişisel hatalardan, hiç organize bir golu yoktu, çarşamba gunu galatasarayla olan macın ortada olduğunu duşunuyorum ve bol gollu bir maç izleyeceğimizi tahmin ediyorum, iyi oynayan mucadele eden kazanır umarım.

Scholes'in golü;

Bi gidin işinize ya.

• quote:

Orijinalden alıntı: [DMC]

Konu çöp olmus

konu çöp değil. konuda laf atmaya gelen ergenler çöp...
  • quote:

Orijinalden alıntı: SobaBorusu

Gsyi 5 leyecegiz inşallah

8 yemeyelimde 9 ve 7 ye razıyım ama 8 yemeyelim yeter
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fidel Castro.
    Scholes'in golü;

Bi gidin işinize ya.

Nani orda ne yapmış adamı, PS oynar gibi hissettim kendimi

• quote:

Orijinalden alıntı: SobaBorusu

Gsyi 5 leyecegiz inşallah

Daha 2 hafta once Southampton'ı zar zor yeniyordunuz ne ara gs ye 5 atacagiz oldu. 3-0 falan tamam ama 5 . Hem bizi beşlemek sizin icin basari mi? Siz gidin city yi, arsenal i falan yenin...

• quote:

quote:

quote:

m.u wigan macını izledim m.u iyi oynamadı, bulduğu gollerin tümü kişisel hatalardan, hiç organize bir golu yoktu, çarşamba gunu galatasarayla olan macın ortada olduğunu duşunuyorum ve bol gollu bir maç izleyeceğimizi tahmin ediyorum, iyi oynayan mucadele eden kazanır umarım.

Scholes'in golü;

Bi gidin işinize ya.

guldurme adamı ya kalecı sektiriyor onue dusuyor scholesta boş kaleye vuruyor futboldan anlamıyorsun.

Şaka mısın? Golden önceki hazırlanışa bak bakayım?

Ulan 10 senedir Avrupa'da doğru dürüst maç bile kazanamayan bi takımla Manchester United'i bir tutmayın ne tuhaf adamsınız ya.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Scholes'in golü;

Bi gidin işinize ya.

guldurme adamı ya kalecı sektiriyor onue dusuyor scholesta boş kaleye vuruyor futboldan anlamıyorsun.

Şaka mısın? Golden önceki hazırlanışa bak bakayım?

Ulan 10 senedir Avrupa'da doğru dürüst maç bile kazanamayan bi takımla Manchester United'i bir tutmayın ne tuhaf adamsınız ya.

ulan muhatap oldugumuz elemanlara bak ya

• Bırakın Gs'li arkadaşlara cevap vermeyin.Zaten çarşamba gününden sonra uğramazlar.
    Tek korkum geçen seneki gibi yedeklerle çıkması.Gerçi Alex Ferguson en iyi kadroyu sürecem diyor ama belli olmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Painkiller. -- 16 Eylül 2012; 23:31:13 >
  • Yav gelmeyin arkadaşım şu konuya gidin 10 larca konu açın orada konuşun Gs muhabbetinizi. Bize ne la sizin futbolunuzdan? Gidin başka konu açın orada konuşun hey Allah'ım ya.
  • 
Sayfa: önceki 100101102103104
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.