Şimdi Ara

Galatasaray Basketbol Ana Konusu (332. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
24.714
Cevap
56
Favori
541.891
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 330331332333334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ah ulan keşke EL'de olsaydık harika olurdu top 8 için kadro.
  • Hawkins'i 500 bin dolar karşılığında almışız. Klas hareket. Domercant'de katıldı mı kadroya, gerçekten iyi bir rotasyonumuz olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Puskevit

Domercant olmazsa Keselj diyorlar

O zaman Spanoulis - Navarro - Rudy Fernandez - Kirilenko - Krstic falan olurdu heralde kadro :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yenilmez Armada 1905

quote:

Orijinalden alıntı: The Puskevit

Domercant olmazsa Keselj diyorlar

O zaman Spanoulis - Navarro - Rudy Fernandez - Kirilenko - Krstic falan olurdu heralde kadro :)

Spa olurdu ama diğerlerini bilemiyorum
  • Bu sene Eurocup'u alalım seneye Spanoulis reyiz gelsin, Avrupa'da en beğendiğim oyuncu kendisi açık ara
  • Turkiye Kupasi D grubu maclari İzmir'e alinmis. Program su sekilde;

2 Ekim Salı
    Galatasaray Medical Park – Olin Edirne
    Fenerbahçe Ülker – Erdemir

3 Ekim Çarşamba
    Erdemir – Galatasaray Medical Park
    Olin Edirne – Fenerbahçe Ülker

4 Ekim Perşembe
    Galatasaray Medical Park – Fenerbahçe Ülker
    Erdemir – Olin Edirne

Bir aksilik olmazsa maclarimizda yerimi alacagim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • jamont istanbul a geldi. sırada domercant
  • Hawkins'te İstanbul'a geldi.
  • David Hawkins
  • David Hawkins hayırlı olsun.
  • Yönetim olağanüstü işler yapıyor.
    Fb'nin 750 bin'e anlaştığı Hawkins, sadece 500 bin'e Galatasaray'ımız da.
    Domercant'ta gelirse; kadro bomba olur.
    Hatta şöyle söyleyim; tüm oyuncuların gününde olduğu bir maç sayı rekoru kırabiliriz.
  • jamont-domercant-hawkins-macvan-n'dong
  • 500 bin e Hawkins i kadroya katmamız çok güzel bir hamle. Domercant'den de olumlu bir haber gelirse yabancı kalitemiz çok çok iyi olacak.
  • Jamont Gordon - Ender Arslan - Engin Atsür

Henry Domercant Göksenin Köksal

David Hawkins - Cenk Akyol

Milan Macvan - Ersin Dağlı - İlkan Karaman

Boniface N'Dong - Furkan Aldemir - Sertaç Şanlı

Şu anda bence bütün kadro olarak en iyi takım biziz.Rakiplerimiz harika takım kurdular ama yedeklerini yetersiz görüyorum Fenerin.Aynı şekilde Efes'in de yerli rotasyonu tam yeterli değil.
    Ben şampiyonlukta bizim de onlar kadar söz sahibi olduğumuzu düşünüyorum.çünkü unuttukları bir şey daha var.Abdi İpekçi Cehennemi..
  • quote:

Orijinalden alıntı: tomthejeer

Yönetim olağanüstü işler yapıyor.
    Hatta şöyle söyleyim; tüm oyuncuların gününde olduğu bir maç sayı rekoru kırabiliriz.

Hawkins'in 500 bin alcağından eminmisin hocam ? Bizden zaten 850 bin alıyodu oyüzden ve bizde yaptıklarından sonra piyasası baya bi yükseldi adamın bide basında Hawkins'in 1 milyon ve üstü rakamları istediği çıkmıştı genelde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Batwoone

quote:

Hawkins'in 500 bin alcağından eminmisin hocam ? Bizden zaten 850 bin alıyodu oyüzden ve bizde yaptıklarından sonra piyasası baya bi yükseldi adamın bide basında Hawkins'in 1 milyon ve üstü rakamları istediği çıkmıştı genelde.

Bonservis'i diyorum.
  • quote:

quote:

Arkadaş yanlış anlatmış hawkins BJK den zaten 750k alıyordu bahsedilen meblağ bonservis ücretidir serbest kalma maddesi son maaşıdır Türkiye içinde kaldıki FB de o parayı vermeyecekti ortada Hawkins in transferi hariç maddi anlamda büyük bir iş yok..

Diğer yandan tüm kadroları inceledğimde bu sene iç dış dengesi oyuncu kalitesi yabancı yerli uyumu oyuncu seçimi gibi özellikle dikkate alındığında lig için(özellikle yazıyorum lig için EL perş. cuma olmasınıda katarak) en iyi yada en stabil ve homojen kadro açık ara GS'de ama bu kadronun kesinlikle temel taşı jamon-domercant ikilisidir...

Diğer yandan anlamlandıramadığım tek konu ise GS nin oyun kurucu mevkiini uzun zamandır boş geçmesi her daim bu mevkite shooying guardları monte etmesidir. Jamon her yazımda yazdığım gibi bu sene Bo-Farmar 'la beraber en yararlı transferdir önde presi başlatan uzun kollu pozisyonuna göre uzun, üst seviye şutu olan solak bir oyuncu ama GS bence Tutku mu Endermi seçiminde hata yaptı haa bazılarıda ENder i tercih edebilir onunda ayrı meziyetleri var...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mtasova -- 16 Ağustos 2012; 17:39:16 >

• quote:

quote:

quote:

Bonservis'i diyorum.

Arada hiç Beşiktaşla bonservis lafı geçmediği için fiyat çok az gelmişti o yüzden dedim noluyoz Hayırlı olsun bu arada.

• Hawkins te geldi başlasa şu maçlar artıkk

Domercant ı da unutmamak gerekir
  • Bir ben mi beğenmiyorum Hawkins'i?
    Dış atışları haricinde hiç bir faydasını göremedim, bence Shipp daha fazla katkı verir Hawkins'den.
  • 
Sayfa: önceki 330331332333334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.